reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Perelandra- jak ja lubię kolejki do laboratorium :-D:-D:-D:-D:-D:-DBabcie są niesamowite.Ostatnio jak byłam widziała akcje jak czekała jedna a inna wpadła i zaczęła się kłócić ze to jej kolej :-D:-D:-Dchociaż przed nią była tylko ta pani i mówi do niej że nie ma problemu że jak jej się spieszy to ją puści a tamta dalej swoje (chyba miała ochotę się pokłócić)
Piniula - odpoczywaj a egzaminy na leżąco będziemy zdawać:-D:-D:-D:-DJa zaczynam pod koniec stycznia sesje.
Ewstra-to nieźle z tymi szczepieniami i strasznie długo.
A ja czekam ponad miesiąc na dowód i nie mogę się doczekać mam nadzieje ze w następnym tygodniu dostane.Mój synek płacz dzisiaj zrobił bo jak to śniegu nie ma.A ja chyba sama sobie choinkę zacznę rozbierać bo mi do następnych świąt zostanie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Doprosić się nie mogę
 
reklama
u nas jeden facet przyszedł kiedyś na pobranie krwi i mówi, że on bez kolejki bo jest kombatantem, a miał może z 65 lat... to chyba był kombatantem wojny w Wietnamie :rofl2: a le zaraz go przejrzeli i zdekonspirowali sprawdzając jego książeczkę kombatancką :rofl2::-)
 
dzień dobry ! (tvn) - tez ogladałam:D

inamorate -pstrokato i tandetnie, tak jest;p ja juz powiedziałam, ze mała będzie miała tak pstrokatą karuzelkę do łóżeczka, że oczopląsu bedę dostawać. u nas wszystko żywe... chociaz pościel będzie pastelowa:-)) ogólnie mamy żółto-biało-zielono(zupełnie nieświadomie wyszły nam Falubazowe barwy:p haha) + jasna sosenka... tak radosnie nam to wszystko wyszło...:-))) podobają mi się bardzo takie stonowane i pastelowe pomieszczenia, ale... na tym etapie zrezygnowaliśmy:-))) w sobote idę po biały piękny mebelek zaś:D ahah a co! o...to juz jutro.. jysk i reloy powinny się bać:D a raczej pracownicy, ktorym nie dam spokoju;p

Perelandra - jeszcze kilka powtórek z glukozy i się od niej uzaleznisz:p dobrze,ze w 'moim' laboratorium jest zupelnie bezkonfliktowo, bezproblemowo i miło.. bo bym chyba komus w łeb zdzieliła :p

Kasiulek - no ja własnie senna jak za wysoki cukier mam...(to tak samo jak przejedzony czlowiek - ma si eochote walnąć na wyro i robić "nic") ale jak za niski to też w sumie - w tym przypadku bardziej z głodu:D

pinula -ja widzę, żeś tu ładnie postraszyła wieczorem dziewczyny. Ciesze się, że sie unormowało:-))) odpoczywaj więcej;-)))

więcej grzechów nie pamiętam;|
dziś pranie ręczniczków, kocyków i pościeli. ooo tak.
a no i od razu porządki w dokumentach (regularnie co 2 -3 tyg) :p
wydrukowac wnioski o becikowe, urlop ojcowski i inne takie pierdoły...w koszuleczki ...do teczuszki... i będzie gotowe jak przyjdzie na to czas...- przynajmniej po porodzie bedę miała z głowy i spokój większy:D
durna jestem z tym ładem i składem ;o
 
Witam o poranku :-D,
Chyba juz standardem zostanie, że mój poranek to w okolicach południa jest.
Ide czule pogadac z ekspressem, może łaskawie mi kawe zrobi, ponieważ M cały czas nie zawiózł go do serwisu i kaprysi wredny sprzęt domowy, a póxniej poczytam.

Pinula
dobrze, że juz lepiej.

Kasiulka ja też cos takiego dziwnego zaliczyłam w bółem pleców w okolicy żeber z tyłu. Nie mogłam oddechu złapać. Hmm ciekawe co za badziewie, ale tylko raz mi się zdarzyło jakoś w świeta.

Manta błagam zaraź mnie swoim uporządkowaniem bo ja w tej ciązy to się ogarnąć nie mogę :hmm:

Oki ide z nadzieję na kawę ;-)
 
dziś pranie ręczniczków, kocyków i pościeli. ooo tak.
a no i od razu porządki w dokumentach (regularnie co 2 -3 tyg) :p
wydrukowac wnioski o becikowe, urlop ojcowski i inne takie pierdoły...w koszuleczki ...do teczuszki... i będzie gotowe jak przyjdzie na to czas...- przynajmniej po porodzie bedę miała z głowy i spokój większy:D
durna jestem z tym ładem i składem ;o

Manta zadziwiasz mnie z tą Twoją organizacją czasu i wszystkich innych spraw
ja żyję wg zasady "planowanie - czas stracony" zawsze coś wyskoczy a tu taka zorganizowana kobieta - wszystko dopięte na ostatni guzik (napkę :biggrin2:)
 
reklama
Do góry