reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Hej wszystkim.
Antar gratulacje fasolki :-) świetna wiadomość, niech rośnie zdrowo :-)
Martus gratuluje pracy :-) powiem, że szczerze zazdraszczam możliwości spełnienia się zawodowo :-)
Mamoflavii całusy dla Julianka i też mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :-)

A my sobie żyjemy pomalutku. Ja się obroniłam i stałam się pełnoetatową mamą, nie muszącą myśleć o zaliczeniach, egzaminach i magisterkach ;-). Niestety zaczyna mnie to frustrować i już kombinuje co by tu robić, żeby jednak jakoś się rozwijać i nie siedzieć bezczynnie w domu.. Najlepiej by było iść po prostu do pracy, z tym że na dzień dzisiejszy nie mam co zrobić z Bartem,a i o pracę w zawodzie ciężko bez znajomości:no:. Także w dalszym ciągu jestem utrzymanką swojego męża ;-)
Barcik rośnie zdrowo, teraz jesteśmy na etapie wychodzących trójek, mówi raczej po chińsku, sika do pieluchy, lubi grać w piłkę i na harmonijce :-D. Ubranka nosimy na 86, także jest chyba jednym z mniejszych lutowych dzieciątek.

A tak poza tym to wszyscy wokół mnie zaciążeni chodzą :-D:-D. Chyba kolejny babyboom będzie w przyszłym roku. Także ja poczekam aż ta fala przejdzie i może w przyszłym roku coś będziemy myśleć o powiększeniu rodziny :tak::tak:
 
reklama
Oj dziewczynki ale się u Was pozmieniało. Nie mam czasu przeczytać wszystkich postów do tyłu.

Antar WIELKI GRATULACJE!!!! Bardzo się cieszę!!! Zyczę spokojnej ciąży :)
Martuś Gratulacje znalezienia satysfakcjonującej pracy! Trochę poczekałaś i mas to co chciałas :)
Mamoflavii Trzymam za Was mocno kciuki.
Hooba Gratuluję magistra!!!!

U mnie czas leci bardzo szybko, nie mam kiedy wejść i na spokojnie posiedzieć na forum. U mnie wszystko po staremu. W pracy super, rozwijam się, szkolę, uczę.

Maksio przestał wreszcie chorować. Od 4 miesięcy spokój :D
Powtarza po mnie słowa, zaczyna mówić. Pięknie się rozwija i widzę ile ze żłobka wynosi. Jestem bardzo zadowolona z jego postępów. Codziennie coś nowego się tam uczy. :)
 
Dzięki habcia :) Fajnie że jesteś zadowolona ze żłobka i cieszę się że dobrze trafiłaś. Ja ostatnio się nasłuchałam o przedszkolu w którym moja szwagierka była na rozmowie o pracę i się przeraziłam. Przedszkole prywatne, jedna pani na 12 małych dzieci, w tym dwójka ( w formie wyjątku) dwuletnich, nieodpieluchowanych. Brak kuchni, łóżek do leżakowania i wielkie strome schody między jadalnią a salą zabaw :o Po prostu w szoku byłam..
 
To chyba jakieś prywatne. Publiczne przedszkola i żłobki są dobrze przystosowane. Muszą mnóstwo przepisów spełniać.

Dobra idę do pracy. Wpadłam na chwile do domu po tel i się zadsiedziałam. Lece. :*
 
hooba to ja też jestem w szoku, zwłaszcza że to prywatne. Bo przecież rodzice więcej za nie płacą i się godzą na takie warunki. Dla mnie co najmniej dziwne zachowanie rodziców, którzy posyłają tam swoje dzieci nie patrząc na rzeczywiste warunki.
 
Agniesia dla mnie też było dziwne, że taka placówka funkcjonuje nadal, mimo takich warunków i że rodzice posyłają tam swoje dzieci. Ale z drugiej strony, przedszkole to jest w małej miejscowości, gdzie rodzice, żeby pójść do pracy muszą "coś" zrobić z dzieckiem, więc lepsze to niż nic (tak sobie tłumaczę). Ale dla mnie to i tak masakra.
 
reklama
Do góry