reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Antar gratulacje! i powodzenia w pracy!:-)
Agniesia super, kciukasy zaciśnięte:-)

a my weeckend na działce na wsi spędziliśmy, kupiłam młodemu basen w sobotę był taki upał, że tylko wchodził i wychodził z tej wody, cały dzień bez pampersa, no i chyba bierzemy się ostro za nocnik:tak:
 
Agniesia super wieści :tak: oby więcej takich szczęśliwych nowin, no i oczywiście ta najważniejsza o upragnionych dwóch kreseczkach. A kiedy będziesz wiedziała??
antar na 100% dasz sobie radę, a na początek prowadzenie chociażby jednego przedmiotu dla upierdliwych studentów to i tak dużo. Jak ci się na koniec semestru wszyscy zaczną po poprawki, warunki i wpisy zwalać i mailowo atakować to będziesz dziękować, że nie masz tych grup kilkunastu :-p
 
Rany ja totalnie nie w temacie Babyboom, ale znalazłam ciekawą sukienkę ślubną, która bardzo mi się podoba. Aukcja trwa, chcę się jeszcze z panią spotkać, przymierzyć i pogadać o cenie, więc nie chcę pytać na forum panien ślubnych, bo a nóż-widelec jeszcze się którejś spodoba i mnie ubiegnie :-p
Powiedzcie co myślicie Picasa Web Albums - justyna_wr - lavende A pytam, bo jedna "życzliwa" koleżanka stwierdziła, że ona totalnie nie wygląda na ślubną i jak mi nie wstyd takiej strojnej kiecy się pragnąć pokazać :eek:
 
nie no, pbg według mnie jest śliczna i jak najbardziej ślubna:tak::tak: nie wiem o co chodzi twojej koleżance:confused: chyba że ktoś jako ślubne uważa wyłącznie białe kiecki;-) mnie się ta podoba:-)
 
Witam,
przepraszam, że dopiero teraz i że napiszę tylko o sobie, ale narkoza, choćby najkrótsza działa na mnie tak, ze śpię cały dzień. Do tego jeszcze Wercia i ból brzucha, więc zaraz znowu do wyrka.
Dr pobrał mi 6 kumulusów, czyli wynik taki sam jak poprzednio. Z tym, że wtedy od razu wiedziałam, że 2 odpadną, bo były pobrane z małych pęcherzyków. Teraz w czwartek dowiem się jak się rozwijają i mam nadzieję, że do soboty, do 11 gdy mamy transfer dotrwa choć 1 bąbel.
A tak w ogóle, to weszliśmy dziś do kliniki o 8.20, czyli dokładnie wtedy, gdy miał sie zaczynać pick up. Wszystko przez to, że zapomniałam pieniędzy i musieliśmy wracać się z trasy. Ale wszystko już za nami, teraz liczy się tylko aby dzieciaczki były dzielne. A potem czekanie do 1 lipca i wszystko będzie wiadomo :-)
 
rany ja totalnie nie w temacie babyboom, ale znalazłam ciekawą sukienkę ślubną, która bardzo mi się podoba. Aukcja trwa, chcę się jeszcze z panią spotkać, przymierzyć i pogadać o cenie, więc nie chcę pytać na forum panien ślubnych, bo a nóż-widelec jeszcze się którejś spodoba i mnie ubiegnie :-p
powiedzcie co myślicie picasa web albums - justyna_wr - lavende a pytam, bo jedna "życzliwa" koleżanka stwierdziła, że ona totalnie nie wygląda na ślubną i jak mi nie wstyd takiej strojnej kiecy się pragnąć pokazać :eek:

piękna jest ta suknia !!!
 
reklama
Agniesia no to kciukasy zaciskam jeszcze mocniej :tak: dużo odpoczywaj i melduj co tam w brzuszku się dzieje
piękna jest ta suknia !!!

no i niestety nie moja... w środę miałam przymierzyć i kupić, a ktoś kupił ją bez przymiarki :-:)-:)-( przykro mi się zrobiło, ale mąż mnie pociesza, że znajdę jeszcze równie śliczną, a jak nie to mam sobie taką uszyć :sorry2:
 
Do góry