reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

u nas też znowu pojawiły się potówki:wściekła/y: jak ostatnio były upały to też mieliśmy i to dość dużo:szok: byłam u naszej lekarki i przepisała mi maść z antybiotykiem ale ja nie smarowałam tylko kąpałam w tym fioletowym płynie i po upałach przeszło a teraz znowu mamy i czasami sie drapie po główce

ciekawe czy dzisiaj zaśnie ta moja mała koza:dry: wczoraj nie spała znowu popołudniu
 
reklama
no dobra ja już po pierwszym USG i tak dzidziuś - sztuk jeden, babka mówiła, że wszystko z nim dobrze a nastepne USG 08.10.10 no a to fotka :) już jestem spokojniejsza :)
166gaog.jpg
 
U nas też jakieś krostki na ciele były, myślałam, że przesadziłam z nabiałem, ale sama nie wiem, może to potówki byly.

Maranko super, że z dzieciem wszystko oki!!
 
Maranka, piękna fotka.

Ja mam usg w poniedziałek i mam nadzieję, że też się pochwalę :)))))

dziewczyny, w pierwszej ciąży mi się dłużyło, a teraz nie wiem kiedy zleciało już 13 tygodni.

Czy mamy jakieś kolejne dzieciątka w planach?
 
i ma tam jakieś uczulenie...albo potówki.
U nas to się zaczęło wtedy jak przyszły upały, myślę, że to ma związek jedno z drugim....;)
:tak: upały :crazy: u nas też drobne krosteczki na pleckach i przodzie :tak: pomimo , iż bez koszulki i bez pampka w dzień lata a w nocy w samym pampku śpi .:crazy:
Coraz więcej mam się na to uczulenie słonkiem skarży.:tak::tak::tak:

maltanka w sumie to bliżej bym miała do Lublina niż nad Białe;-);-)
oooooo J. Białe. :-):-):-) Właśnie od kilku tygodni debatujemy ze znajomymi , czy by się tam na wakacje nie wybrać do Okuninki. :tak::tak::tak:W sumie to od Radomia tylko 200 km. a nie 400 jak na Mazury.:baffled::tak:
Jeżeli coś wiecie o tym miejscu to ja poproszę o szczegóły , czy warto jechać tam z dziećmi?:sorry2:

Aga Jurand ochrzczony?:-D Żyjesz?:-):-):-)
zapmarta :szok::szok::szok: już???? Ale ten czas leci....:no:
lajfik się nie stresuj.:no: Rzadko kto za pierwszym, czy drugim razem zdaje :tak:... a za granicą ...:baffled:
maran-atha śliczna fasolinka.:tak:

No i u nas ciąg dalszy upałów...:crazy: Najpierw sroga zima, potem upalne lato.:crazy:
Korzystamy więc z tego słoneczka .:-p:-p:-p
 
no Maranko, Fasolka jak ta lala - a Ty już o niej per on piszesz- ukryte pragnienie syna czy przeczucie?:-D:-D:-D

Zapmarto - to już jedna trzecia za Wami :-):szok: dawaj profil brzucha:tak::tak::tak:

o tak - potówki są i u nas - choć my tak, jak Amelka prawie po naguśku biegamy i śpimy... ech....
 
reklama
maran-atha śliczniutkie, dobrze, że wszystko w porządku, aż mi się przypomniało jak zawsze wchodziłam do gina to pytał jak tam Ludzik się ma:-)
Justa dla dzieciaków to na pewno frajda niezła, a na długo chcecie jechać? jak upały nachodzą to tak tłumy, że szok

u nas też potówki się pojawiły i młody się drapie, :crazy:
 
Do góry