reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

witam was paczusie moje ;)
jak nocka powiekszyla sie juz grupa marcowych mauszkow ?? Atan jak tam z Toba cos sie dzieje ?? trzymam kciuki zeby Amelka wkoncu sie zdecydowala na wyjscie :)
eghh od wczoraj umnie sypie jak nieiwem drogi biale zasypane z pod bloku niewyjade :( a usze jechac z mala na usg 50 km w jedna strone :( doslownie masakra dobrze ze siostra ma dzisiaj wolne i ma jeepa to pojedzie zemna sama chyba bym na zawal umarla zanim bym ruszyla ;) JAK JA NIELUBIE ZIMY :(
MINI NAROBILAS SMAKA TYMI POACZUSIAMI :) mniammmm asz bym sobie zjadla :)
 
reklama
oj mam takiego smaka na pączusie że zjadła bym wszystkie :-D Za chwilkę zbieramy się na zakupy spożywcze i kosmetyczne to od razu obkupimy się w pączki ... dużo pączków :-D:-D

Bozienka dobrze że siostra Was zawiezie ... Trzymam kciuki żeby wszytsko było dobrze ... A co konkretnie będą sprawdzać ??

ajako jak po balu ?? nic nie napisałaś łobuzie :-)
 
Witam Ja chce już rodzic myslalam że sex pomoże a tu nadal dupa już mam dosyc ciazy mam dziś zły humor nie wyspana kaszel przyszedł i katar i wogle no jak dlugo można się męczyć... zacznijcie jakieś czary zucac by sie akcja rozpoczęła bo mąż tez zly ze nie rodze... miłego tlustego czwartku wejde pozniej do was na kompie bo w telefonie to nie to samo
 
Witam porannie
Dziś tak szybciutko melduję się. Zaraz jedziemy z córą do pracy pozałatwiać sprawy finansowe :-)
Nie chce mi się przez ten śnieg, ale zrobiłyście mi smaka na pączki więc żeby zjeść muszę kupić:-).
Pati jak wstała to powiedziała, że uważała i nie zaśliniła podusi jak jej leciała ślinka to podłożyła rączkę:-D:-D:-D:-D
Wczoraj długo rozmawiałyśmy o dzidzi, wygłaskała i wycałowała brzuszek:-)
Mój m wczoraj dzwonił i podobno jest zmiana planów i znowu się boję, że będe sama w szpitalu:no: Wszystko przez śnieżyce i problemy na drogach.
Pozdrawiam odezwę się jak wrócę
 
Witajcie. Ja dziś od czwartej nie spałam, bo bolało mnie gardło. O 5.30 obudziła się Emilka, bo jej się przyśniło coś złego. Ciężka noc za mną.
Do bolącego gardła i kaszlu wczoraj doszedł nawrót kataru, więc żadnych smaków nie czuję to tyle by było z Tłustego Czwartku...
Życzę słodkiego Tłustego Czwartku - pamiętajcie, że niedługo takie specjały nie będą miłe widziane w naszej diecie, więc trzeba korzystać.
 
a ja już zjadłąm parę poczusiów które wczoraj zrobiłam.. I jednego wielkiego z konfiturą różaną.. I to nie będzie koniec!! mam zamiar jeść dziś tylko pączki :-D:-D:-D przynajmniej mamy jeszcze tą możliwość- bo jak urodzimy to takie "przyjemnosci" przez jakiś czas będą poza nami:-D:-D
 
pochlone zaraz jedna, wielka, biala kielbache :-D
ja pierdykam, juz bym mogla sobie dac spokoj z tym magazynowaniem energii przed porodem hehhee

mini- oooo zachwycona Julia! dzis rano ja ubieram, a mala; aaa to dzisiaj nie ma balu? :-D
kurde podrzuc jakims paczkiem, bo zwariuje tu zaraz z Wami i z tymi paczkami! w sumie to tak nie przepadam, ale cos mi sie w glowie zrobilo, chyba przez ta ciaze.

Bozienka- dobrze, ze sis ma Jeepa to dojedziecie bez wiekszych problemow. powodzenia, trzymamy kciukaski!!

Patka- sie usmialam :-D fajna ta Twoja corcia!

Atan- nerwy nic tu nie pomoga, chyba juz wzajemnie sie nakrecacie ze swoim hehehhe, a nie lepiej zrobic cos tylko jeszcze we dwoje? ma wolne dzisiaj? idzcie sobie na jakas pizze albo cus...no nie wiem co Ci poradzic...ale ja juz pisalam, przed samym porodem Julii (fakt, ze to bylo upalne lato) tez z moim mielismy 'parcie' na rodzenie, ale nie wkurzalismy sie, tylko caly czas sie pozytywnie nakrecalismy, usmialismy sie, pojechalismy na piknik do lasu i pol dnia przełazilismy po tym lesie, pozniej dobre lody, no fajne byly te ostatnie chwile tylko we dwoje! a Wasza mala jak poczuje ta atmosfere to powie; pierdziele, nie wychodze ;-):-D
 
patka padłam ... :-D ja też chyba sobie rączkę podłożę :-D:-D:-D

Doris dużo zdrówka :tak:

ivi ale Ci zazdroszczę tych pączków z różą :-) Uwielbiam takie domowej roboty , ale ja antytalent jestem kuchenny więc nawet się nie zabieram za takie rzeczy :-D

atan daj na luz , a męża zdziel po głowie za wywieranie presji .... :angry:
 
reklama
Atan CZARY MARY HOKUS POKUS moze cos pomoze ;)
mini kntrolne usg glowki czy sie wsyztstko rozwija tak jak ma i brzuszka czy sie rozwija wszytsko tak jak ma juz jedne miala teraz kontola i jeszcze tak chyba 2 razy,musi byc dobrze za pierwszym razem bylo dorze to i teraz tez bedzie ;)
 
Do góry