reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

czesc dziewczyny!
wzielo mnie cos na wspomnienia...
jejku jak ten czas szybko leci :-)
duzo zdrowka Wam zycze i fasoleczkom w brzuszkach!!! :tak:
 
reklama
U mnie libido masakrycznie niskie - ku niezadowoleniu małża;)


Zazdroszczę Wam, że już widziałyście swoje maleństwa, ja jestem umówiona na 11 sierpnia na usg prenatalne... jeszcze cały miesiąc...

Miłego weekendu:-)
 
Ardzesh aa to przepraszam. :-p Wobec tego gratuluję asertywności Tobie i Twojemu mężowi. :tak:

Dziewczynki, cieszę się razem z Wami z podglądów Waszych dzidków. :-) Ja tylko namiętnie oglądam moją Ingusię - mam wszystko ponagrywane. Ja chcę 29 lutyyyyy!!!!
 
Nathalie :-)
magdalenka38 - gdzie robisz to usg?
megusek - a ja nigdy bobu nie lubiłam :) i nawet w ciąży się nie skuszę...
 
Hejo Wam wszystkim! u mnie nic nowego.. zastanawiam sie tylko czy to tylko nie cisza przed burzą, od kilku dni mdłości ustąpiły, nie jest rewelacyjnie ale superowo przy tym co było, dzis spałąm tylko 2 godzinki w dzien, czyli nie tak długo patrząc na poprzednie dni.. tylko gorzej ze obudzilam sie o 20:) i teraz nocne zycie bede toczyc...
jak mowicie o waszych usg to az mi sie słąbo robi, bo czekam juz na swoje, a jednoczesnie się boję.. czy moje też będzie taakie pełne wrażen:) i czy dzidz ma sie dobrze.
widze, ze na forum jakis porządek zapanowal.. uff w koncu.. chyba to dzieki tobie megusek:)
pozdrawiam wasze fasoleczki:)
 
hej wszystkim :) właśnie wstałam. dzisiaj mam lepsiejszy humorek bo na USG wszystko wyszło dobrze i serducho tak pięknie biję i widziałam główkę, nóżki i rączki....normalnie poryczałam się ze wzrusznia. Lekarz powiedział, że plamienie to mogło być z jeszcze nie bardzo zagojonych miejsc po krwawieniu :)confused:) ja się tam nie znam, ale jeśli wszystko będzie dobrze to wyjdę w środę :-) ale mam nakaz bezwarunkowego leżenia :-( ale dla skarba wszystko :tak: tylko na tym łóżku to już wariuję. Ciągle ktoś u mnie jest z rodzinki i dotrzymuje towarzystwa. Przynoszą gry, karty (nie wiem skąd oni to wszystko biorą) i siedzą dopóki ktoś ich nie wygoni. Wiecie dopiero dzięki Bąbelkowi zobaczyłam jaką ma wspaniałą rodzinę i dają tego dowód każdego dnia.

Obiecuję, że jak będę w domu to nadrobię wszystkie zaległości :tak:.
 
Mitsu :) baaardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko dobrze! Wracaj już do domu i leż, leż i jeszcze raz leż :) to wcale nie musi być takie okropne ;)
Ale ja zawsze po 3 dniach leżenia umieram z bólu kręgosłupa... więc Tobie tego nie życzę!
Larkaa a co ty robisz w sobote po 6 na kompie? :> tylko nie mów, że idziesz do pracy....
Miłego dnia życzę wszystkim :-D jade do lasu pod Krakowem nazbierać kilka kleszczy ;-)
 
reklama
Do góry