reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Nathalie, może Fionka miała dzień ryczywoła
:-D:-D:-D:-D
Zuzia ma w takim razie takie każde przedpołudie - od 7-8 rano do ok 13 sama nie wie co by chciała ... karmię, przewijam, zabawiam, bujam, masuję ... teraz już wiem że najlepszym i jedynym wyjściem jest spacerek :-p czekam tylko aż będzie cieplutko i słoneczko to sobie książkę do parku zabiorę i będę siedzieć na ławecze całe ranki ;-) po spacerku dziecko takie grzeczne jakby go nie było :sorry2:
 
reklama
maran-atha witaj już z Alunia :tak:
Tak tu czytam o tej muzyce klasycznej ... u mnie w mieście filharmonia organizuje raz w miesiącu takie fajne koncerty - "Od brzuszka do uszka maluszka" dla kobiet w ciąży i niemowląt do 2 lat oraz poranki muzyczne dla maluchów 2-5 :tak: Z brzuchem tam z lenistwa nie trafiłam, a teraz mnie naszło na kontakt z kulturą przez duże K i jutro się przejadę po bilety na 21.03 :tak: Zobaczymy cóż to za specjalnie dobrany repertuar ... bo oststni raz choć wstyd się przyznać to w liceum bywałam w takich miejscach - a potem to M poznałam a z niego doopa bo nie lubi ...
 
Maran-atha super, że już jesteście w domku:-) Witaj z powrotem:-)

Nathalie, Golimek ja też zostaje sama z dwójką dzieci odkąd Oliver skończył 5 dni:sorry2: Daje radę sama i muszę przyznać, że myślałam że będzie gorzej:-p Od jutra biorę się za Victora z ponowną nauką nocnika;-)

Hooba ja również podziwiam uczące się mamy:tak:

Ewelinka:) leżaczek bardzo fajny:tak: Nie martw się, że Blanka nie lubi jeszcze w nim siedzieć. Tak ok. 3 miesiąca polubi i wtedy nawet taka pozycja będzie dla niej "bezpieczniejsza" niż teraz.

Pbg ale masz super z tymi koncertami - zazdroszczę:sorry2: Napewno miło spędzicie czas, oby Zuzi spodobał się repertuar, to będziecie tam mogły bywać częściej:-)

Ja na razie na swojego Olivera nie narzekam. Jest dużo spokojniejszy i cierpliwszy niż jego Brat na tym etapie;-) Ładnie śpi i je, a ja po tym pordzie czuję się znacznie lepiej, ale to dlatego że ładnie i sprawnie poszło, a i bez szycia się obyło:happy: Z mężem dogaduję się lepiej niż kiedykolwiek, a Victor naprwdę sprawuje się super jako starszy Brat i nie robi awantur i scen zazdrości - oby tak dalej:-)
 
Co do muzyki dla niemowlaczków to bardzo fajny jest Raimond Lap (nie jestem pewna jak się pisze). :tak:

-j- Milenka sie nie odezwała? może kiedyś do nas zajrzy?

Hooba dzieki za fajnego linka w linkowni. :-)
 
Ostatnia edycja:
witajcie tak dawno nie pisałam że aż:szok: niestety moja Nikola nie daje, w dzień jest strasznie marudna i niewiele śpi a dopiero teraz odkryłam dlaczego coś z moim pokarmem jest nie tak nagle przestała się najadać i muszę ją dokarmiać niestety :wściekła/y::wściekła/y: ale co zrobić dobrze że chociaż troszkę mogłam ja pokarmić.Chyba że coś sie zmieni ale wątpię:-(
 
paulusia ale po miesiącu zawsze jest kryzys laktacyjny, tak samo jak i po 3 miesiącach, każdy go ma, dlatego nie dokarmiaj butlą tylko przystawiaj cyca jak najczęściej, nawet co 15 minut, po 1-2 dniach już będzie w porządku.
 
Jestem i ja.
Podobnie jak u J w nocy nie jest najgorzej choć jedna 2 godzinna przerwa w spaniu sie zdarza a reszty pobudek nawet nie pamietam bo karmie go połprzytomna. W dzien jest ciezej bo tylko dwa spania zaliczamy taki ok 2 godzinne. Ale jakos dajemy sobie rade.

J karmimy sie cycem ale czasem i butla sie dokarmiamy bo on po mamusi glodomor :) i jak juz wyssie ze mnie wszystko a dalej marudzi to butla i wtedy wyglada jak po dawce morfiny:-D. W takim błogim stanie jest :-)

przepraszam za brak polskich znakow ale pisze jedna reka
 
Ja dzisiaj miałam koszmarną nockę. Najpierw Helenka ryczała, co nie było aż takie straszne, ale obudziła Franka, który zaczął się drzeć jak opętany i w końcu wylądował u nas w łóżku ;/
Wolfia, mimo wszystko ja też myślałam, że będzie gorzej. Moje drugie dziecko jest milion razy spokojniejsze od Franka.
Dziewczyny jak często przewiajcie dzieciaczki w nocy??? Bo cholera jak nie przewinę małej tylko dam cycka to śpi dalej, ale jak już zacznę przewijać to koniec przez 1h nie chce usnąć.
 
Golimek ja Maje przewijam raz prawie nad ranem jak widze sie ze sie kreci i nie moze zasnac. pamietam ze Zuzie w ogole nie przewijalam w nocy poniewaz 1. nie robila w nocy kupy, 2. spala ladnie wiec nie chcialam jej wybudzac.
u nas tez nocki raz lepiej raz gorzej i to nie zaleznie od Maji a od starszej Zuzi :crazy:, ktora nie potrafi jeszcze przesypiac sama calej nocy i jak sie obudzi to wola mame czyli mnie ale i tak tatus do niej idzie tak samo jak zaczal ja usypiac wieczorem.czasami zdazaja sie krzyki histeryczne ze tylko ma byc mama i nikt wiecej ale nie dajemy sie prowokacji i idzie tatus do niej. gorzej jest nad ranem bo Maja budzi sie przewaznie o 6 na krmienie i czasami ja obudzi a jak jej nie obudzi to i tak sama sie przebudzi ok 7 i przychodzi do mnie ( maz juz do pracy wyjezdza) maruda jak nie wiem co z niewyspania i tylko ja sie denerwuje, Maja przez to tez sie denerwuje i czasami bywa tak ze wszyscu wstajemy niewyspani i zdenerwowani:sorry2:. ale takie to uroki macierzynstwa :-p nikt nie mowil ze bedzie latwo.
kiedy ja w koncu cala noc przespie.....:confused:
 
reklama
Zuzia, u mnie jest podobnie. Tylko że Franek mnie nie woła w nocy, ale za to jest ciągle niewyspany, a w dzień spać za nic nie chce i mi ciągle marudzi. Oj i ja też nerwowa jestem, czasami to bardzo, bardzo.
 
Do góry