reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Maranka pieknie!!!super ze z maluszkiem wszystko dobrze i z tego co widze juz za dwa miesiace poznasz plec,jakies przeczucia???

nie mam przeczuć bo mi sie nie sprawdza, ale marzy mi sie chłop tym razem, ale babeczka też będzie w porządku ;) dziecko to dziecko... choć chłop dla równowagi by sie przydał hehehe...
 
Hej laseczki:)
Maran kuuurczaki ....ale boski dzidziulek!!! Daj ponosic troszke heheh:))) Czyzby nastapily jakies zmiany w Irysowie ,ze usg bedziesz miala po 3 miechach ??? Wow! jestem w szoku!
Zapmarcia wrzucaj foteczki na zamkniety, nie mogiem sie doczekac brzuszka:)))
agus jak Juri z alergia robilas badania ? Z tego co wyczytalam zrobil sie z niego anioleczek:) Strasznie sie ciesze ,ze ty cieszysz sie pelna geba:))))))))) namotalam z deko hehe...
ardzesh fotki Milki sa boskieeee!!!!!!!!!!!! No a kitki pierwsza liga;P (sorki ze wale wszystko na jednym watku) moderator ze mnie jak talala;P;P (chyba dawno przestalam nim byc hihihihi)
J kurcze wy tu o potowkach ..a u mnie jesien:( Mam nadzieje ze zalapie sie na jakies slonko jak wroce:)
Mary testujesz jutro???? Daj cynka co i jak:)
Mysia ty o czarnych myslisz ,a ja o pasemkach blad heheheheh:)

Aaaa !!!! nie wiem co tam jeszcze mam komu odpisac ja i tak pamietam o Was wszystkich :)))))

No i dziekowka za mile slowa o niemilym prawku;P:p
Buzka laski:))))
 
lajfik sama sie zdziwiłam jak mi babka mówi, że kolejne usg za 9 tygodni... i to niby ma być takie dokładne... wiec sie chyba coś zmieniło od ostatniego czasu... a TY widze już niebawem wracasz to na słonko na pewno sie załapiesz jeszcze... u nas nie jest az tak zimno jakieś 18-20 stopni tylko deszcze ostatnio jakieś naszły...
 
maran-atha jaki już mały ludek spory:-)

justa jeśli nie przeszkadzają wam TŁUMY to możecie jechać śmiało, dzieciakom na pewno się spodoba. można wypożyczyć sprzęt wodny, jakieś rowery, kajaki, łódki. "centrum" Okuninki to głównie bary z jedzeniem, powiem że byłam w szoku, bo spodziewałam się wyższych cen, więc miłe zaskoczenie;-) teraz cały sezon otwarte wesołe miasteczko więc dodatkowa atrakcja w razie kiepskiej pogody. noclegu to chyba każdy rodzaj tam jest;-) pola namiotowe, pokoje u prywatnych osób, pokoje w ośrodkach, domki. no i kilka minut drogi do Włodawy, zaraz od strony Okuninki jest Biedronka to na zakupy można wyskoczyć;-) tylko jedyny minus to tłumy ludzi, ciężko się rozłożyć na plaży, a plaże prawie naokoło jeziora:sorry2: tak więc ja polecam;-) mieliśmy się wybrać teraz na weekend ale chyba @ pokrzyżuje plany:crazy:
 
martanka calkiem spory wydaje sie byc ten maluszek ;-)super ze wszytsko dobrze sie uklada

zapmarta z tego co zauwazylam to mamy planujace maluszki juz sa w ciazy ;-) wiec nie wiadomo ktora mama bedzie nastepna w kolejnosci
 
Justa dla dzieciaków to na pewno frajda niezła, a na długo chcecie jechać? jak upały nachodzą to tak tłumy, że szok
Na 7 lub 10 dni. :-)Zależy od pogody i pieniędzy na ile nam starczy szaleństwa.:dry: Tanim kosztem wychodzi pole namiotowe i bardziej w tym kierunku myślimy.:tak: Szkraby przyzwyczajone do łona natury, dlatego wiem , że z tym nie było by problemu. Tylko muszę zaopatrzyć się w małą butlę turystyczną.:tak:

j żyje, żadnych chrzcin nie robiłam, poszliśmy do kościoła, na obiad do knajpy, w domu coś na stół do drina postawiłam i tyle.
no i super.:tak::tak::tak::-)

