reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Dostałam smsa od Agi221122, że kroplówka nic nie pomogła, wykazała tylko jakieś marne skurcze z których nic nie wynikło. Czeka na cesarkę.

Jak mi jej szkoda! :(
 
Kurcze no a myślałam, że Aga już... No ten jej Maluszek to straszny uparciuch... Zawsze jak wchodze na forum to licze, że Aga ma go już przy sobie a tu ciągle nic...
 
Mi sie wydaje że ty coś chyba źle zrozumiałaś :tak:...To nie jest niemożliwe ..co napiasałaś ..widzisz ja zaczęłam lekko plamić i juz jutro mnie biorą ...a to bedzie 5 dzień po terminie ...a normalnie jest u mnie w CORK ... 9-10 dzień wywoływanie porodu ..powinnaś upewnić się ..lub może weź sobie tłumacza na wizytę następna i będziesz spokojniejsza co i jak ...Powodzonka :-D

Zrozumiałąm bardzo dobrze, Jak rodziłam tu córke też miałam przechery, odeszły mi wody , a oni zajeli się mną dopiero na trzecią dobe,leżałam trzy dni i tylko mi pościel dwa razy dziennie zmieniali bo wszystko zalewałam, dzisiaj pani doktor powiedziała wyraznie ze jezeli mnie nie złapie do czwartku to mogą mi wywołać dopiero 23 marca bo w tedy będą mieli wolny czas. olała mnie i tyle
mój angielski nie jest może biegły ale napewno komunikatywny.
 
Babeczki mam wiadomośc od Lajfik:
"Hej laseczki jestem już w szpitalu skurcze mam co pare minut. Czekam na rozwój akcji :) Całuje Lajfik "
NO więc strasznie się ciesze, że już coś ruszyło :*
 
melduję posłusznie, że jestem . cała, jedna- podwójna, nadal cuuuś tam wycieka tak jak wczoraj... i nic się wiecej nie dzieje!!!:zawstydzona/y:
Małżon poszedł na nockę... Mamusia na dole pewnie będzie spać czujnie jak zając pod miedzą...;-)
a brzuch mam już taaaki żylasty i ogromny.... że hej...

mikimauro- chyba z leksza przesadzili z tym marcem!! zamierzasz tyle czekać??;-);-);-)
 
Biedna Aga :-( Własnie tutaj weszłam w nadziei, że czegoś się dowiem co u niej. Już tak grubo po terminie, wspóczuję jej. :-(


Dokladnie, za kazdym razem jak tu wchodze szukam info o Adze.....Mam nadzieje ze juz bardzo niedlugo bedzie trzymala swojego Intruzka w ramionach!!!!!!!!!
Aga bądz dzielna!!!!!!!!!!!!!!!!
 
boże, na nic nie mam czasu, nie wiem kiedy coś tu popiszę, bo mam tyle do opowiedzenia i tyle pytań do Was, że szok.
A ja kurdę nie mam czasu jeść nawet :O wyglądam ogólnie jak trup, chuda jestem, kości mi w biodrach wystają a twarz mam przezroczystą :O
 
reklama
Biedna Aga ;/
Larkaa, początki są najgorsze. Będzie coraz lepiej.
To Lajfik za chwilę dołączy do rozpakowanych:-)Trzymam kciuki\
Kto jeszcze zostaje ze mną wśród tych 2 w 1:-pMartussa, Maran-atha, Megusek, Elunia..
 
Do góry