reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Dzień dobry dziewczyny ! Coraz mniej nas tu.
Larkaa biedaku żyj i odżywiaj się !!! Będzie dobrze! Czekamy aż się wdrożysz w domowy wir obowiązków i wrócisz tu. Tylko nie niknij tam w oczach nam. Obyście się mieli dobrze, Ty, Twój i Mała Krzykacza ;)
U mnie cisza i spokój. Miałam być wczoraj u lekarza i coś wiedzieć, ale plany mi się trochę posypały i pójdę dopiero w czwartek.
 
golimek a ja jestem :) zostaje tu z Tobą do konca. Lajfik urodziła pisała do mnie info od niej jest na nowinach z porodówek
 
Habciu - jestem. :tak: Uzależniłam się od Was. kompa mam stacjonarnego, ale jakby go tak przemycić na porodówkę??;-):-D cóż bez Was będzie w szpitalu?

Golimku- zostaje w Bastionie Nierozpakowanych.:zawstydzona/y: cosik mi pociekło w nocy, ale Pan Czop głowy nie wystawia...:angry: najwyżej wyleciało z pół kieliszka...

Larkaa- nie gadaj, że kilka dni po porodzie wyglądasz jak worek na kości??:rofl2:
chyba z zazdrości pęknę!!!:-D:szok:
 
Martussa, u mnie też ni widu pana Czopa ;/ ostatnio odszedł mi dzień po terminie, więc do piątku daję sobie czas. Kiedyś urodzimy, ale niefajnie jest tak samemu na placu bitwy zostać.
Chciałam się trochę poindukować spacerem, bo te inne eski nic nie dają, ale jest tak fatalnie na dworze, że nie mogę się przemóc...
 
Golimku- ja mam zakaz samodzielnych spacerków- zbyt ślisko...:-(idę jakiegoś zupsztala ugotować... mam mielone na dziś...:tak::tak: i chrapkę na czekoladę mam:zawstydzona/y:

paa... zaglądać będę regularnie...:rofl2:
 
reklama
Do góry