reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

....Zreszta ostatnio cos sie zlego ze mna dzieje :-( spie po 9 h a i tak jestem niewyspana. Chcialbym dosypiac w dzien, i nie chce mi sie nic robic w domu :zawstydzona/y: Jeszcze wczoraj koszmarny bol glowy ktory trzymal cala noc, a od kilku dni mi w glowie wiruje. Juz kilka razy potknelam sie trzymajac Macka na rekach - az mi serce mocniej zabilo... Jakbym tak nim uderzyla o cos :szok: Staram sie bardziej uwazac,,, heh
wydaje mi się, że masz silną anemię:tak:.

A z tym herbapolem to jakiś koszmar chyba:wściekła/y:.:no: Czyli, że co testowali na nas jak na królikach doświadczalnych:baffled:? Mnie ta herbatka nic a nic nie zwiększała laktacji. A Amelia ssała po niej też normalnie.:tak:
 
reklama
Nimfi ale jazda z tym herbapolem.
Ja nie pilam ale teraz moge sobie wyobrazic jak sie czuje te kobiety ktore "to" pily
 
-j- mnie tez nie zwiekszala laktacji raczej... ale przez jakis czas wydawalo mi sie ze tak jest. Jednak to chyba bardziej w psyhice siedzialo :-D
Jednak ziola zawarte w tej herbatce od lat znze sa wlansie jako srodki pobudzajace laktacje (anyż, koper wloski, kminek, melisa :dry:)

co do anemi... jest mozliwa niestety, bo jeszcze przed ciaza sie z nia meczylam i przez caly okres ciazy przyjmowalam żelazo z tego powodu. Jednak po ciazy zrobilam morfologie i wyniki wyszly rewelacyjne jak nigdy dotad :tak: teraz pasuje mi powrorzyc te badania, choc lekarz mi z gory zapowiedzial ze nie moge nic na to przyjmowac podczas karmienia :dry: nie wiem czy mial racje... biore tylko Feminatal
 
Pozdrawiam wszystkie wyspane mamy,
ja walczyłam, żeby Karol usnął po kąpieli 4 godziny:-:)-:)-:)-(, opróżnił dwa cycuszki a chciał jeszcze, więc rozmroziłam moje mleko. Jak złapał butlę to wydoił 80 ml od razu. Myślałam, że padnie jak bąk, a on nie.Tak pobudzonego dziecka o tej porze dnia to jeszcze nie miałam. Masakra.

Spacery nam się poprawiły, mały śpi po 2 godziny, pod warunkiem, że cały czas prowadzę wózek, nie ma mowy abym zaliczyła ławeczkę w parku, od razu się wierci.
Noce bez zmian, no wczoraj po tej butli jedynie z 1,5 godzinki zrobiły się 3 godzinki.
Łaskawca:-D:-D:-D:-D
W takim razie butla na noc idzie w ruch...
 
Nimfii, ja też miałam anemię zaraz po porodzie i kazali mi przyjmować żelazo z kwasem foliowym, takie samo jak brałam w ciąży, więc coś tam chyba jednak można brać. Ale wiadomo co lekarz to inne poglądy:confused:
 
-j- mnie tez nie zwiekszala laktacji raczej... ale przez jakis czas wydawalo mi sie ze tak jest. Jednak to chyba bardziej w psyhice siedzialo :-D
Jednak ziola zawarte w tej herbatce od lat znze sa wlansie jako srodki pobudzajace laktacje (anyż, koper wloski, kminek, melisa :dry:)

co do anemi... jest mozliwa niestety, bo jeszcze przed ciaza sie z nia meczylam i przez caly okres ciazy przyjmowalam żelazo z tego powodu. Jednak po ciazy zrobilam morfologie i wyniki wyszly rewelacyjne jak nigdy dotad :tak: teraz pasuje mi powrorzyc te badania, choc lekarz mi z gory zapowiedzial ze nie moge nic na to przyjmowac podczas karmienia :dry: nie wiem czy mial racje... biore tylko Feminatal
mi juz w szpitalu podawali po porodzie zelazo bo miałam anemie. A w szpitalu karmiłam piersia:-)
 
ja w szpitalu dostałam receptę na taki lek na krew, bo straciłam dużo krwi przy porodzie, po 2 tygodniach brania leku anemia zniknęła :O
 
ja tez dostalam leki na anemie, ale nie zjalam wszystkiego i nie zrobilam badan ;/ balam sie, ze Maksiu bedzie mial zatwardzenie. teraz on tez ma anemie.
 
reklama
czyli jednak costam mozna brac ;-) tylko do tej pory (w szpitalu i miesiac po porodzie) wyniki mialam bardzo dobre wiec zadnych zalecen nie bylo... no a teraz to znow wypada udac sie na kontrole :tak: akurat niedlugo wybieram sie do gina -to przy okazji moze cos poradzi
 
Do góry