reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Angel - pracowałam kiedyś w cukierni i w tłusty czwartek sprzedałam pączków i faworków za 6 tyś przez 4 godziny a było to 6 lat temu ,mam nadzieje że u was się tak nie sprzedają szybko.A z komodą przesada zlewka totalna i ja do gościa mówię a on dobrze dobrze i sobie idzie i obraca się pajac ehh czekam do piątku.
Atomówka - musisz uważać na siebie.
Miałam coś pisać i zapomniałam
 
reklama
Wiesz pozostaje mieć nadzieje, ze nie ma tylu polaków w tej dzielnicy coby 2000 poczkow wykupilo do popoludnia :-)
A angole nie obchodza takiego swieta :p
 
no, pączki zrobione. Oczywiście przysmażone trochę za bardzo ;) ale całkiem niezłe jak na debiut! No i z tych "kasztanków" wyszły mi "kasztany" więc wyszły ich tylko 3 talerze :-) Już wysychają po utopieniu w lukrze a my z mężem się zajadamy mniam mniam.. A jutro też objem się pączkami do oporu, co tam!
 
kamilaedi super że Ci się udało dostać macierzyński :-) w końcu pracowałaś na to

Angel super że udało znaleźć mieszkanko... wierzę że teraz wszytko będzie dobrze :-) trzymam kciuki :-) a co do pączków to nie nastawiałbym się z tymi pączkami... może Wam się uda... ale z własnego doświadczenia wiem że nie da się dostać po południu a ja mieszkam w małej miejscowości i wydawało by się że nie ma dużo Polaków... a pączków nie ma dlatego ja dziś sama zrobiłam :-) i muszę się pochwalić że wyszły super:-) jak by co to mam dużo więc mogę się podzielić ;-)

ewstra trzymam kciuki za szybki powrót
 
villandra no ja bym nie mowila hop ja Ci teraz orazu mowie ze zdolna bym byla do tego i to do nie jednej latarni:-D:-D:-Dwszystkie bym pomalowala:-D


A jutro obrzeramy sie paczuszkami mhmhmhmh az rano wstane i pojde kupic:-D

:-D:-D:-D To mam szykować drabinę? ;-)
A wycieczkę po pączki i ja rozważam (tylko cały podjazd zaśnieżony, a dziadek tak z rana to się na pewno nie zmobilizuje, a skodziną jechać niechcę, bo mało wygodnie, więc już kombinuję, jakby tu M wkręcić :evil:)



Wiesz pozostaje mieć nadzieje, ze nie ma tylu polaków w tej dzielnicy coby 2000 poczkow wykupilo do popoludnia :-)
A angole nie obchodza takiego swieta :p

Może i angole święta takowego nie obchodzą, ale domyślam się, że polskimi pączkami mogą nie pogardzić - w końcu wiadomo, że ich żywność się do naszej nie umywa. Niemcy też bardzo naszą żywność cenią i chwalą - nie dość że tania do ich zarobków, to jeszcze smakuje jak prawdziwe jedzenie.


A ja zmykam na dziś - niedobrze mi od tej farby (choć to lateks), no ale biała farba zakończona, teraz zostają jeszcze trzy ściany na pomarańcz, a potem słup lakierem i tylko panele... O więcej do porodu nie proszę (oficjalnie:zawstydzona/y:), ale może M sam się zmobilizuje ;-)

Dobranoc :-*
 
maz skonczyl prace i jedzie juz do mnie jutro ma wolne wiec bede mniej na neciku ;-) jak cos ;-) jesli zaczne rodzic to napisze na 100% wiadomosc ;-)na razie spokoj tylko czuje parcie na szyjke nawet jak lezę w wyrku
 
reklama
Ivi prześlij z jednego pączka :-)Dzisiaj dowiedziałam się ze mam zadanie do zrobienia i przesłania na maila z wykładu monograficznego i bardzo dobrze bo ja nie mam pojęcia co on mówił a tak zadanie wysłane to się temat zrobi:-)A jak gościu gada do Ciebie po rosyjsku i co 4 słowo po polsku to masakra.
Ja oglądam z moim Żelazną damę wiec znikam nie piszcie za dużo bo potem 3 godziny czytam i czytam i polowe zapominam. Dobranoc
 
Do góry