reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Dzien dobry.....

Noc nieprzespana....ale co sie dziwic

Pinula - mam nadzieje ze dzis juz


Ja dziś mam zamiar ogarnąc kuchnię:-) i moze poprasować, a przede wszytkim spróbowac zasnać chociaz na dwie godzinki. Wieczorem szybkie wyjscie do Pubu ( dobrze ze tam nie palą:-) ) pożeganie dwóch znajomych któzy zrezygnowali z pracy.

Jutro zwiedzanie porodówki w Limerick:-)

Wogole mąz chciał dostac 3 dni wolnego( sobota, niedz i poniedz.) ale szef mu w sobote powiedział ze to raczej niemożliwe bo jak ja mam zamiar iśc na L4 to nie zdaży zatrudnić nowej osoby. Ale po wczorajszej sprawie... Dał mu ...stwierdził że mu sie należy i że powinniem być ze ze mną:-) wiec jestem szczęsliwa ze 3 dni razem:-)
 
witam
przepraszam ze wczoraj tak zniknełam, ale sie zestresowałam i poszłam do łóżka sie relasowac przy Ochronie środowiska (o ile to mozliwe) bo w niedziele egzamin :( po nospie mi przeszło...
dzisiaj jak sie obudziłam to też troche bolało ale to ciągły ból był wiec chyba nie skurcze, znów wziełam nospe i poszłam dalej leżec. Teraz już dobrze.
ale nic dzis nie robie, tylko leżę, żeby nie było więcej takich akcji. a We wtorek na wizycie zobaaczymy czy sie to rozwarcie nie powiększyło. Do tego cxzasu leże a dom niech zarasta brudem. a ja sie chociaz naucze do egzaminow i w niedziele pojade do szkoły tylko na chwile na egzamin....
Jeszcze raz przepraszam ze tak ?Was nastraszyłam.

PS. przeppisałam sobie do Was numer telefonów to jak coś to będe pisac sms....
A zresztą nie, nie bede, bo nie będzie takiej potrzeby. I tej wersji się trzymajmy... :*
 
pinula leż i odpoczywaj, ja też czasem mam takie bóle, zwykle po nospie i leżeniu wcześniej czy później przechodzą, więc grunt to zachować spokój, już i tak jesteśmy w 34 tygodniu, więc nie jest źle;) z tego co wyczytałam Płuca dziecka są już całkowicie dojrzałe, także poród na tym etapie ciąży nie zagrażałby życiu Twojego maluszka.
 
Ostatnia edycja:
pinula30 uf dobrze, że wszystko ok :):tak:

Wiecie co niby nie brzydkie te rzeczy na TVN, ale wg mnie dzieciństwo powinno być kolorowe. Takie stonowane pokoiki to dla mnie taki "stary maleńki" ...
Wiadomo każdy ma swój gust... :tak:
 
mini fajny ten link ale nie we wszystkie katalogi mozna wejsc moze teraz wszyscy sprawdzaja cos haha
pinula odpoczywaj
nusia rozumiem ze razem pracujecie u jednego pracodawcy? to milo ze dostal te 3 dni fajny gest
inamorate ciebie zgaga budzi jejku ja w ostatnim czasie mialam taka ze plakalam tak palilo i o 2 w nocy:)bleeee
ja mam dzis zadanie bojowe ide z kotem do weterynarza-jestem w trakcie wyrabiania paszportu a od stycznia sie wszystko pozmienialo ale jak patrze na strone to na lepsze.
No i w koncu dostalam pieniadze:)wiec moge dalej kompletowac wyprawke:)
 
Ostatnia edycja:
inamorate a wiesz że mam takie samo zdanie :-D
Mi sie podobają kolorowe rzeczy dla dziecka , ale mebelki mogła bym mieć w stonowanym kolorze żeby nie było za pstro :tak:
Ewstra na kiedy ten paszport potrzebujesz ??
 
reklama
Do góry