reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Ech babeczki, padam na ryjek. Nie mam nawet jak gdzie wyjechać, bo mam tu sprawy na miejscu. Męczy mnie to miasto (niech mi ktoś napisze, że chciałby tu mieszkać ;P) Chłop całymi dniami poza domem, dzieci mnie wykańczaja pomału, ale skutecznie. To tak se chciałam ponarzekać w eter - i tak rzadko piszę....
calujem!

aaa...przeczytałam trochę co u Was i łączę się z Wami w radości i tym co tam u Was :)
 
Ostatnia edycja:
maltanka w sumie to bliżej bym miała do Lublina niż nad Białe;-);-)
sporo znajomych też jezdzi nad Firlej, ja nigdy nie byłam, ale K. kilka razy, no ale jakoś nam ochota odeszła jak w zeszłym roku utopił się tam znajomy:baffled:
 
Lajfik nimfii bardzo Wam dziękuję za gratulacje :-)
Lajfik trzeba było wlanąć wiązankę po polsku dziadowi ;-)
Dziewuszki, przepraszam, że mnie nie ma, ale po prostu nieżywa jestem. Mdłości i te upały totalnie mnie wykańczają. Są dni, że wstaję z łóżka, by za chwilę znów na nim polec, bo tylko gdy śpię jest w miarę ok. Na szczęście moja mama zabrała mi w piątek Wercię i dziś dopiero ją odebraliśmy. Za to wróciła rozwydrzona na maksa, a tak w ogóle to nie chciała wcale wracać. Uczepiła się babci i wrzask, jak ją zabierałam...
Buziaki dla Was wszystkich
 
maltanka teraz tez widze zabkowanie jako winowajce.... rzadkie kupki i temperatura podwyzszona plus niechec do jedzenia = kolejna trójeczka przebila sie, ale to swędzenie?? Młody drapie sie tylko po główce, wiec nie wiem czy ma to zwiazek z ząbkowaniem. Boje sie ze to jednak na basenie cos zlapal, bo i mnie od czasu basenu troszke bardziej swedzi głowa i nie jestem w stanie tego domyć szamponem :/
Maćkowi glowe szoruje teraz porzadnie - a ile placzu przy tym, ech, jak do jutra nie minie to ide do lekarza.

Zreszta sama tez nie najlepiej sie czuje, troszke brzuch mnie boli, jestem strasznie senna. Wczoraj nie moglam sie pozbierac caly dzien. Cos czuje nawrot anemi. Gdzies wyczytalam ze swedzenie czasem bierze sie teaz od nieprawidlowego odzywaiania sie.
 
Hej babeczki i ja sie witam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Na wstepie Agniesia, gratuuuuuuulacje kochana, cudownie, zycze Ci wspanialych 9 miesiecy i... bezbolesnego tatuowania.;-)

U nas wsio ok. Maly nadal nie toleruje nabialu, przeszedl jakas dziwna infekcje tuz po przylocie do Polski i lobuzuje na calego. Zaczyna coraz wiecej gadac, np. wiatrak, ogorka, gra, kwatek, kafka itd., dziadkowie szaleja ze szczescia:-D

Nimfii, temp. u takich maluchow ma norme do 37.5, wiec nie martw sie tym, ze Macius nie ma ksiazkowego 36,6. Adasko tez drapal sie po glowce przez pare dni i przeszlo. Mysle, ze cos go ugryzlo. moze i u Was o to chodzi.

Anius, my za troche ponad 2 tyg. wybieramy sie na wesele do mojej przyjaciolki nad Biale.:-)

Megusek, rozumiem Ci doskonale - uwielbiam Krakow, ale w zyciu nie chcialabym w nim mieszkac.:-p

U nas na jutro zapowiadaja 37 stopni,:szok:

Ok, spadam laseczki. Buziole dla Was i Lutowiatek.xxxxxx
 
maltanka w sumie to bliżej bym miała do Lublina niż nad Białe;-);-)
sporo znajomych też jezdzi nad Firlej, ja nigdy nie byłam, ale K. kilka razy, no ale jakoś nam ochota odeszła jak w zeszłym roku utopił się tam znajomy:baffled:

anius to może się kiedyś skusisz, ja na górze Lublina przy wylocie na Lubartów nie trzeba się w miasto pchać;-)

maltanka teraz tez widze zabkowanie jako winowajce.... rzadkie kupki i temperatura podwyzszona plus niechec do jedzenia = kolejna trójeczka przebila sie, ale to swędzenie??

musisz obserwować to jego drapanie, ja H się drapał to smarowałam Bephantenem jakoś samo przeszło i też nie wiem skąd to było

u nas znowu upały:baffled:
 
nimfii u nas to samo, Kalina też ciągle drapie się po tyle głowy i ma tam jakieś uczulenie...albo potówki.
U nas to się zaczęło wtedy jak przyszły upały, myślę, że to ma związek jedno z drugim....;)
 
Nieczęsto zaglądam na pogaduchy...
Dlatego dopiero teraz składam Agniesi gratulacje ciążowe.:-)

No i muszę się przyznać, że i Jaś drapie po główce, ale nie widzę, żadnych wysypek, krostek,i teraz w te upały strasznie mu się główka poci...Ten pot ma taki dziwny zapach, jakby mojego piersiowego mleczka...Jaś oczywiście cyca ale i pije wodę, herbatki,soki..
 
reklama
emkamek moze i ugryzienie, choc nie zauwazylam rzadnego sladu na glowce, ani zaczerwienienia, ani nic co mogloby wskazywac na uczulenie

maltanka smaruje mu glowe oliwka i kremem nivea nawizlajacym na zmiane i nic to nie daje. Porzadne mycie szamponem tez nic - juz trzy razy zmienialam szampon dla dzieci. Mysle ze ma wysuszona skore i stad wszytsko sie bierze

larkaa Maciek ma potowki na brzuszku wiec moze i cos na glowce sie pojawia, jednak nie widac pod wloskami :zawstydzona/y:
 
Do góry