reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Dziewczyny może założymy wątek o wprowadzaniu nowych pokarmów do diet naszych malców. Butelkowe dzieciaczki już powinny coś szamac, a cycowe różnie, ale słyszałam że gluten powinno się wprowadzac juz w piątym miesiącu życia. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak karmic jak wprowadzac, wolałabym sie za wczasu przygotowac na to, a wiele dziewczyn ma już za sobą te doświadczenia. Co wy na to?
Antar zakladaj,bo z czasem wszystkie tam dolaczymy:tak:;-)
Elwis a co za pytanie zadalas i jaka byla odpowiedz?:blink:
 
Antar popieram i z niecierpliwoscia czekam na nowy watek:tak:
0017795676.gif
 
My z mała jezdzimy tylko do rodzinki i do znajomych.Na dłuższe zakupy nie zabieram Troche boje sie że mała mi zacznie płakac jak jej za długo bedzie :baffled:
w poniedziałek bylismy na urodzinach u męża bratowej i mała dała popis.weszlismy i już był ryk nie umiałam jej uspokoic potem już chwila było dobrze to jej bratanek 1,5roczny z piskiem do pokoju wleciał i znowu ryk.chyba w całym bloku było ją słychac.ubralismy i do domu W aucie usneła a w domu to już usmiech od ucha do ucha :tak: Pierwszy raz cos takiego zrobiła. Chyba jej sie otoczenie nie podobało :no:Mają taki jakis ciemny korytarz i same papierosy czuc bo wszyscy palą .
 
Dziewczyny! Mam do was wieeeelką prośbę.
Moja koleżanka pisze prace dyplomową i już ma nóż na gardle z terminami a wciąż ma braki jeśli chodzi o wypełnioną ankietę do jej badań.
Proszę Was o wypełnienie ankiety i przesłanie mi na adres mailowy
yoga81@o2.pl

Ankieta dotyczy fotelików samochodowych dla dzieci :) więc każda z Was może wypełnić formularz :) Zajmie Wam to tylko 5 minut a mojej koleżance uratujecie życie.
Ankieta pierwotnie była w Wordzie, ale na forum są limity rozmiaru dokumentów więc musiałam zamienić plik na textowy. Ale chodzi o wypełnienie ankiety a nie o jej format.
PLISSSS wypełnijcie ją i pomóżcie nam!
 

Załączniki

  • Kwestionariusz_2.txt
    3,9 KB · Wyświetleń: 80
Dziewczyny! Mam do was wieeeelką prośbę.
Moja koleżanka pisze prace dyplomową i już ma nóż na gardle z terminami a wciąż ma braki jeśli chodzi o wypełnioną ankietę do jej badań.
Proszę Was o wypełnienie ankiety i przesłanie mi na adres mailowy
yoga81@o2.pl

Ankieta dotyczy fotelików samochodowych dla dzieci :) więc każda z Was może wypełnić formularz :) Zajmie Wam to tylko 5 minut a mojej koleżance uratujecie życie.
Ankieta pierwotnie była w Wordzie, ale na forum są limity rozmiaru dokumentów więc musiałam zamienić plik na textowy. Ale chodzi o wypełnienie ankiety a nie o jej format.
PLISSSS wypełnijcie ją i pomóżcie nam!

poszło :tak::tak::tak:
 
reklama
Dzis wizyta w szpitalu i trój-pak lekarzy :tak: tzn pediatra, rehabilitant i pierwsze szczepienie poszpitalne :szok::no: Co tam bedzie sie dzialo... Ufff pol dnia z glowy :-p
 
Do góry