reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

elwis normalnie gwiazada TV;-):-) ale to dobrze że zapytałaś i już wiesz co i jak

A ja jestem wściekła bo kacper zaczyna mi kichać znowu chrapać i ogólnie taki dziwny jest, cholera jasna z tym przedszkolem:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
elwis i "deyka" (bo nie wiem która to :-D) dziękuję bardzo! W swoim i koleżanki imieniu!
I nie ukrywam, że czekam jeszcze na jakieś ankiety ;-):-)
 
Ardzesh- ja wypelnie wieczorem,bo teraz zwyczajnie czasu nie mam.
Mam nadzieje ze to nie za pozno?
 
kamylka - oczywiście, że nie :)
grzecznie czekam :-):-D
ewelinka - ha! a może to nie ty, tylko piszesz, że ty to TY? A niby to nie ty, tylko pierwsza się zgłosiłaś, że to ty?!;-):-D
 
Dziewczyny! Mam do was wieeeelką prośbę.
Moja koleżanka pisze prace dyplomową i już ma nóż na gardle z terminami a wciąż ma braki jeśli chodzi o wypełnioną ankietę do jej badań.
Proszę Was o wypełnienie ankiety i przesłanie mi na adres mailowy
yoga81@o2.pl

Ankieta dotyczy fotelików samochodowych dla dzieci :) więc każda z Was może wypełnić formularz :) Zajmie Wam to tylko 5 minut a mojej koleżance uratujecie życie.
Ankieta pierwotnie była w Wordzie, ale na forum są limity rozmiaru dokumentów więc musiałam zamienić plik na textowy. Ale chodzi o wypełnienie ankiety a nie o jej format.
PLISSSS wypełnijcie ją i pomóżcie nam!

poszlo:)
 
Dziewczyny! Mam do was wieeeelką prośbę.
Moja koleżanka pisze prace dyplomową i już ma nóż na gardle z terminami a wciąż ma braki jeśli chodzi o wypełnioną ankietę do jej badań.
Proszę Was o wypełnienie ankiety i przesłanie mi na adres mailowy
yoga81@o2.pl

Ankieta dotyczy fotelików samochodowych dla dzieci :) więc każda z Was może wypełnić formularz :) Zajmie Wam to tylko 5 minut a mojej koleżance uratujecie życie.
Ankieta pierwotnie była w Wordzie, ale na forum są limity rozmiaru dokumentów więc musiałam zamienić plik na textowy. Ale chodzi o wypełnienie ankiety a nie o jej format.
PLISSSS wypełnijcie ją i pomóżcie nam!
chciałabym pomóc ale ja fotelik dostałam sorry:sorry2:
 
reklama
już wypełniłam


dziewczyny moje dziecko to aniołek, bilans z kacperkiem zajął nam godzinęa Cypuś w tym czasie grzecznie sobie siedział w foteliku w poczekalni z moją koleżanką i ani nie płakał ani nie chciał na ręce tylko się śmiał i gaworzył sobie. przy szczepieniu też tylko jęknął a potem uśmiechał się do pielęgniarek
 
Do góry