reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
zapmarta tez trzymam kciuki za pojawienie sie dziewczynki ;) Sama mam chlopca wiec wiem co to znaczy bardzo pragnac miec coreczke :) Powodzenia!
 
Zapmarta ogromne gratulacje jeszcze raz!!!
Lajfiku jeszcze zdasz, choc znam poczucie ze porazka deprymuje...trafisz na egzaminatora ktory nie jest zfrustrowanym porabancem:)
Dziewczyny mieszkajace na terenach zalewowych dajcie znac czy wszystko ok, prosze
Sama sie martwie bo moja mama i rodzina mojego meza mieszkaja na saskiej kepie tuz pod walem miedzeszynskim, wiec jesli i on pusci to z saskiej kepy powstanie basen, a podobno jakies przesieki byly:(
 
Lajfiku -ciut przeszło, dziękuję,jedziemy na Hippie jak dotąd, żadnych serków itp... czasem jakiek krostki na buzi, ale już niema na niej takiej skorupki jak była... za jakis czas pójdziemy do kontroli...

Antar - u mnie bezpiecznie, ale jak patrzę na kolejne zalane miasta to mi się ciepło na karku ze strachu robi...

Proszę, trzymajcie jutro kciuki przez godzine o 10:30 - mam do pokonania 106 osób...:confused::cool2:
 
lajfik z tego co widzę wkoło to trzeba próbować ile starczy kasy i cierpliwości bo czasem za takie bzdury albo za nic oblewają, że chciało by się ich oblać ciepłym mo....
martussa palce bolą od trzymania kciuków dawaj szybko znać czy pokonałaś zwycięsko wszystkich :-)

dziewczyny z tą powodzią to normalnie aż patrzeć nie można bo serce ściska jak Ci ludzie opowiadają i w ogóle jak to wygląda strasznie. Normalnie jakbym miała dom budować to chyba bym najpierw jakieś wzgórze usypała i dopiero na nim budowała. Straszne to.
 
reklama
Propo powodzi....

Wczoraj rozmawialam ze znajoma ktora mieszka na zalanych terenach Krakowa. Powiedziala ze wtedy co Wisla wylala ta terenach poza miastem, to oni (mieszkancy okolicy) w nocy slyszeli wybuch :( Jest raczej pewne to ze ktos wysadzil tam waly przeciwpowodziowe zeby nie zalalo centrum miasta. Informacje taka potwierdzil nam znajomy policjant.
Szkoda tylko ze nie licza sie z mieszkancami wsi kore przez to zostaly zalane. Moj kolega zlamal noge walczac o to zeby woda nie zalala ich gospodarstwa. Zreszta to nie tylko wsie byly, ale i duze osiedle.
 
Do góry