reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Postrzałka teraz niewiele możemy robic z naszymi dzieciaczkami także lepiej oszczędzaj siły na później. W linkowni jest fajny link o tym jak można się bawić z dzieckiem w okresie 0-3 miesiące Zabawy dla niemowlaków od 0 do 3 miesiąca

Ja teraz też mało robię z Fionką, raz w tygodniu chodze na baby cafe - spotkania mam z niemowlaczkami i od 23 marca zapisałam nas na masaż niemowlęcy. :tak:

Muszę się Wam pochwalić, że Fionka się wczoraj pierwszy raz uśmiechnęła. :-) Ale fajnie!!! Cieszę się jak głupia. Dziś rano obdarowała mamusię kolejnymi uśmieszkami. :happy:
 
Postrzałka teraz niewiele możemy robic z naszymi dzieciaczkami także lepiej oszczędzaj siły na później. W linkowni jest fajny link o tym jak można się bawić z dzieckiem w okresie 0-3 miesiące Zabawy dla niemowlaków od 0 do 3 miesiąca

Ja teraz też mało robię z Fionką, raz w tygodniu chodze na baby cafe - spotkania mam z niemowlaczkami i od 23 marca zapisałam nas na masaż niemowlęcy. :tak:

Muszę się Wam pochwalić, że Fionka się wczoraj pierwszy raz uśmiechnęła. :-) Ale fajnie!!! Cieszę się jak głupia. Dziś rano obdarowała mamusię kolejnymi uśmieszkami. :happy:
zazdroszcze takiego baby cafe i tego masażu - u nas nie ma czegoś takiego, a w parku to jakieś niemoty same spacerują albo babcie bo to takie emeryckie osiedle :dry:
Gratuluję uśmiechów :-D
 
ja sie troche zaczynam przejmowac :( Moj Maks ma juz półtorej miesiąca i się dalej nie uśmiecha swiadomie, nic nie gaworzy, i nie zwraca uwagi na nas :( Patrzy tylko w jakis punkt w oddali.
 
habcia nie wiem co ci odpowiedzieć bo nie wiem od jakiego czasu dziecko powinno reagować i kiedy należy się martwić ale każde dzieciątko jest inne więc na razie nie panikuj.

Cyprianek patrzy już na nas świadomie i jak się doniego mówi to słucha jakby wiedział o co chodzi:-D:-D a najbardziej lubi głos..... tatusia, czyli rośnie mi drugi tatusiowy synek.

My dostaliśmy decyzję że przyznali nam ten drugi tysiąc z becikowego i rodzinne uff.

Poza tym jestem wściekła bo ksiądz nie zgodził się żeby chrzestnym był mój brat (bierzmowanie będzie miał za rok) ale będziemy robić mały przekręt więc trzymajcie kciuki żeby się udało

Dziewczyny jeszcze trochę tej szro-burej pogody od soboty ma juz być ciepło i słonecznie:-)
 
elwis potwierdzam wykonałas kawał dobrej roboty:-):-)

Ten biały nalot to na pewno od mleczka. a na plesniawki u nas najlepiej się sprawdziła witamina C w ampułkach
 
Habcia ja bym się bardzo nie przejmowała- każde dziecko jest inne- jedno wcześnie zacznie np. podnosić główkę czy się śmiać a inne dużo później.
Ja np. najpierw gadałam a łazić za nic nie chciałam- zaczęłam dośc późno . A moja siostra na odwrót:rofl2:

Co do uśmiechu to moja mała dziś świadomie pierwszy raz się do mnie 3 razy uśmiechnęła:tak:
 
nam też się z becikowym udało jak nic:) gdyby były brane pod uwagę dochody z 2008 roku to bysmy tego drugiego tysiaka nie dostali..a że były brane z 2007r. to nam przyznali. Ja wtedy nie pracowałam w ogóle..mąż pracował w takiej prywatnej firmie więc na kwitku miał najniższą krajową:-D a tak poza nawiasem mówiąc nie bylismy wtedy jeszcze małżeństwem..więc wspólnych dochodów nie mieliśmy w ogóle..bez sensu jak dla mnie te procedury są:sorry2:
 
Habciu, Ty się nie marwt każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Jedną rzecz robi szybko i inną późno. Jak Franek był malutki, bardzo się przejmowałam bo bardzo długo nie chciała się obrać, ale za to raczkował jak miał niespełna 7 m-cy a chodził jak miał skończone 10. Teraz za to średnio mu idzie mówienie, wszystko rozumie, ale niestety umie powiedzieć z 20 słów.
 
reklama
poczekam jeszcze, pewnie niedlugo tez zacznie sie usmiechac. Tylko mi tak smutno patrzac na ta jego buzke :( usmiecham sie, mowie do niego a on nic :(

a jeszcze mam pytanie, gdzie wasze dzieci byly szczepione w szpitalu? Ja zauwazylam u mojego szkraba taka duza gulke ropna na ramieniu, wczoraj to peklo i zostala dziura ;/
 
Do góry