reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
agniesia bardzo sie ciesze i trzymam kciuki za pomyslnosc :) bo ja tu Tobie bardzo kibicuje i wierze, że już niedługo będziesz sczęśliwą mamunią po raz drugi... cudowna wiadomość :)
 
Agniesiu musi się udać trzymamy kciuki za pełnowartościowe komórki i życzymy nawet bliźniaków, jak najwięcej szczęścia:) czekamy na same pozytywne wiadomości
 
Dziękuję Wam bardzo, ale Elunia z tymi bliźniakami to ja podziękuję, jedno w zupełności wystarczy :-D
Dziś mam lekkiego doła, trochę krucho z kasą się zrobiło, ale zaraz wypiję inkę czekoladową, zagryzę jeżykiem z advokatem i mam nadzieję że humor się poprawi :)
 
Hej dziewczęta moje drogie, mnie tu nie widać wcale ostatnio i teraz też tak na sekundkę wpadam co by dać o sobie znać. Od poniedziałku mamy remont wreszcie i siedzimy sobie z Oliwcią u moich rodziców, a M u swoich (na szczęście nie musiałam z nim tam być a był taki pomysł przez moment brrr) dobrze Nam tu, ale jak się remont skończy to myślę że i tam będzie Nam dobrze :-) nie zrobiłam fotki starego wnętrza mojego "apartamentu", ale może coś znajdę to Wam wstawie jak się zmieniło :-) haha dekoratornia będzie ;-)

Ogromniaście gratuluje BRZUCHATYM MAMUSIOM całym serduchem jestem z Wami.
agniesia to już kciuki zaciskam, żeby jak najlepiej zadziałały, ale jestem dobrej myśli, że będzie dobrze. Niech dalej będzie już tylko lepiej.

antar
ta Twoja praca wrześniowa to tak brzmi, że podziwiam Cię normalnie i powodzenia. Jak się tak na Ciebie patrzy to mi się wydajesz taka delikatna i wrażliwa a tu proszę jakie zajęcie. Pewnie będziesz najlepsza i nie jednemu pomożesz
 
reklama
Agniesiu jupiii:))) No to teraz szansa na ciaze zdecydowanie rosnie:)
Dziekuje dziewczyny za wsparcie i dobre slowa, zobaczymy jak sie sprawdze w tej dziedzinie...
A tak btw musze znowu sie niestety pochwalic- dostalam na warszawskiej uczelni zajecia do prowadznia dla studentow, poki co tylko 30 godzin w semestrze, ale i tak jestem wniebowzieta, ze ja mam byc nagle wykladowca- to tak od robaka do motyla troche:)
 
Do góry