reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
znowu siedze sama w domu przed tv i wcinam "zdrowe" fast foody :-) programy Ewy Drzyzgi mnie rozbrajają!! zwłaszcza dzisiejszy z panią mająca dwa pieski...dzieciaczki kochane..grrrrrrrrrr, alez jestem nietolerancyjna :crazy: czy ktoś jeszcze to ogląda??? hahahah bo juz normalnie nie mogę!!
ta wczeniejsza kobitka hodujaca jadowite robaki bya zdecydowanie lepsza.... :-D:-D:-D a juz ten facet mówiący "przez tego robaka Felka rozpadł się nasz związek, bo Ewa wiecej czasu poświęcała jemu niż mnie" :-D:-D:-D:-D:-D byłam powalona :-D:-D:-D
 
Lajfik no ja podobnie ja TY nie miałam tu KTG i pewno mieć nie będe, chyba, ze już w dzień porodu, bo wówczas podłączają z tego co wiem, no a po za tym to nie mam żadnych skurczy i nadal nie wiem co to sa te przepowiadajace bo mi nic nie przepowoada porodu i chyba urodze ostatnia, gdzies daleko... daleko... w marcu a brzuch mam WIELKI i straszni mi ciężko i lezeć i chodzić bo o siedzeniu to nie będę mówić, bo moja Ala nie lubi jak siedze i wówczas tak sie wierci no, że poprostu musze zmienic pozycje by sie uspokoila. Brzuch chyba też mi nie opadł bo ciezko mi sie oddych i raz mi gorąco a raz zimno... Mówie już do tej mojej Ali niech wychodzi, ale ona się zaparł i nic... a co najgorsze nie mam żadnych symptomów, że poród się zbliża i czasem to już mnie depresja lapie, że wszystkie cos tam czułyście lub czujecia a ja nic wiec pewnie to jeszcze nie pora i tak do marca zostane tu sama :( ehhhh ale nasmuciłam
 
Lajfik no ja podobnie ja TY nie miałam tu KTG i pewno mieć nie będe, chyba, ze już w dzień porodu, bo wówczas podłączają z tego co wiem, no a po za tym to nie mam żadnych skurczy i nadal nie wiem co to sa te przepowiadajace bo mi nic nie przepowoada porodu i chyba urodze ostatnia, gdzies daleko... daleko... w marcu a brzuch mam WIELKI i straszni mi ciężko i lezeć i chodzić bo o siedzeniu to nie będę mówić, bo moja Ala nie lubi jak siedze i wówczas tak sie wierci no, że poprostu musze zmienic pozycje by sie uspokoila. Brzuch chyba też mi nie opadł bo ciezko mi sie oddych i raz mi gorąco a raz zimno... Mówie już do tej mojej Ali niech wychodzi, ale ona się zaparł i nic... a co najgorsze nie mam żadnych symptomów, że poród się zbliża i czasem to już mnie depresja lapie, że wszystkie cos tam czułyście lub czujecia a ja nic wiec pewnie to jeszcze nie pora i tak do marca zostane tu sama :( ehhhh ale nasmuciłam

Maran-atha spoko ...to nie jest powiedziane że musisz mieć jakies objawy ...to nie jest konieczność:-) że poród jest blisko ...oni tylko pisza że takie rzeczy moga wystąpić ....:tak:itd.
Pewnie urodzisz expresem ...albo od razu Ci wody odejda i juz ...to nawet lepiej że Cię nic męczy Ciesz się ...masz jeszcze troszkę czasu .....głowa do góry :tak:;-)
I wcale nam tu nie smucisz ...Ty jesteś zawsze pogodna :))))
 
wg mojej teorii na KTG wysyłają żeby nam się nie nudziło siedzieć i czekać....ja nie mam na ktg żadnych skurczy, łażę tam już od 3-ch tyg nie wiem po co... ;-)
 
. a co najgorsze nie mam żadnych symptomów, że poród się zbliża i czasem to już mnie depresja lapie, że wszystkie cos tam czułyście lub czujecia a ja nic wiec pewnie to jeszcze nie pora i tak do marca zostane tu sama :( ehhhh ale nasmuciłam
Ale ja z Jakubem tez nie mialam .Do kibelka mnie popedzilo i cieszylam sie,ze zaparcia sie skonczyly.No i skonczyly sie,bo po minucie wody odeszly i zaczelo sie:tak:.
 
wg mojej teorii na KTG wysyłają żeby nam się nie nudziło siedzieć i czekać....ja nie mam na ktg żadnych skurczy, łażę tam już od 3-ch tyg nie wiem po co... ;-)
ja też nie miałam a ostatnio zaczęły się pojawiać, rano jak robią KTG to nie mam wcale, ale ostatnio zrobili mi wieczorem i się wszyscy zastanawiali czy będzie poród, ale nie było

Aga ... mam nadzieje że jutro twój WIELKI DZIEŃ !!!!
ja też mama taką nadzieje, a ty kochana niby miałaś rodzić przed terminem i myślałam, że przez te parę dni jak mnie nie było na bb to już się rozpakowałaś a tu lipa, widzę ze ty też powoli zaczynasz dzielić mój los
 
melduję posłusznie, że jestem! szyjka twarda, długa i wsio zamknięte!! to, co rankiem pociekło to nie były wody- ot, zwykły śluzik:-(
wg lekarza mamy czekać, Małżon ma przesunąć urlop :tak::-D
w piatek dopiero pierwsze ktg, potem się zobaczy co i jak o ile wcześniej nic...
na moje spuchnięte nogi powiedział, że jako praktyk dementuje: one nie są spuchnięte :rofl2: tak bardzo, jak sądzę... powiedział też, że jeśli nie urodzę do (!) 26, to wtedy dopiero robi się tak: na oddzial, czopek z prostaglandynami, ew potem oksy, ew na koniec cc...
ech... ten mój termin to w sumie o kant doopy można rozbić, bo moje cykle były po 30- 32 dni...

Ewelinko- 5 cm to już z górki!!! nóżki szeroko i do boju!!!!:-D:rofl2::rofl2::tak:

Aga- czy Ty chcesz czekać na mnie przypadkiem??:angry:;-) aha, już doczytałam :tak:

Megusku- proszę nie płakać!!:-):sorry2:

Maran-atha
- musimy się po zęby uzbroić, Kochana!! w cierpliwość!!!:angry:
 
reklama
lajfik-mam pytanie do Ciebie??? jeśli moge :))
powiedz mi czy na ostatniej wizycie w przychodni przyszpitalnej, jest się ginekologicznie badanym, lub czy robią chociaż ktg???
 
Do góry