reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
monia, jezyk :))) kochane jesteście! :-D
jolek i j - mówi się trudno. z drugiej strony, ankieta chyba nie dotyczy tylko tych osób które zakupiły fotelik. Bo pytania są też o znajomość różnych marek. Ale szczerze - to nie wiem czy się nadajecie :) bo to nie moja ankieta ;-):-D ale myślę, że tak.

jezyk - to masz chłopca zucha. Oby częściej się tak sprawował
 
Ardzesh wypełniłam i wysłałam. Mam aż 3 foteliki, wypełniłam na wszystkie. ;-) Rozesłałam jeszcze swoim koleżankom, może któraś wypełni.
 
Ostatnia edycja:
U nas dzień się zaczyna o 6:30 ale nie narzekam.

Nocka minęła spokojnie Cypuś nie gorączkował i spał jak zawsze uff.
 
Jezyku to dobrze że macie to choróbsko z głowy. Domyslam się co musisz przeżywac martwiąc się o małego Cyprianka.
U nas za osiem dni minie rok jak Zosia powstała i zaczęła istniec jako kilkukomórkowiec:)A za 18 dni rok jak się o tym dowiedzieliśmy i wogóle będą teraz same rocznice( test, usg itd). Ależ jestem szczęsliwa że jestem mamą!!!
 
reklama
Do góry