reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

czarna meggiUważaj na siebie przy tej przeprowadzce :) Super, że udało się Wam cos znaleźć :-)

A my mieszkamy w małej kawalerce 35 metrów. LEdwo się mieścimy. Pewnie za rok będziemy musieli to nasze wynając i wynajmować większe :( Szkoda. NAjlepiej się mieszka na swoim, ale to jest stanowczo za małe na naszą rodzinkę. Właśnie jestem na etapie szkania parawanu dla Dziecka, żebyśmy mu nie przeszkadzali w śnie. To tego kupujemy baldachim na łózeczko. Musimy jakos to przetwac. Wózeczek juz złożony, czeka na niunka :D Niewiem co to bedzie jak dojdzie jeszcze łózeczko.
Myślimy nad tego typu parawanem. Bedzie nam idealnie pasował do koloru mebli w mieszkaniu. CO Wy na to?
PARAWAN MEBLOŚCIANKA ZASŁONA KOTARA PRZEGRODA FV (491059923) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Witam z rana ;)
A moja niuńka myli pory dnia. W dzień cichutka, mało kiedy o sobie znać daje za to w nocy tak nadrabia , że wszystkie kiszki rano bolą.:tak:Podobno dzieci juz teraz wyrabiają sobie nawyki, które będą miały po urodzeniu. :baffled:Jak moja niuńka rzeczywiście będzie spała w dzień a w nocy robiła sobie disco, to ja dziękuję- ja nie tańczę.:baffled:
Nie wysypiam się przez to, bo budzę się co jakiś czas a do tego jakieś głupie sny mnie nachodzą. Dziś kolejny raz urodziłam w nocy córcię.:happy:Ale nie tak normalnie.Mała tak się rozpychała w brzucholku, że rozdarła skóre i wyszła przez nią.:baffled:Tylko , że to nie była normalna dzidzia tylko jakiś mały alienek.
A ja dzis sama w domku . Mama wpadła wczoraj i zabrała wnuczki do siebie.:-Dna weekend.:-D:tak: Mają robić disco andrzejkowe i mają być wróżby. A małżon poszedł dziś do pracy dorobić sobie.

Witam
Mam spore zaległości bo nie było mnie 2 dni . W środę miałam skok ciśnienia na 170/100 i wredne nie chciało spadać , już spakowałam się do szpitala ......... ale na szczęście spadło i na razie jest przyzwoite . Teraz cofam się więc w czasie o te dwa dni i idę nadrabiać zaległości w czytaniu . Całuski .

Chyba za dużo masz na głowie.:tak:Zwłaszcza ten tydzień dał ci się mocno we znaki. Asus a jak dziewczynki po wywiadówce? I powiedz czy w końcu zdecydowałaś już co i jak z tym szpitalem-na który się decydujesz.

golimek no to mop na noge i dwa w jednym :)

Hihihi.:-D
Golimek a próbowałaś spania z poduszką pomiędzy nogami? Mnie raz na jakiś czas pomaga.:tak:

Kraf a co u ciebie? Jak maleństwo się ma?

Magdus :-)
A czemu wy dziewczyny macie wstrzykiwana tą immunoglobuline?:confused:


-j- poniewaz nasza grupa krwi to 0RH- a meza +

No tak, pisałaś kiedyś o tym konflikcie.:tak:

nic mi się nie chce robić!!!!!!!!!!! też tak macie??

O taaakkkkk.:-D Lenia mam już od dawna. Ale kto zrobi wszystko jak nie ja?Najchętniej to bym sie zamieniła ze Śpiącą Królewną na miejsca.

Myślimy nad tego typu parawanem. Bedzie nam idealnie pasował do koloru mebli w mieszkaniu. CO Wy na to?
PARAWAN MEBLOŚCIANKA ZASŁONA KOTARA PRZEGRODA FV (491059923) - Aukcje internetowe Allegro

Świetny i nawet cena przystępna.
 
J ja walcze z moją wysypką. swędzi mnie tak strasznie że nie moge wytrzymać. praktycznie całe ciało!!!!!!!!!! byłam u dermatologa i przepisał mi lek taki do zrobienia w aptece no i sie smaruje. jakby mniej juz zaczerwienien w paru miejscach ale swędzi nadal. strasznie sie boje bo nie wiadomo co to jest. juz przestałam jesc cytrusy i czekolade. a trwa to juz prawie 2 tygodnie. w poniedziałek mam wizyte u dermatologa i gina. zobaczymy.
 
