reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

villandra ale masz wesoło z tym dziadkiem ... :-D

Ja też nie lubię zimy i mam nadzieję że z początkiem marca zawita do nas wiosna ;-)
U nas też śnieg i wicher taki że ze spaceru nici :no:
 
reklama
Mini ale super ten twoj synek :)
No a ja wczoraj dostalam kwiatka i czekolade -serce bylam w szoku :)No i od 4 dostalam takich boli jak tydzien temu -w dodatku biegam do kibelka jak pokrecona ,dobrze ze mam dzis wizyte z polozna nie wiem jak dojde zobacze czy posle mnie do szpitala czy co, dzis mialam omawiac z nia plan porodu.
 
Dzień dobry :tak:

Ja tylko na chwilkę. Zasypało nas :szok: oj nie chciałabym teraz zacząć rodzić :wściekła/y:
Wczoraj z okazji Walentynek zafundowałam sobie kolację w McDonaldzie i w ogóle dostałam bukiet róż kurierem :szok: Od kogo nie wiem... i jakoś nie wnikam :tak: Ogolnie nic mi się nie chce miednica mnie boli, ale brzuchol nadal wysoko i dobrze niech Haneczka jeszcze siedzi coby tak do 3kg doszła chociaż... :tak:

Mini no Borysek bystrzacha :tak:
 
a ja wstałam w całkiem niezłym humorze, mimo że cholernie niewyspana.. ale teraz to bym zabiła mam taki nastrój... Dobrze że mój nadal ze mnąw domu, to pojechał odwieźć dziecko do przedszkola. A ja chyba zaraz włączę jakąś muzę na maksa i wypucuje domek. Trzeba jakoś negatywne emocje rozładować.. ale zdecydowanie daawno tak źle się nie czułam.. :wściekła/y::wściekła/y:

Mini
- hehehee rewelacyjna logika młodego człowieka!! ja właśnie się zastanawiam co Tymek powinien dostać od siostry.. I co on jej powinien dać.. Do tego muszę się zaopatrzyć w jakieś "pierdółki" typu autka, kolorowanki, książeczki itd żę jak ktoś do nas przyjdzie młodą odwiedzić a nie będzie miał nic dla Tymka to żeby mu w progu wcisnąć. Przecież starszak najważniejszy ma być!!;-)


edit: nie wiem czy słyszałyście.. ale polecam!!
http://www.youtube.com/watch?v=d9NF2edxy-M
 
Witam się i ja, wczorajszy dzień fatalny od południa już nie wchodziłam na forum. Dzisiaj czuję się zdecydowanie lepiej, ale wczorajsze skórcze dały mi nieźle w kosć juz sie bałam, że będe jechać na IP a psychicznie jeszcze nie jestem gotowa położyć się do szpitala o nieeeee.
Perelandra zrobiła wszystkim walentynkową niespodziankę, jeszcze raz gratulacje.
Angel oby zasilacz zaskoczył bo smutno będzie bez Ciebie.

Trzymajcie się kobitki i oby każda urodziła jak już będzie gotowa, Atan oczywiście następna w kolejce:tak:

Inamorate
to Ci dopiero niespodzianka z tymi kwiatami wzruszają mnie takie akcje.
 
Ostatnia edycja:
Witam!

a mam pytanko ty na tym szydelku robisz tez te fajne czapeczki zabkowe ?
żabkowych jeszcze nie robilam, ale zawsze mogę spórbować, tyle, że teraz nie mam głowy do robótek...skończyłam spore zamówienie, jeszcze tylko usztywnić i robie wolne, jak cos będe działac to dam znać ;-)

A Wy już mamuśki co kupujecie Waszym starszym pociechom ??

niezły jest Borys :-D Dobrusia dla braciszka wybrała smoczki, a od braciszka dostanie chyba laleczkę polly pocket bo ostatnio uwielbia się nimi bawić - w każdym bądź razie coś drobnego :tak:

Tunia Ty chyba cos z % pijesz, bo ciagle takie teksty dajesz, że pęknąć idzie - jeszcze Manty do kompletu brakuje :-D

Villandra ja tez pije jak smok, latam co chwilke siuku bo czuję, że mi pęcherz eksploduje i co? po kropelce, po kropelce...

a ja dziś byłam krwi upuścic i siuski oddać (cała noc się pilnowałam co by dobrze wykalkulowac kiedy mogę jeszcze iść siku zrobic, żeby rano było co do próbówki wlać :cool2:) M załatwił, że dzis póxniej do pracy pojechał, zaprowadził mała w końcu do przedszkola, a mnie zawiózł do ośrodka - piguły mnie wpuściły bez kolejki, więc szybciutko obróciłam :tak:
cała noc prawie nie spałam, tak mnie głowa bolała, tabletek nie brałam, bo badanie... teraz pomalutku dochodze dopiero do siebie... brzuszek sie napinał, pobolewał, ale przemówiłam maluszkowi do rozsądku, niech się nie wygłupia bo w taka zawieruchę to ciężko do szpitala jechać ;-) na szczęście dużo sniegu nie napadało, tylko potwornie wieje...

miłego dnia - jak dojde całkiem do siebie, to biorę się za oponki, co by jutro od rana mozna było się objadać (teściowa pewnie jeszcze pączki podrzuci ;-)) - jak by nie było potem juz za dużo na takie smakołyki pozwolic sobie nie będzie można..
 
inamorate kolacja super sama mam na taka ochote:-Duuuuuu cichy wielbiciel mowisz no zgadnijmy od kogo:confused:
A Hania niech sie jeszcze nigdzie nie wybiera tylko grzecznie siedzi w brzuszku:-)

mata to te tabletki na tarczyce co biore no co one z czlowiekiem potrafia zrobic:-D:-Dwczesniej bylam normalna "niby ":-D
 
właśnie - pączki robicie już dzisiaj, tak? Bo ja nigdy ich nie robiłam a może bym spróbowała.. w ramach poprawienia sobie humoru :-D
 
reklama
tunia23 no komuś się grunt pod nogami pali i myśli że mnie badylami przekupi :-D:-D:-D:-D żałosny ten człowiek jest oj żałośny ....:-D:-D:-D Hania szczęśliwa bo wczoraj czekolad nazgarniałam i mała ma ucztę :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry