reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

:-)Antar gratuluję Tobie podjęcia decyzji o rzuceniu palenia. Zuch dziewczyna! :tak: Życzę Ci, żeby się udało i zeby Cię nic nie kusiło. ;-)

Iza wg mnie to z lekarzem przede wszystkim Ty musisz się czuć dobrze, musisz mu ufać i móc na nim polegać. Ja w pierwszej ciąży zaczęłam chodzić prywatnie do ginka, płaciłam 80 zeta za wizytę i prawda, że miałam za każdym razem usg w tej cenie, ale byłam w 13 tyg ciąży i ani nie założył mi karty ciąży, ani nie zmierzył ciśnienia, ani badań krwi, ani mnie nawet nie zważył... Każda wizyta była przesympatyczna, pan doktor zartował sobie, fajnie było, ale co z tego. Zmieniłam lekarza, chodziłam do niego państwowo i byłam o niebo bardziej zadowolona. :tak: Też przemiły, a za to od strony merytorycznej SUPER! mucha nie siada, duże poświęcenie dla pacjentek, wszystkie badania na czas, wszystkie potrzebne pomiary, po prostu super.

A ja rodziłam naturalnie i teraz tez bym chciała. :-p Mam super wspomnienia z porodu, jak już urodziłam to byłam zdziwiona, że to już koniec, gdzie ten ogromny ból? :-D Gdybym miała wybierać - poród czy leczenie kanałowe zęba to bez zastanawiania wybieram poród!!! ;-)

Powiedzcie dlaczego miałyście cesarki?
 
reklama
WRACAM DO WAS DZIEWCZYNY nie miałam przez jakiś czas dostępu do internetu u nas dobrze.
postaram się zaraz wstawić suwaczek chociaż boję się żeby nie zapeszyć ale co tam musi byc dobrze tym razem
 
Ja też rodziłam naturalnie i nie wspominam źle teraz też bym chciała rodzić tak samo ale zobaczymy jak to będzie.
Z objawów to mam lekkie uczucie mulenia wieczną ochotę na sen i pobolewa mnie brzuszek ale w ciązy z kacperkiem też tak miałam więc chyba to nic złego:-)

na usg idę w środę byłam teraz ale jeszcze nie wiele widać poza tym nowe usg było zepsute i robiono mi starym modelem (bez głosu) więc efektu nie było ale lekarka powiedziała że na ten tydzień ciązy to jest wszystko tak jak być powinno więc stram się myśleć tylko pozytywnie.

A jak u was z piciem kawy? ja muszę przynajmniej dwie dziennie bo jestem nie do życia stram się pić bardzo słabą i z mlekiem (duże ilości) ale wypić muszę
 
Mnie na początku odrzuciło od kawy, ale teraz na spokojnie wypijam jedną filiżanke dziennie z mlekiem. Chociaż powiem Wam, że jak kiedyś kawa była dla mnie niezwykłym rarytasem, to teraz ten smak nie robi już na mnie wrażenia... :)
ale kupiłam sobie Ricore i o! smakuje mi :)
 
Witam :-) Też nieśmiało chciałam dołączyć do mamuś lutowych, bo najwidoczniej nią będę:-). Jak na razie to jeszcze chyba to do mnie za bardzo nie dochodzi, ale bardzo sie cieszę :tak:.
Pozdrawiam wszystkie mamusie :)
 
hooba witaj i gratuluję :-)

Jeśli chodzi o kawę to zawsze po niej było ni niedobrze więc mooże wypijam ze 2 na rok ;-)
A cięcie miałam z powodu choroby, już od dawna wiedziałam że tak to u mnie będzie.

o 14 mam się umówić z ginem na wieczór już się doczekać nie mogę :tak:

Miłej soboty wszystkim życzę
 
hooba witamy w gronie lutowych mam:) Widzę, że większośc kolezanek już doświadczona:)A ja o porodzie nie wiem nic:( Nie wiem czy lepsza cesarka czy naturalnie?? Myślałam o porodzie w wodzie:) Słyszałam, że aż tak nie boli i dla dziecka dobrze:) Miłej soboty:)

 
hooba witaj wśród lutówek:-):-) zanim będzie luty będziesz już doświadcona jak nie jedna rodząca:-D:-D
Mi to czekanie też się dłuży już bym chciała żeby była środa i wszystko było ok.:tak::tak:
 
hooba - witam kolejna niedoswiadczona :).
Co do kawy - ja pije kubek dziennie, zawsze rano, ale z duza iloscia mleka. Czasami zdarza sie, ze ulegne i wypije druga. Ja na razie to od wiadomosci o ciazy schudlam 1 kg.
 
reklama
Witam wszystkie dziewczyny :-)!
Ja również mam termin na luty.. jestem na początku 5 tyg...to bedzię moje drugie dziecko..
Kubus ma juz prawie 7 lat
Jakoś teraz bardziej się denerwuję..
Całusy dla wszystkich mam..i dla tych oczekujących.. rownież :laugh2:
 
Do góry