reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
u nas też się rozsypało ... ale jaja :-D

Nefi nie rozumiem dlaczego miała by Ci nie wypisać , skoro masz zaświadczenie że byłaś ... przecież z jej kieszeni to nie idzie , ani odpowiedzialności żadnej za to nie bierze bo masz na to dowód ....
Ja też muszę pogadać z moją lekarką już pomału o porodzie ... W poniedziałek mam wizytę
 
ZACZEŁO PADAĆ!!!!!


no mowie Wam cztery pory roku
w jedne dzień

miałam wziąsć do pikola
spodnie "sniegowce" dla Smarka
to teraz ide po parasolkę!!!
 
Mini ja to juz jesli chodzi o lekarzy to niczego pewna nie jestem, ale mam wszystkie papiery. USG z kropka to pierwsze tez mam, więc w razie czego mi nie zarzuca, że nie byłam. Ja bardzo wczesnie poszłam do lekarza, ponieważ znam sie na tyle, że szybko się zorientowałam, że w ciązy moge być. W ogóle tak patrząc na siebie to nie wiem jak niektóre laski moga twierdzić, że nie wiedza, że sa w ciąży :szok::szok::szok:

U nas burza była w nocy, grzmiało solidnie, a dziś znowu mamy jesień :-(
 
KIndzia może u nas nie stopnieje do 15 tej . Bo bardzo bym chciała żeby się trochę potaplała w śnieg tak długo na to czekał :-)

Nefi
ja w razie czego mam zaświadczene od lekarza stwierdzające ciąże , bo chciałam przedstawić w pracy :tak:
 
reklama
Do góry