reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

hej dziewczynki jak po walentynkach ;)
egh czymajcie za nas dzisiaj kciuki ide wlasnie zaraz z mala na badanie krwi beda z glowki pobierac ;( ale bedzie darcie oj oj oj
 
reklama
Mini moge ci na priv podeslac, nie wiem co ona mi powiem o nim bo juz teraz wiem ze wszystko co napisalam to standart.
ivi ja po niedzielny smarzeniu, gnieceniu robieniu juz nie bede robic, jutro znajoma do mnie przyjdzie i bedziemy dziergac faworki jak bede sie dobrze czuc
 
o ludzie napisałam posta , wysłałam a tam tyllllllle nowych :-D

Inamorate fiu fiu , cichy wielbiciel :-) może to lepiej że cichy nie ?? :-D

ivi no właśnie ... muszę się obkupić w różne zabawki na ekstrymalne sytuacje :-)

Mata z Borysem się wybierzemy na zakupy dla Idusi może jutro ... zobaczymy jaka pogoda będzie , ale chyba wiem co wybierze :-D Od dawna podoba mu się zabawka do kąpieli ale mówiłam mu że ona jest dla dzidziusiów więc kpimy dla dzidziusia a przy okazji on się nią pobawi :tak:

jopal te przepowiadające skurcze potrafią nieźle wystraszyć :-D

U nas śnieg pada poziomo taki wicher wieje :szok:

Bozienka
trzymam kciuki ...

Ewstra podeślij ... jak stadard to dobrze przynajmniej nie będziesz się stresować że coś pominą :tak:
 
Mini55 tak tak lepiej, że cichy bo tak to by już mielił te kwiatki :-D:-D:-D
Bozienka kciukasy za Calineczke zacisniete :tak:
Tunia normalna?? oj przestań, przestań bycie normalnym w tych czasach jest nienormalne :-D:-D:-D
 
egh czymajcie za nas dzisiaj kciuki ide wlasnie zaraz z mala na badanie krwi beda z glowki pobierac ;( ale bedzie darcie oj oj oj

oj kciuki zaciśnięte, co by pielęgniarka szybciutko sie wbiła - ale z doświadczenia wiem, że mimoże z głowki wydaje sie straszniejsze, ale dla takich maluszków jest lepsze niż wyciskanie z paluszka (Dobrusia miała z paluszka pobierane, co sie biedna napłakała, bo to ból, a potem okazało się, że skrzep się zrobił i musieli pobierac jeszce raz - tym razem z głowki - kilka sekund i po strachu i płaczu :tak:)

Tunia Ty tu lekami na tarczyce oczu nie mydlij :-D

Inamorate oj ciekawe od kogo te badyle ;-)

o właśnie -plan porodu - koniecznie musze w końcu napisac, bo w głowie mam co i jak, a przydałoby jeszcze go ginkowi pokazac na wtorkowej wizycie ;-)
 
tunia23 oj tak wiemy wiemy :-D:-D:-D ja się lekami na tarczycę wytłumaczyć nie mogę, ale witaminki biorę to pewnie po nich :-D:-D

No badyle powiedzmy, że nie wiem od kogo ;-);-)
 
heloł :) u mnie po walentynkach miło :) w sumie nic specjalnego sie nie działo ale spędziliśmy z moim miło czas :) Mojemu sie spodobał prezent ode mnie jak sie cieszył on lubi takie prezenty gdzie musi rozpakowywac cos , jak dziecko :) ja dostałam piękne kwiaty, czekoladki :) ogólnie dzien udany a tu dzisiaj....
Dzwonił do mnie przed chwilą mój i powiedział ze w pracy jakas paleta spadła na auto pod firmą i zderzak z błotnikiem do wymiany , mój zły jak osa.

Jutro wizyta, rozmowy o porodzie będą :) :cool2:
 
reklama
Do góry