reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Golimek ja nijak nie moge włożyć Bartka w ta chuste :( rak mi brakuje :/ ale jak mi maz pomoze to faktycznie rewelacja, plecki nie bola i rece wolne :)
Zazdroszcze Wam dziś pogody. U nas niestety paskudnie i ze spaceru dziś nici. Przyszłaby juz wiosna :(
 
reklama
Hooba, bo to nie jest proste, ja się na razie uczę, ale słyszałam, że jak się nabierze wprawy to nie jest to problem i tego się trzymam:-) Mojemu mężowi motanie idzie znacznie lepiej. U nas też wiosennie, zaraz na spacer idziemy:-)
 
A my już po spacerku szybko wróciliśmy bo zerwał się momentalnie silny wiatr i zaczęło się chmurzyć i bardzo brzydko się zrobiło więc spacerowaliśmy tylko 40 min.

golimek
Jak Ty dajesz sobie radę??? ja cie naprawdę podziwiam i często o Tobie myślę. kacper ma już 4 lata i wiele rzeczy (a właściwie wszystko rozumie) a i tak chce jeść jak ja karmię małego wszystko chce wtedy jak ja jestem zajęta przy Cyprianie, no ale poza tym sam je sam sisuia sam się sobą zajmie. A Franek jest przecież młodszy. jak Ty to godzisz??
 
ale się wpieniłam, przyszli do nas goście i jedna osoba ma grype!!!!!

to jest po prostu nie do pomyślenia ;/ niektórzy ludzie są takimi kretynami, że szok.

I to jeszcze nic mi nie powiedziała, sama zapytałam jak zobaczyłam szkliste oczy, sińce pod oczami i bladą cerę ;/
szkoda tylko, że na małą mi nachuchali ;/////////
 
ale się wpieniłam, przyszli do nas goście i jedna osoba ma grype!!!!!

to jest po prostu nie do pomyślenia ;/ niektórzy ludzie są takimi kretynami, że szok.

I to jeszcze nic mi nie powiedziała, sama zapytałam jak zobaczyłam szkliste oczy, sińce pod oczami i bladą cerę ;/
szkoda tylko, że na małą mi nachuchali ;/////////

Bez komentarza:wściekła/y:
Oby malutkiej nic nie było- moja koleżanka ostatnio poszła z synkiem do swojej przyjaciólki która też mam małego synka i tamtą odwiedziła jakaś panna z zapaleniem oskrzeli- efekt taki że obaj chłopcy trafili na 2 tygodnie do szpitala z zapaleniem płuc:crazy:
 
ale się wpieniłam, przyszli do nas goście i jedna osoba ma grype!!!!!

to jest po prostu nie do pomyślenia ;/ niektórzy ludzie są takimi kretynami, że szok.

I to jeszcze nic mi nie powiedziała, sama zapytałam jak zobaczyłam szkliste oczy, sińce pod oczami i bladą cerę ;/
szkoda tylko, że na małą mi nachuchali ;/////////
nie dziwie ci sie :baffled:
wiadomo że dziecka nie uchronimy dzieciaczków przed zarazkami np. w autobusie czy sklepie ale żeby przynosić komuś wirusy do domu!!!
 
Witam, 16 listopada 2008 urodziłam chłopczyka Bartoszka. W szpitalu dostałam Niebieskie pudełeczko Skarb malucha oraz te drugie, którego nazwy nie pamiętam :(

Mam pytanie do mam. W pudełeczku znajdowała się ulotka Instytutu Pampers. Taka zielona książeczka, w której był jeden pampers i kilka chusteczek. Mam prośbę do mam, które posiadają taką książeczkę, czy by mogły zobaczyć czy nie mają w niej wierszyków dotyczących kąpieli, na dobranoc. Wiem, że w niej były, ale ja swoją ulotkę zapodziałam i nie mogę sobie przypomnieć treści tych wierszyków. Byłabym bardzo wdzięczna za napisanie treści tych rymowanek. Proszę, czy byście mogły sprawdzić? Dzięki wielkie i proszę o ewentualny kontakt: GG 2862607
 
Samaola ,ale jaki masz problem z rejestracja?/Nie dostajesz tego linka aktywacyjnego czy jak klikniesz w niego to nie aktywuje ci konta?
Nie dostaję żadnego maila z kluczem, jakbym wogóle sie nie zarejestrowała, choć po rejestracji wyskakuje informacja, że link z kluczem aktywacyjnym został wysłany na skrzynkę. Najbardziej wkurza mnie to, że jeśli nie jestem zarejestrowana to nie mogę nawet napisać do administratora i zapytać co z tym zrobić...
 
reklama
larkaa - pogoniłabym z kosą w ręku! :wściekła/y:

My dzisiaj zaczynamy kurację z sab simplex. Koleżanka Czeszka jeszcze nie dotarła z lekiem do Polski, ale moja koleżanka dzisiaj odwiedziła mnie, a sama ma córeczkę 3,5 miesięczną z kolkami więc odsprzedała mi jedną flaszkę. pierwsza dawka za nami, ale nie pomogła jakoś specjalnie :no: mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej :tak:
 
Do góry