Kraf oby to nic poważnego nie było.A może dostałąś uczulenia na proszek do prania.Mnie się teraz ujawniło uczulenie na Ajaks. Myłam coś w nim a na wieczór cała dłoń w drobniutkich czerwonych krosteczkach.Do dziś na tej dłoni mam bardzo sucha jakąś skórę i czasem swedzi.
Nie zmieniałaś ostatnio żadnego kosmetyku ?
 
kraf współczuję Ci, a może zamiast jedzenia rozejrzyj się też za kosmetykami?
Ja pisałam, ale to już dawno, w 4 miesiącu ciąży za namową koleżanek kupiłam sobie oliwke dla dzieci i dostałam na nią taką alergię, że półtora miesiąca się z nią męczyłam i nie chciała zejść ;/
z tym że ja miałam swędzenie całego ciała a potem wszędzie schodziła mi skóra, odchodziła całymi płatami przez półtora miesiąca i wyglądałam jakbym miała łuszczyce ;/
 
Tak jak pisze larkaa o skórze, że złazi i jest sucha to ja też tak mam właśnie na jednej dłoni.
Kraf jak to u ciebie wyglada?Nic ci się nie łuszczy i nie złazi?

Kończę kochane na dziś.Może wpadnę wieczorkiem. Właśnie małżon dzwonił, że dziś wcześniej wróci. a tu sprzatania kupa, prasowanie, gotowanie i doprowadzenie domu do warunków użytkowych mnie czeka.
Do tego wymysliłam sobie , by kupił mi po drodze tetrę na metry i sama sobie poszyję pieluszki. Taniej wychodzi niż za gotowe i mogę sama uszyć sobie dogodny wymiar.
 
J No właściwie proszek ten sam od wielu miesięcy, zadnych nowych kosmetyków ostatnio. larka właśnie mnie tak całe ciało swędzi. takie małe krosteczki czerwone które potem pękają bo sie drape ale skóra mi nie schodzi. Na początku myślałam że to potówki bo pojawiły się pod piersiami a wiadomo urosły i opadły :baffled: no i sie tam człowiek lekko pocił. ale potem na szyi dekolcie w pachwinach ręce nogi i szlak mnie chce trafić!!!!! oprócz tego leku do smarowania zalecił mi balsam hypoalregiczny do mycia Iwostin. zobaczymy. larka a samo ci w końcu przeszło?
 
Larkaa, dobrze, że w porę się zorientowałaś, że chodzi o oliwkę. Masz już przynajmniej spokój.
Przez te hormony nasze ciało jest po prostu o wiele wrażliwsze na tą chemię.
Kraf, cierpliwości, mam nadzieję, że to niedługo minie.

Ja cierpię teraz na zgagę, co jak mi się wydawało mnie nie dotyczy. OKROPNOŚĆ !!! nic nie pomaga (rennie, mleko itp.) muszę skończyć z moim wieczorno-nocnym objadaniem się.
 
reklama
zapmarta mnie też zgaga męczy:zawstydzona/y: ale ostatnio wyczytałam gdzieś w gazecie chyba w tym nowym numerze M jak mama , że na zgage pomagają..jabłka:szok: trochę mnie to zszokowało..ale mimo, że jabłek nie lubię wczoraj poszłam i kupiłam dwa..zjadłam jedno wieczorem i po zgadze ani śladu:tak: serio spróbuj może też Ci pomoże:tak:
dziś Andrzejki, tak?? my z mężulkiem chyba w domu spędzimy wieczór:-p jakoś nie mam ochoty nigdzie wyłazic..nawet do sklepu mi sie nie chce:zawstydzona/y: a tu Święta zbliżają się wielkimi krokami..nawet nie chcę o tym myślec..niestety ja w tym roku muszę robic u siebie..25 grudnia mamy z mężem pierwszą rocznicę ślubu i wypadało by zaprosic chociaż tych najbliższych:tak: dla mnie to jakaś masakra jest:wściekła/y:
 
Do góry