reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

U nas za osiem dni minie rok jak Zosia powstała i zaczęła istniec jako kilkukomórkowiec:)A za 18 dni rok jak się o tym dowiedzieliśmy i wogóle będą teraz same rocznice( test, usg itd). Ależ jestem szczęsliwa że jestem mamą!!!

u nas była szczęśliwa 13 :-D:-D:-D
 
reklama
u mnie poczęcie było ok 16 maja a dwie kreski zobaczyłam na Dzień Dziecka :-D i ukrywałam jeszcze pół dnia żeby mężowi niespodzianke zrobić na grillu :) Poleciałam do sklepu - kupiłam niebieskie i różowe skarpetki i schowałam do pudełeczka :) i taki mały prezent dostał na DD.
Jak otworzył to zaniemówił :)

Nimfii - dostałam :)
Nathalie :)) Twoja koleżanka Kasia też mi wysłała! Dzięki wieeeelkie! I jeszcze przestraszona, że spam wysyła hahaha! Podziękuj serdecznie za ten spam! :-D
antar - nie dostałam od Ciebie :-(
 
Jesli juz piszemy o poczeciach... :-)

Maciek powstal na kilka dni przed dniem dziecka, a w Dzien dziecka moja mama znalazla reklamówke z maskotkami pod swoja praca - ktos je tam przypadkowo zostawil. Uznalam ze to moze jakis sygnal - skoro znalazla zabawki dla niemowlaka to moze dzidzia jest juz w drodze.... No i dwa tygodnie pozniej zobaczylam dwie kreseczki na tescie ciazowym :-D:-D:-D
Maz czekal w drugim pokoju na odpowiedz... Uznal ze woli to uslyszec odemnie niz zobaczyc na tescie... Powiedzialam "Zostaniesz tatusiem kochanie!" i buziii... Potem wciaz czulam na zmiane ogromne szczescie i niepokój :sorry2: ech, wspomnienia

Zabawki oczywiscie mam do dzis... Czekaja az Maciek sie nimi pobawi :tak:
 
Ardzesh ja też już wysłałam.

A mój mąż miał prezent na Dzień Ojca, wtedy zrobiliśmy betaHCG i dostaliśmy wynik. A poczęcie w Dzień Matki:tak:dwa dni po moich imieninach:) Sentymentalnie się nam tu robi, maj 2008 i luty 2009 szczęśliwe miesiące:-)
 
kamylka i kraf - to jest format tekstowy. W kompie nazywa się to NOTATNIK. Niby ankieta była pierwotnie w Wordzie, ale forum BB mi przyblokowało załącznik i musiałam zmienic na inny rodzaj tekstu. Jak się nie otwiera czy nie możecie pisać to trudno. Smutno mi, ale jakoś przeżyje ;-):-)
Liczą się dobre chęci, nie? :))) Więc i tak dziękuję!
 
wiem ardzesh że to notatnik bo zaczyna mi w nim otwierać ale wyskakuje błąd że nie można otworzyć pliku
 
reklama
Do góry