reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Agniesiu życzę aby wszystkie 6 były ok.
pbg powiedz koleżance, żeby lepiej nie wypowiadała się na tematy ubiorów. Nie wiem jak ona wygląda na co dzień, ale sądzę że ubiera się jak wieśniara :-D:-D:-D. Sukienka jest super i będziesz w niej wyglądać jak księżniczka. Tylko znajdź jeszcze śliczną kieckę dla Zuzy, ona nie może wyglądać gorzej od mamy :-D:-D:-D
 
reklama
Paulina - suknia świetna... szkoda, że Cię ktoś ubbiegł - a koleżankę wyślij do diabła!! przecież Ty nie dziewica, żeby w białej iść:-D;-)

Antar - a jakiego przedmiotu będziesz uczyć studentów? super zajęcie!! trzymam kciuki, by Ci się podobało:tak:

Agniesiu - 1 lipca mam urodziny, więc już masz dla mnie prezent rozumiem w postaci świetnych wiadomości!!:cool2:;-)
 
hej laski :) ja po kolejnym krótkim wypadzie w góry, tylko byłam bez małża - ze znajomymi co też mają małą dziewczynkę. O tyle ciężko mi było, że domek pod szczytem góry więc zero równego terenu - a było bardzo stromo więc bałam się, że jak Mila straci równowagę i się wywróci to sturla się na sam dół góry ;-)ale dzielna dziewczyna dała radę :) do tego znajomi byli z psem rodziców (o czym nie miałam pojęcia) a Mila panicznie boi się zwierzaków więc traumę moje dziecko miało na maxa. Ale po kilku dniach jak pies spał to Mila podchodziła z zaskoczenia robiła cacycacy i uciekała :D ale jak się zbliżał do niej to panika na maksa :D
wypadlam z rytmu BB bo miałam dwa wyjazdy pod rząd, nie wiem czy uda mi się nadrobić zaległości.
Ale na tej stronie poczytałam więc Agniesia kciuki zaciśnięte!!!
pbg - kukra, szkoda kiecki, że tak Ci się podobała a sprzątnęli Ci sprzed nosa :( nie widzę kiecki na linku bo już usunięta :((( ale domyślam się, że była piękna... a koleżankę za karę - nie zapraszaj na ślub ;) może wtedy nauczy się, trzymania języka za zębami!
 
Maran-atha serdecznie gratulacje!! :)

Dziewczyny meldujemy się cali zdrowi, nie licząc małego kataru u młodej, który młoda złapała wczoraj wraz z buziakiem od innej małej dziewczynki :)
 
Agniesia &&&&&
pbg sukienka bardzo ładna była, a podejścia koleżanki nie rozumiem:no:
ardzesh super że wyjazd się udał, a gdzie byliście? w których górach? może jakaś mała fotorelacja...please
larkaa a jak wam się udała wycieczka też czekamy na foto:tak:

u nas wczoraj burze były, a dzisiaj ładne słoneczko, zaliczyliśmy już plac zabaw, teraz czas na drzemkę i kawkę...
ale nas w sobotę komary pogryzły:baffled: mi to już prawie, że zginęły te bąble, ale H jeszcze ma:dry:
 
Dziewczyny wybaczcie, ale za kciuki podziękuję już po wszystkim ;-)
pbg suknia śliczna była i szkoda, że nie udało Ci się jej kupić, ale pewnie znajdziesz jeszcze ładniejszą.
ardzesh ale matka z Ciebie, tak wątpić w dziecko. Ja to myślę, że Mila i na Giewont bez problemu by weszła ;-)
larkaa jak wycieczka sie udała?
 
mało ostatnio bywam i się udzielam, a tu tyle się dzieje, agniesia Ty wiesz że ja kciuki cału czas zaciśnięte trzymam, 1 lipca tylko dobre wiadomości chcę usłyszeć, ja wam się pochwalę że u mnie rodzinka u mojego brata się powiększa bedzie dzidzia w styczniu 2011:) bardzo się cieszę tylko brat w Anglii mieszka to za czesto sie nie widzimy ale ui tak sie nie mogę doczekac
A z innej beczki moja ostatnia długa nieobecność wiąrze się z tym że intensywnie uczylam sie na ostatnie egzaminy sesja za mną i 25 trzymajcie kciuki od 13 bo czeka mnie obrona pracy licencjackiej, uff oby jakoś poszlo bo mam juz mętlik w glowie wszytskiego na raz, ale w lipcu nad morze gdzies pojedziemy to zregeneruje siły:)
 
reklama
Moje drogie - niedługo kolejna część Zmierzchu wchodzi do kina, ale to pewnie wszystkie wiedzą. Ale może kogoś zaskoczę - dzisiaj wychodzi kolejna książka Meyer z serii :D Ja za chwilę pędzę kupić :D:p
 
Do góry