reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Mi też skoczyło libido, chyba przez to że moje ciało się zmieniło, jest mnie więcej, jestem miękka i mój Michał też to widzi i tak jakby nie mógł się nacieszyć tym widokiem. Nasze przytulanki wyglądają teraz inaczej i trwają dużej. Poza tym mam bardzo wrażliwą skórę i piersi i to mi daje jeszcze więcej wrażeń:)
Ale też mam malutkie obawy za każdym razem, boję się no wiecie tak do końca, boję się skurczów macicy i wogóle.
Ardzesh kiedy masz kolejne usg?
 
reklama
elwis_m - miłego działkowania :-)
antar - umówiłam się na usg prenatalne, na 24 lipca. ale to nie jest mój gin prowadzący, więc nie będę mu zadawać pytań czy mogę już się śmiało seksić :-D a do prowadzącego jeszcze się nie umówiłam... pewnie gdzieś pod koniec sierpnia może w połowie...
 
u nas w kielcach takie gorąco że lepiej nie wyłazić z domu. nie ma czym oddychać.
Co do libido i tych spraw to u mnie tez jakby większa ochota :) gin nic mi nie gadał czy moge czy nie moge a ja nie spytałam ale mysle ze jak mnie badał i byloby coś nie tak to by mi powiedział. myśle .:confused:
Ardzesh możesz mi pow. czym sie różni usg prenatalne od zwykłego? bo ja to sie dopiero szkole we wszystkim:-)
 
Ja chce zrobić USG trójwymiarowe w odpowiednim tyg.

Ardzesh jak ja bym sobie chciała pojeść...któraś o bobie pisała, a ja tak lubie bób a tu dupa...nie mogę na niego patrzeć :no:
 
też zrobię takie usg. sprawdzałam czy w kielcach sie da i jest. no i nie drogo wydaje mi sie 150 zł. zwykłe usg 60 zł. juz sie nie moge doczekac :) jejku to juz we wtorek kiedy zobacze maleństwo
 
reklama
Do góry