reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Witajcie,

To ja się zaliczam dziś do tych nie wyspanych:-(, jak piszecie, że wasze dzieci śpią w nocy po 4-5 godz. to ogarnia mnie mega zazdrość !!! Na palcach jednej ręki mogę policzyć ile razy Karol spał 4 godziny.
Na szczęście w dzień trochę pośpi to przynajmniej mogę coś w domu zrobić.
 
reklama
Witajcie,

To ja się zaliczam dziś do tych nie wyspanych:-(, jak piszecie, że wasze dzieci śpią w nocy po 4-5 godz. to ogarnia mnie mega zazdrość !!! Na palcach jednej ręki mogę policzyć ile razy Karol spał 4 godziny.
Na szczęście w dzień trochę pośpi to przynajmniej mogę coś w domu zrobić.
ja też jestem zazdrosna !!! :-:)angry: moje dziecko, nie wiedzieć czemu, postanowiło mnie totalnie wymęczyć - od kilku dni mimo że nikt jej nie jest płacze, krzyczy, marudzi... Gdy zaśnie po jakiejś godzinie usypiania (a wcześniej ładnie zasypiała w łóżeczku) za pół h znowu się budzi :crazy: nie mam siły na spacer więc siedzę z nią teraz przy otwartym na oścież oknie.... dywan nie odkurzony, naczynia piętrza się w zlewie od 3dni...
 
To i ja zaliczam się dziś do nie wyspanych. Wczoraj pochwaliłam Weronisię i dziś mi się odwdzięczyła :-( Praktycznie od 3 nie spała, nic nie dało nawet wzięcie do łóżka i stałe podłączenie do cyca ;-), cały czas się prężyła, stękała, popłakiwała. Zasypiała na góra 10 min, a potem znów prężenie się, stękanie, popłakiwanie, zmiana z jednego cyca na drugiego... W końcu rano dostała butlę, ale to też nic nie dało. Dopiero na spacerku zasnęła. Tak więc ona sobie pospała, a ja co, oczy na zapałki a w domu niezły rozgardiasz :no:
 
Moja niunia od dwóch nocy śpi po 6 godzin tfutfu odpukac i w ciągu dnia tez pospi troche np. teraz śpi od dwóch godzin, a ja nic, siedze i nie moge sie zebrac zeby cos ogarnac a prasowanie czeka. Siedze i sie gapie bezmyslnie. Całe dnie same siedzimy bo tatusiek cały tydzień pracuje do 20, pogoda koszmarna do tego jakieś pokasływanie i ciezki wozek do zwiezienia z 4 pietra samej wiec spacerki odpadaja. Tylko w oknie siedzenie.Naszłą mnie totalna bezsilnośc i nic nie robienie
 
co Wy robicie w ciągu dnia ze swoimi maluszkami? Ja mam jakieś wyrzuty że powinnam coś działą z malutką a nie wiem co i tak mi się wydaje że jej się nudzi. Trochę ją pomasuje i pocwicze, pogadam do niej, ale wydaje mi się że to mało.
A taka kolorowa mata do leżenia to jeszcze za wcześnie chyba co, za dużo bodzców jak z tymi karuzelkami nad łóżeczkiem.
 
Elwis widzę że uzupełniłaś listę dzieciaczków. Gratuluję pracy - super Ci to wyszło:tak: A chłopcy razy dwa z tego co widzę to Maksymilian , Olivier i Maciej :-)
 
reklama
Do góry