J kurcze wy tu o potowkach ..a u mnie jesien:( Mam nadzieje ze zalapie sie na jakies slonko jak wroce:)
baaa... kilka słonecznych dni specjalnie dla ciebie zaklepane zostało i czeka.:tak::tak: Dobrze, że maluchy ci nie chorują.:tak:

justa jeśli nie przeszkadzają wam TŁUMY to możecie jechać śmiało, dzieciakom na pewno się spodoba. można wypożyczyć sprzęt wodny, jakieś rowery, kajaki, łódki. "centrum" Okuninki to głównie bary z jedzeniem, powiem że byłam w szoku, bo spodziewałam się wyższych cen, więc miłe zaskoczenie;-) teraz cały sezon otwarte wesołe miasteczko więc dodatkowa atrakcja w razie kiepskiej pogody. noclegu to chyba każdy rodzaj tam jest;-) pola namiotowe, pokoje u prywatnych osób, pokoje w ośrodkach, domki. no i kilka minut drogi do Włodawy, zaraz od strony Okuninki jest Biedronka to na zakupy można wyskoczyć;-) tylko jedyny minus to tłumy ludzi, ciężko się rozłożyć na plaży, a plaże prawie naokoło jeziora:sorry2: tak więc ja polecam;-) mieliśmy się wybrać teraz na weekend ale chyba @ pokrzyżuje plany:crazy:
No to świetnie brzmi:tak:, zwłaszcza, że blisko Stonka.:-) W sumie wszędzie pełno ludzi jak słoneczko ciepłe świeci.:tak:
Ceny domków, pokoi wszędzie są takie same i to mnie wkurza.:dry: Wszystko waha się w stawce od 30zł \ osobodoba w górę.:tak:
Drugą propozycją jaką rozważamy jest morze .:tak: Pole namiotowe "pomarańczowe" w Chłapowie obok Władysławowa. Wtedy wynajelibyśmy przyczepę we wszystko wyposażoną. Tylko ta liczba kilometrów mnie przeraża- 560.:szok:
I nie wiem co zrobić.:dry:
 
Ostatnia edycja:
maranka, piekny ludzik!:-)

Justa, ja sie wybieram wlasnie do Okuninki, wiec jesli chcesz, zdam realcje.;-)

Lajfik, przepraszam, zapomnialam o Tobie...:zawstydzona/y: Nastepnym razem bierz tlumacza i sie nie zastanawiaj - jakby co, to zawsze jak mu nawrzucasz po egzaminie, to bedzie mial kto uswiadomic znaczenie Twojego monologu:-p

nimfii, ja tez planuje maluszka, ale dopiero po slubie i podrozy, wiec juz niedlugo:-) mam nadzieje, ze uda nam sie rownie szybko jak juz zafasolkowanym Lutoweczkom:tak:
 
oooooo emkamek, no jasne że chcę.:tak::tak: A gdzie będziecie mieszkać? Domek, kwatera,namiot?:-)
Dziewczyny ochłodzenie nadają za dwa dni i deszcze :tak:. Ciekawe czy się sprawdzi.:dry:
 
reklama
Drugą propozycją jaką rozważamy jest morze .:tak: Pole namiotowe "pomarańczowe" w Chłapowie obok Władysławowa. Wtedy wynajelibyśmy przyczepę we wszystko wyposażoną. Tylko ta liczba kilometrów mnie przeraża- 560.:szok:
I nie wiem co zrobić.:dry:

Justa rozbawiłaś mnie Stonką:-D:-D:-D no ja zdecydowanie wybrałabym morze:tak: 30 zeta za osobodobę to sporo jak na taką pipidówkę:sorry2: moja koleżanka jak tam była to wynajmowali domek (w nocy gówniarzeria wracała dyskoteki i szybę w oknie im wybili:baffled:)

Dziewczyny ochłodzenie nadają za dwa dni i deszcze :tak:. Ciekawe czy się sprawdzi.:dry:

lepiej rzeby nie:no:
 
Do góry