reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

kraf ja szybko doszłam do tego od czego to, bo nic w tym czasie nowego nie zmieniałam w kosmetykach, a jedzenie to samo cały czas jadłam. A przeszło mi w końcu samo, smarowałam się po 3 razy dziennie, ale to nic nie dawało, ta skóra strasznie się łuszczyła, wszystkie ciuchy i bielizna od środka wyglądała jak....jak nie wiem co!!!! wszędzie była moja skóra ;/
doszłam do wniosku ze dopóki sama nie zejdzie to ja nic nie poradzę i tak część sama zeszła, a część ja zdrapałam pazurami albo myjką (wszystko prócz brzucha i piersi).
Z racji tego swędzenia robiłam nawet próby wątrobowe, ale wyszły w porządku.
Aha i pamiętam że miałam miliony plamek na skórze bo pokazywałam je pani położnej.

ewelinka ja kocham jabłka ale z kolei ja po nich bekam jak najęta i mam wzdęcia :D a co do 25 grudnia to ja już wiem, że wtedy na chrzciny jadę, więc też raczej nie odpocznę :)

co do chrzcin wczoraj słuchajcie wielki głaz spadł mi z pleców, zadzwoniła kuzynka i powiedziała, że jednak bierze swoją przyjaciółkę, która obiecała jej zrobić bierzmowanie, więc sytuacja sama się wyjaśniła :)

i piję kakałkooo, mniam :)
 
reklama
megusek - spisałaś się na medal! Wielkie ukłony dla Ciebie! :tak::-)
jesteś bardzo pracowitą ciężarną - i pięknie posprzątałaś forum! :-)
DZIĘKUJEMY!
 
No dziewczyny dziękuję dziękuję. Podziękowania należą się również Lajfik, wsparła mnie i uporządkowała wątek z linkami oraz zaoferowała swoją pomoc w przyszłości (a wierzcie mi że w lutym będzie roboty po pachy ;-) )

Mamafalvii spodziewaj się na dniach dostępu do zamkniętego.
 
Dzisiaj są Andrzejki, nie zdawałam sobie z tego sprawy...
Megusku, super jest nasze nowe - stare forum, naprawdę spisałaś się na medal:-)
Kraf, wspólczuję z wysypką, musi Cię do szału doprowadzać. A z mopem spóbuję;-)
A ja wybywam z domu do wieczora, trochę oderwać się od remontu. Jadę do mojej przyjaciółki, która ma synka (3 m-ce), więc sobie trochę pogadamy.
 
no to czekam dziewczynki cierpliwie az mi minie. tylko na początku bałam się czy to nie różyczka ale nie. troche jednak się martwię czy to nie wpłynie na dziecko :( ehhh a tak było dobrze. to kara za brak mdłości, wymiotów itp.:baffled::-D
 
Przepraszam że nikomu nic nie napiszę ale mam mało czasu. Brzuch mnie strasznie boli, i stawia się co chwilę, a my zaczynamy przeprowadzkę:szok:
Co gorsza, tam jest taki pie...po remoncie, że dzisiaj będziemy sprzątać żeby jutro choć do jednego pokoju się upchnąć. No i dopiero w środę montuja nam nowa kuchnię, i kanapy nie mamy ani stołu, jaki kanał, jestem przerażona.
 
antarku Uważaj tam na siebie. Bierzesz Fenoterol? Moze wez większą dawkę.

JA też dziś od samego rana mam skurcze, bolesne. CO 4 godziny biorę Fenoterol. Wczoraj bralam co 6 godzin, ale dzis by mi to nie pomogło. Pomimo brania tych tabl. i tak mam bóle :crazy: I zauwazyłam, że wychodzi mi jakas woda. Tylko niewiem, czy nie trzymam moczu, czy to wody płodowe :baffled: Trochę mi się ręce trzęsą i jestem osłabiona po tych tabl. Oczywiście do tego 2 tabl. luteiny dopochwowej i 2 tabl. Magnezu forte jak co dzien. I nic mi to wszystko nie daje. Mam nadzieje, że do wieczora przejdzie :-(


A moja cudowna Pani ginekolog wyznaczyła kolejny termin wizyty dopiero na styczen! :szok::szok::szok: I powiedziała, że jakby się cos działa to żebym do szpitala pojechała :szok: :angry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry