reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

cześć dziewczyny,

chciałam wam przekazać miłą wiadomość: zrobiłam test i wyszły mi dwie piękne krechy !!!! mam taki szok, że ledwo w pracy mogę wyrobić teraz !!!!
Trzymam kciuki za mary, agniesię no i naszą marankę, która będzie niedługo testowała.

wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Cześć dziewczyny,

chciałam wam przekazać miłą wiadomość: zrobiłam test i wyszły mi dwie piękne krechy !!!! Mam taki SZOK, że ledwo w pracy mogę wyrobić teraz !!!!
trzymam kciuki za mary, Agniesię no i naszą Marankę, która będzie niedługo testowała.
ale mnie wczoraj ominęło
zapmarta gratulacje WIELKIE nowa lutowa mamusiu i co się łamiesz Ty kobieto nie dasz radyyy? No coś ty my lutówki się nie łamiemy HURRAA
 
W krakowie dzis slonecznie :) To pewnie na poprawe nastoroju :p Cieszmy sie poki mozemy... Dzis maximum czasu na polku - puki mozna :D
 
Dzięki dziewczyny jeszcze raz.

No a ja znowu przeżywam mdłości haha...
joluś, pewnie że sobie poradzę, tylko jak wstaję w nocy po parę razy do Karola, to wiesz co sobie myślę...
 
Dzięki dziewczyny jeszcze raz.

No a ja znowu przeżywam mdłości haha...
joluś, pewnie że sobie poradzę, tylko jak wstaję w nocy po parę razy do Karola, to wiesz co sobie myślę...

oj wiem wiem .Przypomniało mi się jak to ja robiłam a między moimi było 1,5 roku różnicy
 
Zapmarta - zejafajnie, że Wam się udało!!! jupi!!! ze swojej ciąży się tak nie cieszyłam, jak z Twojej:-D:-D:-D:-D:-D:-D super!! super!!! super!! :tak::tak::tak::tak::tak:to co obstawiasz, co tam ustrzeliliście, Robaczki??:-p:-p:-pchłopczyka czy babeczkę?:cool2::cool2::cool2:
 
mary ty tylko 3 dni do testowania, masz jakieś przeczucia ???

zapmarta no ja spodziewam sie @ Jak zaszłam z Zosią to temperatura mi skoczyła do góry teraz nie skoczyła
No ale u nas w tym miesiącu nie było dużo staranek:no::no: Mąż akurat chory na antybiotyku w najpłodniejsze dni:wściekła/y: i nie dobrze mu było głowa bolała :no: ach te chłopy...teraz mu nie popuszcze

kurcze burza się zaczyna :szok:
 
reklama
zakładajcie się babeczki, ale wszystkie fanty zbieram JA !!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D
no suwaczek zrobiłam sobie "dziewczyński", więc liczę na dziewczynkę.

mam nadzieję, że Karol zaakceptuje rodzeństwo, bo on rozpieszczony do bólu.
 
Do góry