reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Witajcie :)
Wieczor udał się rewelayjnie. FIlm był SUUUUPER. Naprawdę polecam. Myslałam, ze to bedzie beznadziejny, a tu naprawde pozytywnie się zaskoczylam :D Po kinie pojechalysmy na miasto, byłysmy w klubie na kaziemierzu. Potanczylysmy godznke i do domu. Nie schodzilam z parkietu, tak mi tego brakowalo. JEJ JAKA DZIS JESTEM SZCZESLIWA :D:D:D Kocham taniec i w koncu po tylu miesiacach moglam sie wyszalec ;D

NA początku ciezko mi bylo na sercu, ze zostawilam Maksia, ale jakos przezylam. Maz spisal się rewelacyjnie w opiece nad dzieckiem. Wykapal go, nakarmil, dal wszystkie witaminki, uspil. JA cala noc nie spalam, o 7 wrocilam do domu. TEraz odespalam tylko 3 h. Maz pojechal na zakupy, a ja zajmuje się moim Najukochanszym synusiem :D

Dziewczyny naprawde polecam taki wypad. Czuje się jak nowo narodzona, mimo niewyspania mam mnostwo energii :D
 
reklama
Ja mogę zapomnieć, największy wypad jaki mogę mieć to 2 godzinny, a że mieszkam za miastem to mogę się pocałować w dupę, bo do centrum, jakbym się chciała z kimś umówić to jadę 1,5 godziny :D
 
Ja mogę zapomnieć, największy wypad jaki mogę mieć to 2 godzinny, a że mieszkam za miastem to mogę się pocałować w dupę, bo do centrum, jakbym się chciała z kimś umówić to jadę 1,5 godziny :D

a dlaczego tylko 2 godzinny? moze jednak daloby sie cos wykombinowac zeby nie siedziec w czterech scianach ;-)

ja tez sie lepiej czuje jak wychodze gdzies z domu, nawet jak wychodze na 10 min po zakupy... bo gdy wracam mam wiecej motywacji zeby sie dzieckiem zajmowac, a tak jak siedze z nim ciagle w domu to sie tylko denerwuje :dry: bo ciagle zmienianie pieluszek i karmienie jest monotonne jakby nie bylo ifaJNIE to urozmaicic:tak:
 
Ja marzę żeby gdzieś wyjsć, chociaż na spacer z dzieciakami, a tu nic nie wychodzi. Dzisiaj mieliśmy iśc z Helenką na pierwszy spacer i d...bo albo spała, albo wisiała przy cycku, albo Franek jadł itp.
U mnie będzie cięzko męża z dwójką zostawić, ale w końcu to będzie musiało nastąpić, bo wiem że jakieś wyjście dobrze mi na psychę zrobi:-D na pewno w grę nie wchodzi nocne wyjście, ale chociaż takie dzienne połażenie po sklepach.
 
ja sobie załatwiłam tylko, że mąż idzie w poniedziałek popić do kolegi (śpi w pokoju obok! :D ), a za to ja w czwartek np jadę sobie znowu 2 godzinki pochodzić po centrum handlowym. Dobrze, że chociaż to zadupie jest przy największym okręgu handlowym (jeśli tak to nazwać, poprostu jest hipermarket przy hipermarkecie pomiędzy polami ziemniaków).

A nocne wyjście....to ja będę mieć za pół roku najwcześniej, jak przestanę karmić i podrzucimy mała babci :D

Mnie najbardziej wkurza, że na tej wsi nie mam nikogo. Nie znam tu ani jednej osoby, nawet nie ma do kogo gęby otworzyć, z kim poplotkować czy napić sie kawy. Szkoda, że nie mam prawa jazdy ani auta :|
 
przez pierwszy miesiąc nie wychodziłam z domu...miałam pod koniec mega doła, dopiero wyjście na pierwszy spacer z małą pomogło. Od tamtej pory wychodzimy codziennie, teraz już na godzinę a wkrótce na dwie a ja czuję się o niebo lepiej!
 
czarnamegi - ja nie pomogę. Domyślam się tylko, że kuracja czosnkiem i cebulą to nie jest najleszy pomysł ;-) A do głowy przychodzi mi tylko jedno - leżenie w łóżku.
golimek - na którymś wątku pisałaś, że wybierasz się na spacer z Frankiem w wózku a z maleństwem w chuście. Jak się korzysta z takiej chusty przy noworodku? Chustę mam, ale nie umiem się nią posługiwać :-( Bardzo chcę się nauczyć! Bo w tygodniu niunia strasznie mi płacze jak gotuję czy myję naczynia. Chusta by mi ułatwiła życie, ale jak wsadziłam małą do środka to jakoś tak skręcona była, kręgosłup krzywo i boję się używać tego wynalazku.
 
reklama
Na tym chustowym forum rejestruję się juz trzeci raz i nie dostaje klucza aktywującego. Nie mogę bez zarejestrowania skontaktować się z administratorem...nie wiem jak mam tam się włamać...
 
Do góry