reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Martussa, tak to jest z tymi terminami. Ja wg OM miałam termin na 5.02, wg USG na 23.02, a w rzeczywistości i tak pewnie wyjdzie co innego.
 
reklama
Lajfik Ty to taka fajna pozytywna babka jesteś, że czlowieka na duchu podtrzymać umiesz i lepiej sie robi na serduchu :* dzieki
Martussa no u mnie też te cykle nie sa 28dniowe tylko 30-32 wiec pewno tak jak i u Ciebie te terminy takie różne i w sumie to nie wiadomo o co chodzi...
 
Maran-atha ja mam termin na niedzielę i podobnie jak Ty żadnych objawów i szalejącą Zosię w brzuszku także nie smuć się nic, bo nie jesteś sama:) Jutro rano mam wizytę u pani doktor i mam nadzieję, że usłyszę coś innego niż: jeszcze nie rodzimy jak do tej pory:tak:
 
Moja mama pociesza mnie ze nie miala ani ze mna ani z moim bratem zadnych przepowiadajacych historii:) Powiedziala ze nagle sie zaczelo i juz wiedziala ze to to:)
Mnie dzis delikatnie pobolewa podbrzusze, brzuszek ciazy a Mateuszek wypycha mi pięty!:)
 
mikimauro ..pewnie że możesz ;-)
ja tutaj nie byłam nigdy badana ani nie miałam KTG ..dziś ide na wizytę do szpitala ..może coś wymyśla i mnie zbadają chociaż:confused: ..bo ja jetem juz 5 dni po terminie :dry:

Maran-atha ;-);-);-)
Martussa ... no to masz jeszcze chwilkę.... moze urodzisz z golimkiem :-D
Aga ...idę normalnie za tobą jak w ogień :-D:-D:-D
Musisz jutro urodzić ...to może ja też ;-);-);-)

idę włączyć sobie płytkę i posłucham ..szumu morza ..może mnie uśpi :sorry2:
Buziaczki ;-)
Ciekawe jak tam Ewelinka?
 
kochane wróciłyśmy do domku :) póscili nas dzień wcześniej z powodu przepełnienia w szpitalu :) Kalina jest zdrowa - fajna z niej laska, coraz ładniejsza sie robi :)
mnie psychicznie humor dopisuje, tylko krocze to jest taki sajgon, że nic robić nie moge, a do tego hemoroidy mi wyszły.
no i kreeeeeeeew leci z sutków i boliiiiiiii, ale dajemy rade, laktacja idzie pełną parą, żadnych problemów z piersiami nie mam :)
jak sie ogarne to opisze poród, ktory wg mnie nie jest ani mistyczny ani nie wiadomo jaki, tylko taki, że błaga sie o kulke w łeb :D
buziaki :D
 
LARKAA serdecznie ci gratuluje:-)
glitteryourway-bbbab20c.gif
 
Ostatnia edycja:
Pamietacie jesczcze tego 13-letniego chlopca ktory zostal ojcem??Znalazlam w internecie artykul ktory mnie strasznie rozbawil :-D
"Wielką Brytanię natychmiast obiegła informacja, że Alfie, który nie przeszedł jeszcze mutacji, jest najmłodszym ojcem w kraju. Dzieciak stał się największą narodową gwiazdą, po tym jak jego dziewczyna urodziła córeczkę - Maisie Roxanne. Chłopiec pojawił się już w dziesiątkach programów telewizyjnych i ma swój własny fanklub.
Nie trzeba było długo czekać, aż koledzy Pattena pozazdrościli mu sławy. Dwóch z nich również zaczęło utrzymywać, że spali z Chantelle i to oni mogą być ojcami dziecka. 14-letni Tyler Barker i 16-letni Richard Godsell zgłosili się do redakcji The Sun z żądaniem przeprowadzenia testów na ojcostwo. Matka dziecka zaprzeczyła tym doniesieniom i zapewniała, że Alfie to jej jedyna miłość"
 
reklama
No i ladnie... u was nic i u mnie tez... naprawde te ostatnie dni sa straszne. Tak sie czeka i czeka... Fajnie chociaz poczytac, ze ktoras lutoweczka wlasnie moze rodzi, mysle o Ewelinie.
Ja dzis mam kolejna wizyte, mam nadzieje, ze to bedzie ostatnia...
 
Do góry