reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Zapmarta ja też węszę tu drugiego chłopa :)
Ps. to teraz Ci współczuję....luty2009, styczeń2011 jak Ty kobito oblecisz te dwa wątki :))))
 
reklama
Oj, chyba i te mdlosci lub ich brak niczego nie gwarantuja, ja przy chlopcu wlasnie mialam mdlosci, mniej niz z Flavia (tam to byla masakra), ale mialam, i tez od samego poczatku, tak jak zapmarta. Zobaczymy, oczywiscie zycze dziewczynki tym razem, albo raczej po prostu spokojnej ciazy i zdrowego bobaska :-)
A Karolek na pewno zaakceptuje rodzenstwo choc bedzie troche zazdrosny, u nas podobna roznica wieku, Flavia na poczatku nie byla zazdrosna, ale pozniej wszystko wyszlo i do tej pory zdarzaja jej sie ataki zazdrosci.
 
joluś, tak !!!! Karol, trzy koty i bliźniaki. Dobrze, że mieszkam niedaleko wariatkowa, rodzina nie będzie miała daleko, żeby mnie odwiedzać.
 
Marta moje gratulacje !!! - oby spełniło się marzenie o dziewczynce - choć rzeczywiście szybko poszło, szybkie plemniki... :-p;-):-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki kochane!!!
Kurcze ... po takiej przerwie ciezko jest pisac :zawstydzona/y::-p. Nie wiadomo od czego zaczac? hehe... No to na pierwszy rzut! Zapmarto ogromne gratulacje , ale sie ucieszylam jak przeczytalam wiadomosc:-):-):-). Wspaniale ,ze masz pod serduszkiem malenka fasolke!:-D

U nas ogolnie wszystko oki :-) . Egzamin oblalam ( dalam ciala na skrzyzowaniu:-p ) w polowie egzaminu. Nastepny termin mam za ok.3 tyg. mam nadzieje ze podolam , a jak nie to bezdie jeszcze nastepny :-D:-D:-D

8 maja Kuba mial I Komunie Sw. niestety rodzinka nie doleciala na czas przez pyl Wulkaniczny :wściekła/y: .. byli dzien po ....trudno ...natura ostatnimi czasy robi nam ostra jadke.
Patrzac na dzien dziesiejszy co sie dzieje na poludniu ....to mnie ciary przechodza:-(

Martusia przepraszam ,ze nie odpisalam :zawstydzona/y: ale zadko zagdladalam na NK i BB . Mam nadzieje ,ze Haneczka juz lepiej? Wyrzucialas w calosci nabial ? Jak jest teraz ?
Aga a jak u Was ? Walczysz dalej ze skaza?

Poczytam dzisiaj wszystkie watki i odnajde sie na nowo :-) Obiecuje jakies foto .
Gorace buziaki dla reszty "bandy" ;-) Caluski babeczki!!!!
 
lajfik nie wiem jak ze skazą, ale Jurand ma na wszystko biegunkę ze śluzem. Pediatra mówi ALERGIA. Ja w to nie wierzę, jak zawsze ja:-D:-D:-D. Zaczęłam szukać w necie i znalazłam coś takiego jak biegunka pędraków. I to mi najbardziej pasuje do mojego syna. Mleka na razie nie dostaje, po powrocie do Wrocławia, czyli w czerwcu zrobię mu badania pod kontem alergicznym i się okaże co i jak. Pisałam babo do ciebie kilka razy na skype i się nie odezwałaś. Obrażona jesteś??
Jak już wspomniałam nie ma nas we Wrocławiu. Powiem tylko tyle, że moje dziecko było dwa tygodnie przeziębione, na siłę dawałam mu milion syropów i po kilku dniach zaczynał normalnie gębę na nie otwierać. Więc stwierdziłam, że zrobię tak samo z jedzeniem. Po dwóch, trzech dniach dawania na siłę łyżeczką jedzenia Jurand je normalnie. Także powiem, żegnajcie butelki. Zjada normalnie wszystko, kanapki, obiady, kaszkę, owoce. Jak tylko zobaczy, że ktoś rusza gębą to się drze o żarcie. Masakra jakaś. W nocy czasem zjada coś, ale to tak raz na tydzień. Dziś zjadł niemożebne ilości na obiad. W szoku jestem gdzie mu się to zmieściło.
 
reklama
lajfik nie wiem jak ze skazą, ale Jurand ma na wszystko biegunkę ze śluzem. Pediatra mówi ALERGIA. Ja w to nie wierzę, jak zawsze ja:-D:-D:-D. Zaczęłam szukać w necie i znalazłam coś takiego jak biegunka pędraków. I to mi najbardziej pasuje do mojego syna. Mleka na razie nie dostaje, po powrocie do Wrocławia, czyli w czerwcu zrobię mu badania pod kontem alergicznym i się okaże co i jak. Pisałam babo do ciebie kilka razy na skype i się nie odezwałaś. Obrażona jesteś??
Jak już wspomniałam nie ma nas we Wrocławiu. Powiem tylko tyle, że moje dziecko było dwa tygodnie przeziębione, na siłę dawałam mu milion syropów i po kilku dniach zaczynał normalnie gębę na nie otwierać. Więc stwierdziłam, że zrobię tak samo z jedzeniem. Po dwóch, trzech dniach dawania na siłę łyżeczką jedzenia Jurand je normalnie. Także powiem, żegnajcie butelki. Zjada normalnie wszystko, kanapki, obiady, kaszkę, owoce. Jak tylko zobaczy, że ktoś rusza gębą to się drze o żarcie. Masakra jakaś. W nocy czasem zjada coś, ale to tak raz na tydzień. Dziś zjadł niemożebne ilości na obiad. W szoku jestem gdzie mu się to zmieściło.
Nie nie obrazilam sie :) Jak bym smiala hehehe. Nie mam historii czatu i nie zawsze na nim siedze jak jest wlaczony ;) Czasem Kuba cos robi ..potem ja juz tego nie widze heheh ;) Jakos kiepsko z czasem u mnie ....sporo sie dzialo ostatnimi czasy :)

A co do biegunki , to lekarz moze miec racje ze to Alergia lub nietolerancja (to sa dwie rozne rzeczy) Jesli jest alergia symptomy pokazuja sie od razu , jesli nietolerancja to moze dojsc do reakcji z opoznieniem itp. Nie zawsze musi byc reakcja skorna , tylko wlasnie biegunka :) Najlepiej jak zrobisz testy:)
Buzi ..buzi :))))
 
Do góry