reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

inamorate - idę podać CI linka w odpowiednim wątku, bo bałaganu narobimy:D

Perelandra -oj ja sprawy papierkowe MUSZĘ mieć uporządkowane i dopieszczone... inaczej jestem zaniepokojona:p - mialam wczesniej z tym kłopociki i teraz w nawyk mi weszło pillnowanie:-))) po za tym... ktoś w związku musi byc zorganizowany:p haha
 
reklama
Manta na Twoi miejscu odpuściłabym drukowanie i "składowanie" wnioskow o becikowe i uropy i takie tam
narobisz sobie tylko roboty
mamy poczatek stycznia i takie wnioski sie czasem zmieniaja (nie drastycznie ale jakis punk dodany, odjety, ) tym bardziej ze teraz macierzyńskie jest przedłuzone o 2 tyg
a nowych moze jeszcze nie byc na stronie
co nagle to po diable
 
kindzia - mnie macierzyński obecnie nie dotyczy. zaświadczenie o becikowe i ojcowski zmianie nie ulegnie, bo wlasnie sa dostępne te wersje obowiązujace w 2012 r. Mam duzo czasu więc wole sobie przygotowac...a jak się okaze , ze nagle coś się zmieni to wtedy wydrukuje po raz drugi. Lubię zając sobie czas...więc... po za tym My juz u pracodawcy Lubego zostawiamy wniosek, bo nam pozwolili i tylko daty sie wpisze pozniej:p takze jakby nie patrzec w moim przypadku wczesniejsze przygotowanie dokumentów wiele nam ułatwi. hyhy:))) a ja się nie zanudzę:p
 
ja sobie dryndnełam do mojej roboty i laski mi powiedziały, że papierami mam się nie martwic tylko soba. mam zadzwonic jak urodze, a one mi wszystkiego dopilnuja. wiadomo becikowe samemu sie załatwia, ale na to jest rok czasu z tego co pamietam i dzidzi musi mieć już pesel. aaa tylko ta przychodnie trzeba dla malucha wybrać to z takich wazniejszych rzeczy na poczatek bo to już w szpitalu pytaja, tak nas uswiadomili w szkole rodzenia.

Kindzia
ja ciśnienia miewam rózne, ale nigdy wysokie, wiec jedna kawa dziennie może być. zresztą teraz to nawet nie mam potrzeby więcej. pamiętam jak bardzo sie martwiłam jak ja kawę odstawię jak w ciążę zajdę bo ja kawoholik jestem. natura sama mi kawę odstawiła, mąż szedł do ekspressu, a ja w drugi koniec mieszkania z zatkanym nosem żeby mi sie nie napawiowało i tak przez pierwsze 4 miesiace ciąży :tak:.
 
nefi - ja od tygodnia mam adres przychodni w dokumentach:p na becikowe rok czasu, ale my zalatwiamy od razu jak pesel będzie wlasnie:-)) wszystko za jednym zamachem co by mnie moja skleroza nie pokonała:p hyhy

ja juz mam krok po kroku spisane wszystko ;o
cała ja. no co poradzic;p ahahah , chocbym chciała...nie zmienię tego;p
 
Manta no ja nie mam tej przychodni jeszcze. Nikogo nie znam kto u nas na osiedlu ma małe dzieci żeby dopytać o jakąs sensowna w okolicy. :zawstydzona/y:
 
Manta fajnie że poruszyłaś ten temat ... idę poczytać co i jak i w jakiej kolejności bo już nie pamiętam ;-)

Zupa wyszła mi przepyszna :-)
 
nefi - ​u mnie na osiedlu istna dzieciarnia. na szczęście miałam kogo podpytać... a najlepsze jest to , ze przychodnie mam doslownie 100-200 metrów dalej więc bardzo mnie to cieszy... :-)))

Mini -a widzisz... jednak moje planowanie i organizacja się przydały. ahha;p
 
Ostatnia edycja:
reklama
manta jak dla mnie Twoja organizacja mogłaby sie jeszcze bardziej na mnie przenieść bo ja serio jakas jestem nieogarnieta w tej ciąży.
chociaż sprawa becikowego mnie ciut wnerwia bo ja zmieniłam lekarza do czego mam świete prawo, a jest to juz potencjalny problem.

oki dziewczyny miłego dnia zycze ja się zbieram. musze posprzatac cosik upichcić i dzis do genetyka.
mam cykora jak nie wiem co.
*** do później***
 
Do góry