reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
nefi a w karcie ciąży nie masz wpisane kiedy byłaś na pierwszej wizycie ??
Zapytaj lekarki ( tej obecnej ) czy na jej podstawie podpiszę Ci papier ... Ja myślę że nie powinna robić problemów
 
becikowe - tu pesel potrzebny i chyba teraz obowiazuje zaświadczenie od gin ze sie co-najmniej raz w trymestrze było na wizycie, jak ojciec dziecka zameldowany gdzieś indziej to ze nie pobrał becikowego u siebie
coś jeszcze?

przychodnia- tu tez chyba pesel, a z tego co pamietam to papiery do rejestacji przyniosła mi połozna środowiskowa, a potem zaniosła
ktora nie wiem jak mnie znalazła i skad wiedziała ze ja własnie urodziłam,
bo nawet w oprzychodni nie byłam i dwa miesiace wczesniej z uk wrociłam, a rodziłam w innym województwie
i przychodziła co 2 tyg
fajna babka,
pokazała jak karmic, masaz cycow zrobiła bo sie zatkały i maśc robiona na popekane suty przyniosła
kasy nie chciał to kawe dostała to bombonierke je kupiłam.. pomocna babka była

rejestracja usc- do 6 tyg akt urodzenia + imię

cos wiecej w temacie macie?
 
Ostatnia edycja:
Kindzia u nas tylko ciemno ... a na zamieć chyba się nie zanosi bo jest plus 5 stopni :crazy:
A BOrys tak bardzo czeka na ten śnieg ...
 
reklama
a u mnie się roztop jeden wielki zrobił, ale jakies niesmiałe słonko zza chmurki wygląda.

Mini z tym wpisem to tylko dobra wola lekarza, porozmawiam z moja gin za 2 tygodnie. chce się do niej wybrać i pogadac o formalnościach równiez porodowych, poniewaz nie wiem czy przy pogłębiającej sie wadzie mojego malucha nie będe musiała miec cesarki bo cosik takiego do mnie dotarło. :-(
 
Do góry