reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Angel - trzymam kciuki za przeprowadzkę!! oby wszystko się udało :)

Ewstra - oj się porobiło.. ale dobrze że pod kontrolą jesteś!! trzymaj się tam!!

ja robię pączusie własnie ;) takie malusie.. zobaczymy czy wyjdą, bo robię to po raz pierwszy:szok:
 
reklama
eee jakie skladniki sa potrzebne do tych paczkow malutkich ? bo nigdy nie robilam a moze jak zaczne to sie amelka ruszy ;-) a moze czeka na paczki jutrzejsze bo mi smaka od tygodnia robicie ;-)
 
Tunia ale ci fajnie, ja jeszcze nie do końca jestem spakowana, ale jutro to już obiecałam sobie, że na 100 % dokończę dzieło :zawstydzona/y:
Villandra ale mi zrobiłaś smaka na słodkości, ja się dziś uraczyłam kisielem, wszystko mi się skończyło jutro muszę koniecznie zrobić zapasy
Atomówka dobrze, że nic ci się nie stało, bo szpagaty w ciąży są nie wskazane ;-), mnie jutro czeka wizyta do pracy mam nadzieje, że się pomalutku doturlikam:-):-):-)
Angel dobrze, że masz już ten zasilacz
Monika oj ja też nie mogę nadążyć

Jeśli chodzi o tetrę to ładnie ją poskładałam i wyprasuje tylko kilka pieluszek z nadrukiem do szpitala, które będą mi służyły do podkładania pod malutką (w szpitalu pampki do pupci, bawić w wielorazówki się będziemy w domku).
Pati już czeka w łóżeczku na czytanie baśni Andersena, chce po feriach wziąć udział w konkursie z wiedzy o jego baśniach.
Mężuś będzie jutro więc czekamy, tym razem jeszcze nie beczałam, mały sukcesik w panowaniu nad emocjami :-D
Zaglądne do was jeszcze jak córa będzie spała
Miłego wieczorku

ps Na suszarce leży wyprany jasiek dla dzidzi do wózka, który był gratisem do pościeli.
Pati przechodząc mówi, mamuś jaki on mięciutki, ja takiego nie miałam,
ja na to: kochanie miałaś tylko jest już wygnieciony troszkę, też kupiłam ci wszystko nowe
Pati: myślisz, że siostra by się obraziła, gdybym go wypróbowała?:-)
pozwoliłam jej
 
Przypomniałyście mi pączki mojej mamy że jej się zachciało wyjechać i kto mi zrobi pączki :wściekła/y:
A ja leże z tyłkiem i się oszczędzam mam jeszcze trochę egzaminów wiec najwcześniej rodzić mogę w marcu.
A jak na złość wszyscy mnie zlewają matryce 2 miechy mi wysyłają i ciągle jakieś wymówki ma firma grrrrrr
Z komodą obiecali do piątku ale tez podejście olewające ja nie wiem jakiegoś pecha mam ostatnio
Pati- dzieci się przyzwyczajają i będzie jej ciężko kocyk oddać
Mini- zapomniałam prawie napisać twój mały jest niesamowity i jaki mądrala :-)
 
Ostatnia edycja:
Oj, oj - kciuki za Ewstrę, no niechby jeszcze dziecięcia wyciągać nie musieli
No i pinula też bidula z tymi lekarzami, skoro każdy ma swoją bajkę...

ivi powodzenia z pączusiami - mam nadzieję, że nie zaszalejesz jak ja za swoim debiutem - tyle tego było, że pół wojska bym nakarmiła :-)

monika głęboki wdech i wydech - pech nie pech - Twoje nerwy nie pomogą

patka no to z Pati nudy nie będzie - koniecznie spróbuj ją "wkręcić" w rolę niezastąpionej starszej siostry (że bez niej to ani rusz i byś sobie nie poradziła ;-))

A ja zamulam - nic już dzisiaj więcej nie zdziałałam, no ale przecież jutro też jest dzień :-)

A mój M właśnie wziął się za drugą warstwę farby :szok: Ha - obstawiałam sobotę, a tu proszę, jaka miła niespodzianka :cool2: No chwalić, chwalić :tak:
 
Za Ewstrę mocno trzymam kciuki, ale też się obawiałam, że ją zatrucie ciążowe dopada
Atomówka ja jakiś czas temu taki poślizg złapałam w łazience, ojjj bolało z tydzień, uważaj na siebie

A ja właśnie, byłam w Biedronce blok obok :-), na dworze jest cudnie świeży śnieg, nie za zimno. I po raz kolejny grzeszę, znowu zjadłam pączka. nie wiem co się ze mną dzieje :sorry:
 
Monika to jest jakis obłęd z tą komodą :no:

A jak byliśmy w PL sklepie pytałam czy mozna paczki zamowic ( zawsze maja bardzo swieze i pyszne!) a dziewczyna, ze nie ale bedą..
A ja " pewnie tak, ale do popołudnia jak mąz bedzie wracal z pracy to juz nie bedzie .. :( "
A ona " Spokojnie mamy zamowionych 2000 :-D "
Sasasasa ale bedzie pączkojazda jutro!
 
Patka nie znam się bo dzieci nie mam, ale może nie powinnaś Pati zabierać tego kocyka? Niech się cieszy,że go ma i chodzi sobie z nim gdzie chce. Może jak mała się urodzi to sama z siebie odda? Taki prezencik siostrze zrobi?

Najadłam się i spać mi się chce, no ale nie mogę bo co potem w nocy będę robiła?

Co do pączków, ja nie mam z tym problemów
Facet teściowej pracuje w piekarni więc robią tonę pączków na jutro i zapewne z rana przyniesie siaty dla Nas, ale się najem
 
reklama
Trzymam mocne kciuki za Ewstre!!!!Bedzie dobrze.

villandra no ja bym nie mowila hop ja Ci teraz orazu mowie ze zdolna bym byla do tego i to do nie jednej latarni:-D:-D:-Dwszystkie bym pomalowala:-D

No wiec i ja kupie to tantum rosa napewno nie zaszkodzi a jest dobre ponoc tez mydlo bialy jelen dobry jest:-)

A jutro obrzeramy sie paczuszkami mhmhmhmh az rano wstane i pojde kupic:-D
 
Do góry