reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
do nas zadzwonila pani z urzedu ze decyzja jest do odebrania i maz pojechał odebrac. Nie dziwie sie ze Ci serducho mocniej zabiło tez bym sie wystraszyła czego oni chca
 
ale mam dzisiaj doła jakiegos normalnie wszystko mnie wkurza nie moge sobie dzis dac rady ze synkiem jest dzis okropny dobrze ze chociaz Julka jest dzisiaj grzeczna ona miala wczoraj kiepski dzien :-(
 
Oj ostatnio zaniedbuję forum, ale potrwa to tylko do czwartku. Muszę teraz do mojej babci jeździć i trochę się nią zająć. Biedna unieruchomiona leży, moja matka w pracy i za bardzo nie ma kto się nią zająć, a to cholernie ważna osoba dla mnie, bo właściwie to ona mnie wychowywała.
W każdym razie podczytuje co piszecie;-) tylko już nie mam kiedy coś sensownego napisać.
 
Ojej Golimku to masz ręce pełne roboty! Babcia, dziadek, Franek i Maluszek.
My jutro urządzamy na dziełce imieniny Zosi. Dzisiaj robimy wypieki:) Zjeżdża się cała rodzina i kilkoro znajomych:) Fajnie że tak powaznie do tego podeszli, w końcu Zosia nie wiele będzie z tego pamiętac.
 
A wiecie co u mnie się powyprawiało!!! Mojej małej Majunii coś się poprzestawiało,jak zawsze spała na spacerku po 2,3 godziny tak teraz śpi z pół godzinki,a jakby tego było mało muszę chodzić obrzeżami miasta bo jak się nie rozpłacze!! i oczywiście muszę jej dać cycorka i wcale po tym nie zasypia,poje i marudzi tak więc w biegu do domu i tyle z dotleniania:tak:,jestem załamana bo takie są teraz fajowe pogody,a ja tak lubiłam te wspólne wypady.Może mi pokarm zanika i małą się nie najada:confused:.Co myślicie.Maja ma 3 m-ce.A może jest już taka ciekawa świata,dodam jeszcze że nie jeździ już w gondolo tylko w foteliku wpiętym w stelaż.
 
reklama
A wiecie co u mnie się powyprawiało!!! Mojej małej Majunii coś się poprzestawiało,jak zawsze spała na spacerku po 2,3 godziny tak teraz śpi z pół godzinki,a jakby tego było mało muszę chodzić obrzeżami miasta bo jak się nie rozpłacze!! i oczywiście muszę jej dać cycorka i wcale po tym nie zasypia,poje i marudzi tak więc w biegu do domu i tyle z dotleniania:tak:,jestem załamana bo takie są teraz fajowe pogody,a ja tak lubiłam te wspólne wypady.Może mi pokarm zanika i małą się nie najada:confused:.Co myślicie.Maja ma 3 m-ce.A może jest już taka ciekawa świata,dodam jeszcze że nie jeździ już w gondolo tylko w foteliku wpiętym w stelaż.
A może jej po prostu w foteliku nie wygodnie...
 
Do góry