reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

jopal ja te tableteczki na tarczyce to moge podrzucic Ci wiesz:cool:Ale witaminki ciazowe tez sa dobre:-D

Oj mamy mamy napady czasami byly tu takie dno ze brzuch bolal mnie ze smiechu:-D
 
reklama
Jaaaaaaa a takie forumowe wspólne wakacje np :-D:-D:-D ale by się działo :-D:-D My z Tunią dostarczymy witaminki :-D:-D:-D Manta też pewnie jakieś ma hhehe:-D
 
Witam się i ja:-)
Późno zasnęłam, po 1 i wcześnie wstałam, bo niechciało mi się juz z boku na bok przewracać. Takie uroki końcóweczki:-)
Ja walentynki spędziłam z moją córcią;-)
Niestety mój m miał dziś w nocy przyjechać, ale raczej mu się nie uda, czekam z niecierpliwością na info kiedy będzie.
W piątek i niedziele mam zajęcia na uczelni, mam tylko po 4 godziny, ale szczerze zastanawiam się jak ja się tam dotoczę:-D:-D:-D
Nie mam planów na dzis, leń niestety nade mną panuje:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

ajajko,nusia u mnie też na suwaczku pojawiła się liczba 38:-)
mini co do prezenciku dla starszaka to ja jeszcze nie mam pomysłu, moja Pati to juz wielka babka, ale widze, że ma ambiwalentne odczucia, z jednej strony nie może się doczekać, a z drugiej widzę, że czuje się zagrożona. Ciężka praca przede mną:no:
Dostałam kocyk w pracy dla dzidzi, który leżał w szafie. Pati go oglądnęła, powiedziała, że ładny. Kilka dni temu robiła namiot i chciała go pożyczyć ja wredna matka jej nie pozwoliłam, opowiedziałam o tym m i on powiedział, że powinnam jej pozwolić. Przy następnej okazji jej dałam jej ten kocy i wiecie co nie rozstaje się z nim, śpi pod nim, otula swoje lalki. Niedowiary:szok:
 
inamorate czy Ty wiesz co by sie dzialo:-D:-D:-Dbo ja cos czuje ze by nas wyprosili z tamtad gdzie bysmy te wakacje spedzaly:-D:-D:-D:-Dha witaminki witaminkami Pani doktor przepisala mi Euthyrox 75 mocniejszym po tym to jest jazda dopiero:-D:-D:-Dale to biore tylko weekendowo:-D
 
Widzę, że dziś znowu produkcja z prędkością światła...

ivi miłego pożytkowania złej energii na dobre cele (najlepszy sposób :tak:)

jopal Ty naprawdę uważaj na siebie z tymi skurczami - zwłaszcza w takie dnina forum jak dzisiaj (żebyś ze śmiechu rodzić nie zaczęła - tak to już u nas bywa ;-))

inamorate a ładne te badyle wybrał chociaż? Coś oryginalnego czy raczej teki standardzik :dry:

Oj biedna Kornelcia - oby poszło szybko i sprawnie, żeby się Calineczka nie napłakała za dużo

Mini ja też już wiem, że większość mojego planu to u nas standard :tak: Ale musze jeszcze kilka poprawek kosmetycznych nanieść, co by czytelniejszy był (korzystałam zarówno z tego kreatora jak i dwóch podobnych z czasopism oraz tego co nam na szkole podawali)

patka no to chyba Ci się szykuje zakup jeszcze jednego kocyka, bo jakoś mam przeczucie, że Pati łatwo tego zdobycznego nie odda...;-)

A ja się dzisiaj coś zasiedziałam w pokoju maluszka... To teraz do sypialni marsz, zanim wena robocza mnie (znów) opuści :-)
 
hehehe dobre jesteście kobiety!! ja na zły humor zafundowałam sobie czyszczenie kuchni. Już ogarnęłam "z wierzchu", zaraz zabieram się za szafki i podłogi. Muszę się pozbyć tego złego humoru bo przecież wytrzymać ze sobą nie możma no...

co do rzeczy "starszego/młodszego" to nie wiem co robić.. czasem jak mały chce się pobawić grzechotkami kupionymi dla młodej to oczywiście pozwalam. Ale jak np próbował się wdrapać na jej leżaczek to odruchowo powiedziałam że "to jest dzidzi a Ty swój masz w swoim pokoju".. i n ie wiem czy dobrze? może oboje od początku powinni umieć korzystać ze swoich rzeczy, bez wydzielania "moje - twoje" ?
 
Aha - jakby takie wakacje grupowe, to polecam się - mam niewielu sąsiadów, w dodatku bardzo tolerancyjnych ;-):-)
 
reklama
hej dziewczyny.

ja sie w sumie witam i uciekam. wziełam się za porządki i musze dokończyć, a nie chce mi się jak jasna ch>>>>ra.
nie wiem jak u Was, ale u mnie zima w pełni. snieg oszalał i sypie w niezłym tempie.
normalnie szoook.
 
Do góry