reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Mikamuro, nie jesteś sama. Ja też mam termin na 22 lutego, a dziś się okazało, że Zosia dużo i chyba powinno być CC, tak dużo przybrała ostatnio. Mam zrobić USG a kolejna wizyta 24 lutego i teraz kombinuje jak tu załatwić wszytsko, żeby odiwiedzić panią dr wcześniej...Trzymaj się i może idź do innego lekarza:tak:
 
Dziewczyny pisze w tym wątku bo specjalnego na akcesoria poporodowe nie mamy:) Mam pytanie do Mamuś które juz urodzily: Jak wyglada brzuszek po porodzie??? I co myslicie na temat pasów poporodowych? Mnie wizja obwislego flaka przeraża dlatego juz przetrzasam allegro w poszukiwaniu czegos co by mi pomoglo....
ale nie wiem czy to ma sens bo nie wiem czy dziala i w ogole.....
 
monia - kiedyś już gadałyśmy o pasie i część lasek przyznała, że to fajna sprawa. Pierwsze chwile po porodzie brzuch to jeden wielki flak :-D:-D
Na drugi dzień wygląda troszkę lepiej. Ale nawet po tygodniu nie jest to figurka sprzed ciąży. Ja chyba zakupię pas, bo tracę kilosy z dnia na dzień i brzuch nie nadąża się obkurczać :) To przez tą dietę karmiących :-p

Laski - ja żyję, tylko nie mam czasu czytać i pisać na forum. Chyba już nie nadrobię wszystkiego.
A chciałam się pochwalić bo moja córeczka skończyła dzisiaj TYDZIEŃ :)) (prawie godzinkę temu) HURRAAA
a z dnia na dzień kocham ją coraz bardziej! :tak::-)
 
Dziewczyny pisze w tym wątku bo specjalnego na akcesoria poporodowe nie mamy:) Mam pytanie do Mamuś które juz urodzily: Jak wyglada brzuszek po porodzie??? I co myslicie na temat pasów poporodowych? Mnie wizja obwislego flaka przeraża dlatego juz przetrzasam allegro w poszukiwaniu czegos co by mi pomoglo....
ale nie wiem czy to ma sens bo nie wiem czy dziala i w ogole.....

Pas jak najbardziej:tak:
..tylko pamiętaj nie za wcześnie ....:no: Dopiero jak skończysz krwawić ...bo jeśli jeszcze krew będzie lecieć ....to możesz przez ucisk (pasa) dostać krwotoku :tak:....
lub zwiększy Ci się ilość krwi ..popołogowej ...
Ja z Kuba nosiłam i pomagało :-D:-D:-D
 
Zosiulenka-czy Ty też jesteś z Irlandii? chyba polece do Polskiej kliniki do Limerick na usg , żeby upewnić się jeszcze raz jak duży jest bobas, no i w jakim stanie mam łożysko i wody.
Monika-zainwestuj w pas, to świetna sprawa, dziewczyny chwalą, ja jak byłam w sierpniu w Polsce to kupiłam ,ja mam pamiątke po pierwszym synu w postaci rozstępów, także taki pas jest zbawienny dla mnie.

Wiecie dziewczyny chyba się przejade do Galway tam sobie bardzo chwalą szpitale , nie słyszałam żeby trzymali kogoś miesiąc po terminie.
 
Zosiulenka-czy Ty też jesteś z Irlandii? chyba polece do Polskiej kliniki do Limerick na usg , żeby upewnić się jeszcze raz jak duży jest bobas, no i w jakim stanie mam łożysko i wody.
Monika-zainwestuj w pas, to świetna sprawa, dziewczyny chwalą, ja jak byłam w sierpniu w Polsce to kupiłam ,ja mam pamiątke po pierwszym synu w postaci rozstępów, także taki pas jest zbawienny dla mnie.

Wiecie dziewczyny chyba się przejade do Galway tam sobie bardzo chwalą szpitale , nie słyszałam żeby trzymali kogoś miesiąc po terminie.

Mi sie wydaje że ty coś chyba źle zrozumiałaś :tak:...To nie jest niemożliwe ..co napiasałaś ..widzisz ja zaczęłam lekko plamić i juz jutro mnie biorą ...a to bedzie 5 dzień po terminie ...a normalnie jest u mnie w CORK ... 9-10 dzień wywoływanie porodu ..powinnaś upewnić się ..lub może weź sobie tłumacza na wizytę następna i będziesz spokojniejsza co i jak ...Powodzonka :-D
 
maran-atha- jestem :zawstydzona/y:rankiem zakupki z mężem zrobiłam potem obiadek.... i tak się snuję... nic się nie dzieje, idę oglądać Chirurgów i wypić kawkę... :rofl2: miałam w nocy przerwę w spaniu od 2 do 5... i czarne różnorakie myśli... ech....

mikimauro- nie smutkuj- idź do innego lekarza!! też walnęłabym drzwiami!!!:angry::angry::wściekła/y::wściekła/y:

Larkaa- AVE!!!:-D:-D:-D o Kalinkę nie pytam- bo pewnie jest ładniejsza od Ciebie;-);-);-)
Jak tam - hmmm.... teściowa sie miewa??? a że Twój poród nie byl "mistyczny" - :rofl2:nie wierzę!!;-)może tylko zbyt krótki, byś mogła go docenić??;-);-);-)
 
Larkaa witaj z powrotem :)
Martussa a ja się dziś cały dzień zastanawiałam, czy już tulisz swoje maleństwo, czy jesteś w trakcie wydawania go na świat, bo moja wiedza zatrzymała się na wczorajszym fałszywym alarmie o wodach.
Też miałam takie cykle jak Ty, a dodatkowo przed samym zajściem w ciąże -może na 3 miesiące rozregulowało mi się to totalnie, więc mój termin też jest pi razy oko. Miałam iść dziś do lekarza, ale nie wyszło i nie wiem nic o sytuacji.
Pozdrawiam reszte rozpakowanych i tych co czekają.
 
reklama
Dziewczyny a Ewelinka pisała coś jak tam u niej sytuacja sie przedstawia?? No i co u Agi, ma już Intruzka przy sobie?

no a my dalej czekamy... a dzis mija mój drugi termin hehe... mam jeszcze dwa przed sobą 18.02.09 i 21.02.09 a później to już chyba na marzec przyjdzie czekać...
 
Do góry