reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Villandra okolice masz super. I ten las zaśnieżóny:-) bajka. Maluch bedzie miał gdzie biegać:-)

Ivi powodzenia na wizycie:-) czekamy na wiesci. Wogole jak masz tyle energii wpadnij do irlandii. Ja od kilku dni zmuszam sie do posptrzania 2 szafek w kuchni i jednej małej łazienki ( ktorej w sumie nie uzywamy, ale jak moi rodzice przyjada to musze ja ogaranc)


Ja polozylam sie do łożka, myslslam ze się zdrzemnę, ale tak lezalam godizne i nic. znowu mnie dziosłao boli i musiałam wziasc apap:/znowu jakies zapalanie. Kurcze jak w lipcu przylece do Polski to chyba cała szczękę wymienie
 
Ostatnia edycja:
reklama
To znowu ja my po spacerze w mega wypaśnym śniegu. Bardzo dobrze mi ten spacer zrobił chociaż teraz ciężko się ruszyć bo wszystko boli ale co tam, najważniejsze, że Riko miał niezłą frajdę, najpierw spory spacer na sankach a potem pod domem już daliśmy mu się tarzać we śniegu ile chciał. Najbardziej mu się podobało jak były takie nieudeptane zaspy to cały się w nie kładł.
Villandra​ ale masz tam piękne klimaty u siebie a zima to pewnie full wypas opcja.
 
laski!!!!!!!!! ja jestem zapadana i zawiana! Nie ma wyjazdu z żadnej strony! Jak coś się zacznie jednak już to rodzę w domu:szok:
sis do mnie dzwoniła,że mam nie rodzić bo nasza wioska jest odłączona od świata, teściowa chodzi po kątach spanikowana i popłakuje:-D masakra jakaś:sorry:
 
Przerwa na banana :cool2:

jopal zima full wypas, tylko odśnieżanie podwórka to robota dla Herkulesa (w tych momentach dziękuję za mojego nieznośnego dziadka, który uwielbia machać łopatą, tzn. robić cokolwiek, byle zająć ręce ;-)) No i jak się zaspy potworzą, to potem topnieją nawet do maja, w zacienionych miejscach to nawet przy +23 stopniach potrafi jeszcze śnieg zalegać :-D

olavip
tylko bez paniki - masz jeszcze trochę czasu, więc na pewno nic się nie zacznie, a jak sie już zacznie to po śniegu będzie wspomnienie. Nic inaczej - więc spokój, spokój i jeszcze raz spokój.


U mnie nie ma mowy o syndromie gniazda, ale się zmobilizowałam nieco, łóżko rozebrane, sypialnia gruntownie odkurzona, kołderki w pralce, to idę założyć nowe szaty na podusie, a potem uderzam w mój ulubiony ostatnimi czasy pokoik...
 
witam
bozienka wspolczuje.. :*

a ja melduje sie ze zyje i nie rodze jakos nic sie nie zapowiada .. a facet nadal dziur nie pozaklejal ja pierdykam kiedy on ma zamiar to zrobic... wryy ziemno bo kaloryfer sie niechce przebic i tylko 3 sztachetki grzeja...

a ja zglodnialam i ide cos wszamac ;-)w poznaniu snieg pada i pada caly czas,,,
 
mini, villadndra myślę, że odda, tylko zaskoczona jestem, że to dla niej takie ważne. W razie czego mam jeszcze jeden trochę mniejszy, na początek wystarczy :-)
ivi powodzenia na wizycie, podziel się trochę tym powerem, bo ja się lenie:zawstydzona/y:
villandra ale masz pieknie.
 
Villandra ale masz u siebie czadowo :-) Zapisuje się na przyszłe wakacje :tak:

ola teściowa daje czadu :-D Nieźle wyszło z tym odcięciem od świata , dobrze że jeszcze nie jesteś na wylocie bo by teściowa chyba zawału dostała :-)

jopal
ja bym chłopaków chętnie wysłała na spacer i sanki ale wiatr u nas że aż nieprzyjemnie spacerować :-( A Borys już mi fiksuje w domu :dry:

Lina dobry ten film ?? warto oglądnąć ??


Czekam na wieści z wizyt ... W sypialni mam taki bałagan że głowa mała , ale czekam na M jak skończy wszytskie prace techniczne i biorę się za sprzątanie

Patka
nie ważne ile się ma lat , pojawienie się dziecka to duża zmiana dla każdego ... Ona już jest na tyle duża że rozumie i może dlatego bardziej się stresuje ...
 
Ostatnia edycja:
vill- wow wow jak Ty masz tam pieknieeeeeeeeeee :tak::tak::tak: co Ty z tym ogrodem? jest swietnie!!!
jak Ty serio z tym zaproszeniem, to ja tez; serioooooooo???????????? moge wpasc z rodzinka?!!! zarelko sie przywiezie of course :tak: a moze wiecej chetnych sie znajdzie, byloby wesolo, ja tam moge spac w altanie, pod namiotem, obojetnie, dla naszych dzieciakow- starszakow to by byla meeeega frajda spanie w namiocie na ogrodzie, wiec moze...moze laski????:-):-)

A i o takie wlasnie klimaty moim rodzicom mniej wiecej chodzi, faktycznie wiadomo, ze Opolszczyzna do najtanszych nie nalezy, ale im chodzi o taki dom do remontu, ale z ładnym zapleczem i fajowskim polozeniem.
Mowisz jeziorko 15 km eeee to luzno, ja juz sobie zerknelam to znalazlam jedynie Turawe cos ponad 20 km od Ciebie.
a jeszcze rzeczka powiadasz eee to juz w ogole fajowsko!!

vill ja to chyba powinnam na priv napisac :sorry2: mam nadzieje, ze laski nie maja za zle.


kurde mialam sie kimnac, a tu zaraz 15 i dziec wroci, pokaze Wam moja kochana pchełke- biedroneczke;
foto 3 tany- tany :-D złapac takie dziecko na foto oj trudnaaaa sprawa, ciekawa jestem tych zdjec z przedszkola, bo ta mala pchelka nie moze ustac spokojnie ani sekundy :-D
Zobacz załącznik 437619Zobacz załącznik 437620Zobacz załącznik 437622
 
reklama
Śnieżnie się witam

Zupełnie nie pamiętam co miałam komu napisać

Z tego co pamiętam
Vill okolicy zazdraszczam, kurde no. Ja kocham takie miejsca
Mini chciałabym aby mój synek za 4 latka zachowywał sie tak jak Borysek, był taki rezolutny i kochany
Bozienka wyobrażam sobie co musiałaś czuć, no al niestety to dla dobra malutkiej
Ivi na kolanach sprzątasz? Ja tylko tak zmywam podłogi w całym domu, tak mi wygodniej a jeszcze nie urodziłam jak widać
Inamorate cichy wielbiciel? Hymm a może to wcale ni ten o którym myślisz? Może jednak ktoś się czai za rogiem interesujący, co?
Ajako biedroneczka wypaśna bardzo

Walentynki wczoraj jednek jakoś się udały, mimo iż dopiero o 22 rozpoczęte
Dostałam swoją ukochaną czekoladę, potem seans filmowy urządziliśmy sobie a na koniec yyyyy no same wiecie :-D

U Nas chyba jak wszędzie śniegu po pachy, biały wszędzie dosłownie i ciągle pada dalej
Bardzooo lubię taki klimat
Idę zaraz z psami pochulać na śniegu co by głupki radochę miały
 
Do góry