reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
asus wszystkie na pewno przeczytały Twojego posta ale czekamy aż napiszesz coś więcej.

larka my z mężem mamy dwoje chrześniaków z tego samego roku i właściwie jest między ich urodzinami 6 dni różnicy wiem że będzie ciężko ale Piotrek nie mógł odmówić bratu a ja nie mogłam odmówić naszej przyjaciólce, prezenty są mniejsze i tansze i tak pewnie bedzie ale daliśmy radę, w koncu nie brali nas dla kasy bo takowej nie mamy za dużo.

My tez już wybraliśmy chrzestnych i mam nadzieje że to wypali bedzie to moja przyjaciółka od przedszkola (jeśli się zgodzi) i mój brat (jeśli ksiądz się zgodzi) bo gówniarz dopiero za rok bedzie bierzmowany ale wiem że jednym ksiądz poszedł na rękę to może i nam też pójdzie.
U Kacperka chrzestnym jest Piotrka brat a chrzestna to po prostu totalna pomyłka i najgłupszy nasz błąd (kolezanka i Bóg jeden wie czemu akurat tak nas zaćmiło że padło na nią:baffled:)
 
Sufit prawie naprawiony... ale zepsuła się bateria w łazience, bojler w kuchni i odkurzacz! Nad naszym mieszkaniem ciąży jakieś fatum. I zawsze jest to cała seria zdarzeń. I zawsze w okolicach zimy! Od momentu zamieszkania tutaj nie było spokojnego roku! Jak tylko będzie okazja to chcę się stąd wyprowadzić!
A teraz gdy pieniądze potrzebne są na wyprawkę to kuźde musimy nowy odkurzacz i bojler kupić! :wściekła/y:
 
Sufit prawie naprawiony... ale zepsuła się bateria w łazience, bojler w kuchni i odkurzacz! Nad naszym mieszkaniem ciąży jakieś fatum. I zawsze jest to cała seria zdarzeń. I zawsze w okolicach zimy! Od momentu zamieszkania tutaj nie było spokojnego roku! Jak tylko będzie okazja to chcę się stąd wyprowadzić!
A teraz gdy pieniądze potrzebne są na wyprawkę to kuźde musimy nowy odkurzacz i bojler kupić! :wściekła/y:

prawo serii co roku??? koszmarnie!!!!
 
Oj widzę że mojego posta nikt nie przeczytał :-:)-:)-(

kobietki, nie oczekujcie, że każdy post będzie skomentowany. to jest fizycznie niemożliwe!!!!! tyle nas tu jest i codziennie kilka stron postów...
skoro napisałaś, że wszystko już ok i że idziesz czytać dalej... no to co tu komentować???
 
reklama
Witam o poranku :-)Ja dzisiaj jakos spania niemam ale wiem czemu przeprowadzamy sie na wieksze mieszkanko hurra :laugh2:Ciesze sie ogromnie ze nam sie udalo cos znalezsc w sumie przed swietami i rozwiazaniem bo tu bardzo ciezko o mieszkanie :baffled:Takze zanim mi tam neta podlacza moze minac ladnych pare dni ale moze jeszcze dzisiaj albo jutro sie odezwe.Brzuch mnie pobolewa jak cholera a tu przeprowadzka ale co tam :szok:To trzymajcie sie kochane duzo zdrowka i buziaki dla Was i naszch kochanych maluszkow ;-)
 
Do góry