reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Witam Was....ja córka marnotrawna ;-)
Widzę że jakoś się u Was toczy...MGR GOLIMEK GRATULACJE!!
Ja przyuczam Kubę do nocnika i w związku z tym na komputer mam czas jedynie jak on śpi...a i mało bo sama bym się na łóżko walnęła ;-)
Niki rośnie jak na drożdżach...
Pozdrawiam!!!
 
reklama
dzień dobry!!!

Cypek wstawał dziś co 3 godziny więc szału nie ma ale lepsze to niż wstawanie co godzinkę

Kacperek pojechał do przedszkola mają dziś wycieczkę do Świerkocina więc poszedł chętnie bo ostatnio muszę z nim co rano walczyć o przedszkole, nie wiem czemu bo potem wraca zadowolony. Cypuś zaraz pójdzie na swoją 30 minutową drzemkę a ja czekam na Piotrka. muszę dziś mieszkanie ogarnąć bo zaczynam mieć syf niezemski a nic mi się nie chce
 
Uwaga!
Dla tych co stosowaly "Środek mlekopedny" Herbapolu!:wściekła/y:

Preparat ten niedawno zmienil nazwe na Fito Mix Fix IV i zmienil też zastosowanie :no::szok:

Nie wiadomo dlaczego Herbapol nagle wycofał się z wczesniej zalecanych zastosowan tego "Środka mlekopędnego". Na opakowaniu byla informacja "tradycyjnie mieszanka stosowana jako środek mlekopedny", a w tej chwili informacja jest taka "produkt byl stosowany jako środek mlekopedny, ale jego skutecznosc nie zostala udokumentowana. ze wzgledu na brak wystarczajacych danych nie zaleca sie stosowania u kobiet karmiacych" :szok:

Stosowalam go prawie trzy miesiące, głównie jako pomoc w walce z kolkami u dziecka, a także wierzyłam w jego dzialanie pobudzajace laktacje. :wściekła/y::angry: Az mi brak słów na to... Dodatkowo pani w aptece odradzila stosowanie, gdyż nadmiar tych ziół może dziecku zaszkodzic :szok:

Czuje się jak naiwna idiotka... Najpierw sie cos poleca do stosoawnia, a potem sie wychofuja. Zla jestem bo czuje sie jakby przeprowadzali sobie test na osobach stosujacych ten preparat i naszych dzieciach. Teraz nagle sie opamietali ze moze miec to zly wplyw na dzieci :baffled::dry:
 
jezyk to normalne, że dziecko chce spać tylko 30 min ?? Kurcze a ja myślałam, że Jurand tylko tak ma, że po 30 min wstaje wyspany jak nie wiem co.
Chyba popełniłam błąd, że nie czytałam tego co piszecie.
 
aga on tak ma od początku i jemu więcej nie potrzeba. jedynie na spacerku pośpi dłużej bo około dwóch godzin. Kacperek też tak sypiał on nawet na spacerku wstawał po 30 min i odrazu był płacz, Cypuś to chociaż jak się obudzi to sobie leży i gaworzy
 
Maciek tez przewaznie robi sobie drzemki ok 30 min do godziny w ciagu dnia. Troszke sie pobawi i znow karmienie.... Jest dobrze jak nie placze :tak: wtedy sam polezy w lozeczku i sie pobawi chwile. tylko czasem mu sie zdarzaja takie mega dlugie drzemki jak wczoraj -7 h w ciagu dnia :sorry2:

Dla mnie najwazniejsze zeby noc przesypial...

A jeszcze mnie mama zaniepokoila, bo mowi ze dziecko gdzies od 4-5 msc przezywa cos w stylu leków osamotnienia. Chce byc przy rodzicach i zdarza sie czesto budzic w nocy z placzem tylko po to aby zobaczyc czy rodzice sa w poblizu :dry: W taki sposob buduje sobie poczucie bezpieczenstwa :shocked2::sorry2: no i nie wiem jakbym to przetrwala bo zupelnie sie odzwyczailam od czestego nocnego wstawania.

Zreszta ostatnio cos sie zlego ze mna dzieje :-( spie po 9 h a i tak jestem niewyspana. Chcialbym dosypiac w dzien, i nie chce mi sie nic robic w domu :zawstydzona/y: Jeszcze wczoraj koszmarny bol glowy ktory trzymal cala noc, a od kilku dni mi w glowie wiruje. Juz kilka razy potknelam sie trzymajac Macka na rekach - az mi serce mocniej zabilo... Jakbym tak nim uderzyla o cos :szok: Staram sie bardziej uwazac,,, heh
 
A ja juz przestalam wierzyc w to ze moja Zoska zacznie wczesniej niz w wieku 2 lat nocki przesypiac. Niedługo skonczy 4 miesiace, a nadal budzi sie w nocy co 2, 3 godz:-(Juz sie nawet do tego przyzwyczaiłam;-)
 
reklama
kasik wydaje mi sie ze dziecko moze sie przestawic na tryb dzien-noc ok 6 msc zycia :tak: wiec byc moze to kwestia tygodni, albo nawet dni.... dzieci nieraz przestawiaja sie tak niespodziewanie - tak zrobil moj Maciek. Pewnej nocy zrezygnowal z jedzenia o 1-2 i tak juz zostalo :-)
 
Do góry