reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
widze ze juz sprawy urzedowe na tapecie...wy mowicie ze szaro ciemno i snieg pada a u mnie slonce daje +10 bylam na szybkich zakupach i spocilam sie jak dzika musze odpoczac chwile i zlapac kota do klatki a to bojowe zadanie
 
ja dzis tez papierkowo zaczelam dzien... masakra ile stron w tym kraju trza sie nawypelniac o cokolowiek...... no ale oby sie nalezal ten macierzynski bo chyba sciany bedziemy jesc......
u nas pogoda wiosenna .... ja jeszcze w dresach domowych i nic na chacie nie zrobione.... papierkowa robota mnie wykonczyla...

pinula- odpoczywaj sobie
ewstra- my tu nasza hera przywozilismy, bylo zalatwiania i czekania nie malo:crazy:
 
ja juz gary nastawione. po jednym na członka rodziny. ja swoją zupkę warzywną, mężo żurek i pies tez swój przydziałowy gar ma.
zaraz idę zbierac szpargały i szykuje sie do lekarza. ehhh mam stres :-:)-:)-(
 
Cześć,

U mnie od wczoraj straszna lipa ze wszystkim... W zeszły czwartek popsuł mi się samochód. Dziś go odebrałam i jestem wściekła do potęgi! Nie dość, że kasy tyle poszło na tą naprawę, że szok to w dodatku tak go mechanik naprawił, że chodzi jeszcze gorzej niż przed. Aaaaaa mam ochotę coś rozbić!!!
Wczoraj w domu rozpętała się mega awantura, więc atmosfera też nie bardzo. Ehh szkoda nawet gadać.

Jedyny plus ostatnich dni, to wczorajsza wizyta w szkole rodzenia. Położna jest nie do podrobienia :) Wczoraj rozmawialiśmy o porodach. Jakoś jestem spokojniejsza po tym wszystkim co się dowiedziałam ;) Mówiła nam trochę o naszym szpitalu i wspomniała, że u nas nie robią lewatywy! :D
Odebraliśmy dziś szafę dla Małej :) Jutro zaczynam przemeblowywanie i rozkładanie łóżeczka :)))

No właśnie, muszę się zebrać i pojechać odebrać wyniki badań.... Cały czas coś....
 
kamila wejdz na strone devra-wszystko sie zmienilo ,zaczelismy robic to w grudniuszczepiona a dzis miala byc krew zlapalam tego zwierza do klatki upchnelam i poszlam a tam slysze ze krwi sie tez nie robi tylko chip ale ona ma i szczepionke tez ma ,nie ma juz kwarantanny odrazu moge jechac z nia dzis
 
reklama
Do góry