reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Witam się :)
ivi
podziwiam, takie gruntowne porządki, mi się nie chce z brzuchem, aż tak gimnastykować
inamorate uuuuu, to Ci się trafiło, nawet jak od niechcianego Walentego, to jakże rozkosznie je będzie połamać i wrzucić do śmieci
Mini
Twój syncio rozwalił mnie swoim logicznym myśleniem
Kadza niefart z tym autem, najbardziej wkurzające są tego typu wypadki

Dzisiaj dopiero zauważyłam, że dostałam zaproszenie do "zamkniętego" dziękuję, od razu inaczej jak pooglądałam Wasze zdjęcia :-), powiem Wam że skąd to w jednym miejscu nabrało się tyle ślicznych dziewczyn?!?!:-)
 
reklama
Dziewczyny wy sie smiejecie ze wspolne wakacje ale moja kolezanka jak byla w ciazy z pierwszym dzieckiem to tez pisala na forum i one sie tak zaprzyjaznoły ze jak dzieciaki mialy chyba 2 lata to nadal pisaly i w wakcje pojechaly razem same kobitki i dzieicaczki na tydzien nad morze :) mowila ze wypad super, wczesniej spotykaly sie na kawe do parku itd.
 
villandra8 ojjjj naprawdę aż tak tolerancyjnych :-D:-D:-D??? a badyle jak badyle szału dla mnie nie ma postawiłam mamie w pokoju niech ładnie wyglądają :-D:-D

K&M napewno fajna myśl, tylko że my rozwalone po całej Polsce :dry:
 
Ostatnia edycja:
Kasiulka ale masz refleks :-D:-D:-D

Ivi ja też za kuchnię się dziś wzięłam ... jak porządki to porządki :-)
Jeśli chodzi o kwestię zabawek to puki co Borys bawi się grzechotkami ale zaznaczam że są to zabawki Idusi .;-) Nie uważam że obowiązkiem dziecka jest się dzielić :-p Owszem miło jak chce ale nie musi :tak: ....
Puki co Borys z dzieleniem się ma różnie ale chyba nie odbiega od normy czterolatka :-D... Za to jak pokazałam mu tapetę i powiedziałam że mi się podoba ale dużo pieniążków kosztuje ,to powiedział że mi taką kupi bo ma dużo pieniążków w skarbonce :-D ... No ale nie skorzystałam bo zbiera na dom z ogródkiem ewentalnie na zmywarkę :-D:-D:-D

Villandra super masz z tym szpitalem ... mam nadzieję że nas też już większość rzeczy to standrad
 
Ostatnia edycja:
inamorate nawet tak tolerancyjnych (bo tylko jednych w sumie - z drugiej strony trzy kolejne chaty stoją puste), a w ogrodzie altana - w ogóle daleko od cywilizacji ;-)

Mini widzę, że Borysek uczy się oszczędzania od małego - to dobrze :tak:; czym skorupka za młodu... Bo jak nie, to są potem takie niereformowalne typy, że :no:

Ja kupuję materacyk właśnie - tym razem włąściwy już
 
Mini - hehe nieźle z synkiem masz :-D a od kiedy zaczął zbierać pieniażki? Tymek wczoraj dostał pierwsze pieniażki od pani kasjerki w Auchan (2 miedziaki;) ) -trzymał je całą drogę do domu jak największy skarb! i co chwile nam pokazywał co ma w rączce:-)

ja kuchnie wysprzątałam na błysk. Nawet podłogę na kolanach umyłam, a co!!jeszcze odkurzę cały domek i powolutku będę się zbierać do gin.. nerwa-stresa mam!!
 
ivi powodzonka u gina. ja chwilowo
przerwa na kawke.
ivi jak Ty na tych kolanach dałaś rade umyc podłogę? ja nawet ukucnąć nie moge tak mnie nogi bola, ot krążenie chyba siada.

Mini
heheh no to niech zbiera maluch. syn mojej siostry dopiero teraz jak jest w pierwszej klasie uczy sie tak na prawdę o co chodzi z pieniędzmi, poniewaz dostaje pieniążki na coś w sklepiku. normalnie jak kombinuja co kupic żeby zostało na cos innego. mozna paść.
 
reklama
dziewczyny nie wiem jak, po prostu dziś mam takiego nerwa że albo coś rozbije i potłukę, ale wysprzątam cały dom (a jest spooory) :-D lecę odkurzać!
 
Do góry