reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

To fajnie jak masz w pracy taką możliwośc:)Ja niestety nie mam:( Pracuje w firmie, która zajmuje się m.in internetem, ale mam zablokowany dostęp:( Pisac mogę tylko w domku:) Dziś wolne:) Odpoczywam:)

 
reklama
a śpię normalnie, zasypiam 23 budzę sie 5.30, bo pieski przed praca musze wybiegać, choć przyznam się że ostatnio kosztem psów, ucinam im spacer na rzecz swojego pospania i budzę się 6.30
 
antar, ja to samo właśnie studia kończę :) uczę się do ostatniego egzaminu, a w przyszlym tygodniu musze skonczyc pisać pracę licencjacką bo za 2 tygodnie mam obronę :)
 
Witam hurtem wszystkie przyszle mamusie, tez nie mam za bardzo czasu na pisanie - siedze jeszcze w pracy. Ale przynajmniej moge sobie co jakis czas poczytac co nowego ;-). U mnie z objawami jest tak: piersi sie powiekszyly i bola, apetyt tez wiekszy, ale poki co zachcianek zadnych. Mam wizyte u lekarza na 19 czerwca, ciekawe jak bedzie przebiegala, czy zrobi USG, czy zleci jakies badania. Mam ponad 30 lat ale zero doswiadczenia z zakresu ciazy, do tej pory nigdy mnie to nie interesowalo, jak to jest byc w ciazy. A teraz czytam i zastanawiam sie, co powie lekarz. W czasie pierwszej wizyty tylko mnie zbadal i zalecil kolejna na 19.06. Zadnych badan krwi, nic. Z wyliczen kalkulatora wynika, ze powinnam miec termin na poczatku lutego gdzies 5-10. Czy powinnam zmienic lekarza, zupelnie go nie znam, mieszkam w obecnym miejscu od lutego, wiec lekarz do ktorego do tej pory chodzilam odpada - 200 km dalej. Co robic ? Czekac ?
 
DOBRYWIECZOREK :-)...
Dorotko witaj . cieszę się że będę mieć bratnią duszę z cesarką na horyzoncie . Myślę że będzie nam łatwiej :tak: Pierwszą też miałaś cesarkę ? Rozmawiałaś już teraz z ginem na ten temat ?
Buziaczki dla wszystkich :-D:-):-D


ja też po cesarce jestem :-)
i prawdopodobnie następny poród też tak będzie wyglądał, i chyba bym nawet chciała :tak::tak::tak:
 
reklama
Asus pierwszą też miałam cesarkę i wiem na 100% że i tym razem tak będzie :-)
ooo Elwis widzę że nas więcej :)

Zrobiłam sobie racuchy bo mi się zachciało zjadłam dwa i niedobrze, a teraz się raczę kapustą kiszoną - jedyne co mogę jeść to kwaśne...
 
Do góry