reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

:-)hej hej
poczytam później, co u Was, bo się pochwalić chcialam, że byłam dziś na komisji wojskowej i dostałam kategorię A- więc jakby co- będę Was bronić w kamaszach jak lwica;-):-D:tak:

a teraz trzeba pranie zebrać, trawę podać i Bąbelkiem sie zająć

paaa:-D
 
reklama
Martussa to wielkie gratulacje :tak:
nimifi ja też ciągle niedospana chodzę, choć moja Niunia ładnie śpi w nocy. Pewnie też przydałoby się zrobić wyniki.
Jeśli chodzi o herbatki mlekopędne, to ja polecam Bocianka. Jest naprawdę bardzo dobra i na własnym cycusiu ;-) poczułam, że działa :-D Jako jedyna posiada w składzie nasiono kozieradki. Kozieradka w kapsułkach też jest bardzo w tych tematach pomocna (dostępna w sklepach zielarskich).
 
Dziewczyny Wy chyba sie nie gniewacie ze zaczelam troszke tez z Wami pisac??
Jakos mi troszke glupio:-p;-).

Martussa a moj m kiedys sciemnial zeby tylko miec D:-D:-D:-Di wysciemnial troche ale tez troche go to kosztowalo:-(.
Byl mlody i zakochany:-D:-D:-Dbal sie ze wojsko moze nas rozdzielic.
A tak wogole to gratuluje:))
 
Martussa gratuluje.... :-D


Moj mąż dostal powolanie do wojska jak bylam w 6 msc ciazy :no: wiec szybciutko zalwtwil papiery ze sie uczy i sie udalo odroczyc:-D... a juz mial nawet bilet wyjazdowy przygotowany :szok: jak o tym pomysle to mnie ciarki przechodza, ze by go przy porodzie nie bylo a syna zobaczylby dopiero jak ten skonczylby pol roku :no:

AgniesiaP zastanawialam sie wlasnie nad Bociankiem, bo wiem ze kozieradka jest skuteczniejsza :tak: ale przyznam sie ze ja ten srodek mlekopedny ostatnimi czasy stosowalam raz na dwa dni, bo nie byl mi bardzo potrzebny :tak: jednak w razie problemow zaopatrze sie w niego :tak: mozna go kupic a aptece?
 
nimifi to dobrze, że się udało z tą odroczką. A Bocianka nie można dostać w aptece, najlepiej na allegro :-) A kozieradka w zielarskich - u mnie w aptekach nie wiedzieli co to jest
 
Ostatnia edycja:
martussa no kochana to Ty tutaj naszą Panią Generał jesteś:tak::tak:

W ogóle to0 witam się w ten piękny słoneczny poranek
 
reklama
Wiecie jakiego wczoraj miałam zonka? :)
Przebieram małą, bo przy "wietrzeniu" obsikała sobie ciuszki :-D. Nagle domofon. Idę z małą a tam się odzywa OPIEKA SPOŁECZNA :cool::szok:
Ja tysiąc myśli na sekundę. "Pięknie. Sąsiedzi pewnie podkablowali, że dziecko non stop płacze i pewnie się nad nim znęcamy." i tego typu myśli.
Opatuliłam ręcznikiem małą i wpuściłam Panią. A ona tylko dała mi papierek - decyzję o przyznaniu becikowego. :dry:Nie wysyłają tego pocztą, tylko Pani musi biegać od domu do domu? U Was też była opieka społeczna? Ja przyznam, że mi serducho mocniej zabiło przy tej wizycie. Chociaż nie znęcam się nad małą :) ale tak zareagowało moje ciało :-D
 
Do góry