reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Ja sie własnie zastanawiam nad kupnem chusty, ale boje sie ze nie bede umiała z niej korzystać:baffled: no i czy malej bedzie wygodnie w tej chuscie
A tak w ogole to któras z mam, ktora ma juz starsze dzieci pisała ze podawała mleko z zgeszczaczem tzw AR dla dzieci z tendencja do ulewania. Mi pediatra pod koniec karmienie kazał podawac 20 ml takiego mleka, tylko to cholerstwo jest gesciejsze niz takie zwykle i nie moge do niego dobrac smoczka. Uzywam butelek avent i przez te smoczki z jedna i z 2 dziurkami nie chce leciec. Jakich smoczków powinnam uzywać, doradzcie cos, bo nie mam pojęcia.
 
reklama
Dziewczyny, Wasze dzieci też "gadają" przez sen?
Bo my z mężem, którąś noc z rzędu mamy problemy ze spaniem, bo nasza mała strasznie stęka, piszczy, charczy (sama nie wiem jak nazwać te odgłosy) przez sen, przeważnie zaraz po zaśnięciu przez jakieś pół godziny.
 
larkaa nasza Mała tez tak ma..ja siedze sobie w salonie słyszę przez niańkę, że Mała cos tam stęka i charczy to ide żeby ja ululać a ona spi:tak:ile razy juz tak mnie zrobiła:) dzieci chyba tak mają..a w nocy to nieraz spać przez to nie mogę:sorry2:
my czekamy na położną ma byc koło 10tej..przyjdzie zważyć moją Kruszynkę..jestem ciekawa ile waży..:confused:
 
Dziewczyny, Wasze dzieci też "gadają" przez sen?
Bo my z mężem, którąś noc z rzędu mamy problemy ze spaniem, bo nasza mała strasznie stęka, piszczy, charczy (sama nie wiem jak nazwać te odgłosy) przez sen, przeważnie zaraz po zaśnięciu przez jakieś pół godziny.

moja też senny stękacz i pierdzioch :-)
 
kasikk a moze karmic w inny sposob?> sa jeszcze jakies butelki zakonczone lyzeczkami itp a nie smoczkiem z dziurka - to moze bylby dobry sposob? Czesto u dziecka sie ulewalo ze podaliscie mu takie mleko? Maćkowi sie ulewa tez niestety tak co drugie karmienie :baffled: i nie wiem co jest... nosze go z 10-15min po karmieniu i nic... zero odbicia :nerd:

larkaa tez tak mamy ale dosc rzadko ;-) w nocy maly zazwyczaj wybudza sie z 30-60min przed karmieniem i troszke postekuje, macha raczkami i prezy sie... na poczatku wstawalam zeby go nakarmic, bo myslalam ze juz chce jesc, ale teraz wiem juz ze to falszywe alarmy sa - wiec czekam az zacznie poplakiwac - wtedy juz na pewno chce jedzenie.
Najgorzej mam po nocnym karmieniu.... Maciek nie hcce od razu zasnacy, tylko lezy z zamknietymi (czasem otwartymi) oczami i wydaje rozne odglosy... ja juz leze w lozku i porobuje zasnac a on swoje :-p a jak ju zasnie to wtedy mąz zaczyna pochrapywac, albo przekreca sie z boku na bok i znow nie moge zasnac... :sorry:
Slowo daje, jestem w nocy taka rozbudzona, ze potem rano nie moge sie zwlec z lozka - jak juz maz do pracy idzie to bym miala ochote pospac ale wtedy synek nie spi tylko chce swiat ogladac:confused2:
 
Moja też charczy i jęczy przez sen.
Kasikk, mój syn pił mleko AR, fakt miał wtedy pół roku, ale butelki Aventu w ogóle przy tym mleku się nie sprawdziły. My używaliśmy Nuk i było ok.
A ja dzisiaj pierwszy dzień sama z dziekami w domu. Mam nadzieję, że przeżyję.
 
My wrócilismy ze szpitala, ale w srode mamy jeszcze konsultajce z lekarzami i fizjoterapeutami... jak będę miała wiecej czasu to napisze co tam u nas slychać, ale Alunia jest cudowna i jestem w niej zakochana :)
 
reklama
Do góry